Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: XVI Grudziądzka masa Krytyczna za nami

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: XVI Grudziądzka masa Krytyczna za nami

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/04/26 16:31 #14534

Monika

Monika Avatar

Dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony czas na Masie i po Masie. Do zobaczenia na następnej :)
2014/04/26 08:33 #14529

Pes

Pes Avatar

Niestety bałagan po wymianie okien wyeliminował moje uczestnictwo w masie :(
2014/04/26 01:07 #14525

Kama

Kama Avatar

Link do zdjęć z masy :)

plus.google.com/photos/114070887609413258654/albums/6006339403201739537


Tomasz jakbyś mógł,proszę o usunięcie tamtego postu ;)
Przez pomyłkę wrzuciłam link nie tam gdzie trzeba... :laugh:

Chciałabym podziękować Grupie Wsparcia ze Świecia za przyjazd do naszego grajdołka :woohoo:

Pozdrowerki :evil:
2014/04/25 23:49 #14521

Matołek

Matołek Avatar

XVI Grudziądzka masa Krytyczna
-podziękowania-

            Wiem, wiem, za dużo gadam i za długo rozwlekam, ale obiecuję, że postaram się to w sobie poskromić. Niestety mówca ze mnie żaden, a jedynie zapalony rowerzysta z wizją Rowerowego Grudziądza Wink

Szesnasta Grudziądzka Rowerowa Masa Krytyczna zaczęła się tradycyjnie spod Ratusza w piękne, słoneczne, wiosenne ciepłe popołudnie. Kolejny raz w miłej atmosferze i z muzyką w tle pokazaliśmy się miastu. Zamanifestowaliśmy, że rower jest fajny i Naszemu Miastu jest z nim do twarzy.
Frekwencja była super, co mocno napawa optymizmem i motywuje do podejmowania prorowerowych działań. Jak naliczył nasz etatowy liczyciel Pieter, było nas 185-ciu, co jest wynikiem świadczącym o mocnym zaangażowaniu grudziądzkich rowerzystów, z czego bardzo się cieszymy i dziękujemy.

To naprawdę super, że podtrzymujecie ducha walki. Dziękujemy wam za przybycie i wspólny przejazd i zapraszamy na następną, która ruszy 30 maja, tradycyjnie o 18 spod Ratusza.

Przejazd odbył się pod hasłem "Grudziądz przejezdny dla rowerów", ponieważ mówimy NIE nieciągłym drogom dla rowerów i w najbliższym czasie zamierzamy ten temat podrążyć.

Do dopracowania pozostają kwestie niebezpiecznych zachowań pojedynczych uczestników. Musimy manifestować swoją wolność jazdy, ale w zgodzie z prawem i poszanowaniem bezpieczeństwa własnego i innych.

Bardzo serdecznie dziękujemy:

 Wszystkim uczestnikom za wsparcie licznym przybyciem,
 Zespołowi ratowników medycznych MED-SAR, którzy czuwali nad naszym bezpieczeństwem Smile
 Policji za sprawne przeprowadzenie nas przez miasto Smile
 Portalowi eGrudziadz za niezawodne wsparcie medialne Smile
 Ekipie porządkowej w pomarańczowych kamizelkach ? Kasi, J23, Lolkowi, Krzysiowi80 i Makowi. 

 Zdjęcia dzięki eGrudziadz.pl

 Film z przebiegu Masy dzięki eGrudziadz.pl

 Film pt. "Rowerom wstęp wzbroniony" od eGrudziadz.pl

Partnerzy:

z rowerowym pozdrowieniem
matołek

Czytaj więcej...
Czas generowania strony: 0.149 s.