Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Jubileuszowa XX Masa Krytyczna - podziękowania

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Jubileuszowa XX Masa Krytyczna - podziękowania

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/09/08 20:34 #18361

Uthark

Uthark Avatar

Niebawem następna masa. Zmierzch zapada coraz prędzej, wrześniową masę będziemy kończyć, jak będzie już ciemno.

Proponuję, żeby dwie najbliższe masy (a nie tylko jedną październikową) pod hasłem posiadania sprawnego oświetlenia przy rowerze. Rowerowych ninja nie brakuje.
2014/09/02 16:57 #18210

MARCINHD

MARCINHD Avatar

dzięki Pieter.... chociaż tak zobaczę co się działo :P ja w tym czasie fotografowałem Nadarzyce i Borne Sulinowo.....
2014/09/02 16:19 #18207

pieter

pieter Avatar

2014/09/01 13:25 #18191

Ewellka

Ewellka Avatar

To prawda, tort był przepyszny :woohoo:
2014/08/31 20:43 #18187

Adi

Adi Avatar

hahahahhaha :laugh: :laugh: :laugh: :P
2014/08/31 19:58 #18186

maly

maly Avatar

Adi napisał:
Tort był pyszny :-) :P :side:

:laugh: Pewnie tak bo chyba zjadłeś z połowe tortu cały czas widziałem Cię to z nową tacką z tortem :laugh: :laugh: :laugh:
2014/08/31 19:36 #18185

Adi

Adi Avatar

Tort był pyszny :-) :P :side:
2014/08/31 07:42 #18184

Matołek

Matołek Avatar

Jubileuszowa XX Masa Krytyczna
-podziękowania-

Miało być zwyczajnie, ale zrobiło się nieco urodzinowo, przynajmniej na początku. Po prostu trudno było nam nie uczcić faktu, że już XX raz jedziecie z nami po równe drogi dla rowerów i równe prawa dla rowerzystówLaughing

Dwudziesta Grudziądzka Rowerowa Masa Krytyczna ruszyła tradycyjnie spod Ratusza - no prawieWink. Nie ukrywam, że bałem się, iż ugniecie się pod konkurencją, którą zmontowała nam Eska swoim koncertem, ale nie - nie zawiedliście i licznie wzmocniliście naszą inicjatywęSmile

Tym razem było nas ok 140, co jest bardzo ładnym wynikiem i bardzo nas cieszy Laughing Kolejny więc raz w miłej atmosferze i z muzyką w tle pokazaliśmy się miastu, manifestując swoją obecność i potrzeby. Na zakończenie pokazaliśmy jeden z dobrych przykładów reakcji na zgłaszanie potrzeb grudziądzkich rowerzystów. Zachęcamy do naśladowania w szczególności urzędników z naszego Urzędu Miasta, bo to jak dotąd najbardziej nieugięta w kwestiach rowerowych twierdza.

Bardzo cieszymy się, że systematycznie wspieracie działania na rzecz rowerowego miasta i już dziś zapraszamy na następną, która wystartuje tradycyjnie w ostatni piątek miesiąca spod RatuszaSmile

Bardzo serdecznie dziękujemy:

Wszystkim uczestnikom za wsparcie swoim licznym przybyciem,
Zespołowi ratowników medycznych MED-SAR, którzy czuwali nad naszym bezpieczeństwem
Policji za sprawne przeprowadzenie nas przez miasto Smile
Portalowi eGrudziadz za niezawodne wsparcie medialne Smile
 Naszej dzielnej Ekipie w pomarańczowych kamizelkach Smile
 Gościom ze Świecia, Nowego i Radzynia Chełmińskiego za wsparcie liczebne Smile

Zdjęcia od eGrudziadz.pl  Fotki od Kamy 

Partnerzy:

z rowerowym pozdrowieniem
Stowarzyszenie Rowerowy Grudziądz 

Czytaj więcej...
Czas generowania strony: 0.157 s.