Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Między białymi nocami a zorzą polarną

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Między białymi nocami a zorzą polarną

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2013/12/04 08:06 #12710

maku

maku Avatar

Marek napisał:
Raczej kandydatem na członka,jeśli stowarzyszenie jest na etapie organizowania się :) A tak poważnie. Służyłem i mam nadzieje służyć radą wszystkim,którzy takiej rady będą potrzebowali. Najlepiej podczas wspólnych spotkań.

Wniosek o rejestrację Stowarzyszenia został złożony na początku listopada do KRS i czekamy na zarejestrowanie. Co do spotkania w Akcencie to bardzo mi się podobało :)
2013/12/03 19:01 #12709

pawel

pawel Avatar

jestem z poza Grudziądza ale na spotkanie z Markiem zawsze się stawię jeśli takowe będzie :cheer:
2013/12/03 14:41 #12708

Marek

Marek Avatar

pieter napisał:
pawel napisał:
Podziwiam Pana Marka .Wielki szacunek.Czy ktoś zaprosił Go na nasze forum?Na pewno nie jeden zapaleniec skorzystałby z praktycznej wiedzy takiego Globtrotera.

Pan Marek jest członkiem naszego Stowarzyszenia Rowerowy Grudziądz i był serdecznie zapraszany (w dniu odczytu również) do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem na forum GSR :)

Raczej kandydatem na członka,jeśli stowarzyszenie jest na etapie organizowania się :) A tak poważnie. Służyłem i mam nadzieje służyć radą wszystkim,którzy takiej rady będą potrzebowali. Najlepiej podczas wspólnych spotkań.
2013/12/03 14:13 #12707

Bartek

Bartek Avatar

Marek napisał:
Panie Bartku,już nie pamiętam dokładnie treści naszej rozmowy w serwisie.W każdym razie w zeszłym roku śmigałem ścianą wschodnią i chętnie podzielę się wrażeniami.Jeśli będzie taka potrzeba wskażę kilka wartych odwiedzenia miejsc.Gratuluje pomysłu.
No wlasnie o tym Pan wspominal - a ja juz nosilem sie z tym zamiarem jakis czas. Tylko formy i czasu bylo brak - do wakacji noga wrocic do sprawnosci- wiec w tym roku nie ma bata:) Musze sie wybrac:)
2013/12/03 13:55 #12706

Marek

Marek Avatar

Panie Bartku,już nie pamiętam dokładnie treści naszej rozmowy w serwisie.W każdym razie w zeszłym roku śmigałem ścianą wschodnią i chętnie podzielę się wrażeniami.Jeśli będzie taka potrzeba wskażę kilka wartych odwiedzenia miejsc.Gratuluje pomysłu.
2013/12/03 13:15 #12705

Bartek

Bartek Avatar

Mialem okazje porozmawiac z p.Markiem dluzej nieco u mnie w serwisie i musze powiedziec ,ze zainspirowal mnie do zaplanowania wyprawy w nieco mniejszej skali ale mysle ,ze tez fajnej. Na razie nie zdradze wielu szczegolow - powiem jedynie ,ze chodzi mi o sciane wschodnia a konkretniej przejazd od Suwałk do Ustrzyk Dolnych. Przewidywany termin to koniec lipca-poczatek sierpnia. Przewidywany czas wyjazdu-od 7-12 dni.Namioty i spiwory - spanie i jedzenie pod golym niebem.Wiecej szczegołow i wstepna trase opracuje w ciagu kilku tygodni i wrzuce propozycje do obdyskutowania i ewentualnej zbiorki chetnych.
2013/12/03 12:33 #12704

pieter

pieter Avatar

pawel napisał:
Podziwiam Pana Marka .Wielki szacunek.Czy ktoś zaprosił Go na nasze forum?Na pewno nie jeden zapaleniec skorzystałby z praktycznej wiedzy takiego Globtrotera.

Pan Marek jest członkiem naszego Stowarzyszenia Rowerowy Grudziądz i był serdecznie zapraszany (w dniu odczytu również) do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem na forum GSR :)
2013/12/02 22:02 #12702

pawel

pawel Avatar

Podziwiam Pana Marka .Wielki szacunek.Czy ktoś zaprosił Go na nasze forum?Na pewno nie jeden zapaleniec skorzystałby z praktycznej wiedzy takiego Globtrotera.
2013/12/02 10:53 #12698

Anonim

 Avatar

Przyjechałem samochodem! Za to namówiłem i przywiozłem na spotkanie cztery inne osoby :)
Podziwiam sposób przygotowania do wyprawy i zawziętość przy realizacji treningów.
Ja mam "na koncie" dwie dłuższe (ok.1200 km i 1500 km) wyprawy z sakwami i kilka po kilkaset, tym bardziej podziwiam.
2013/12/02 10:43 #12697

Lopez

Lopez Avatar

podziwiam zapał i silną wolę Pana Marka ( o zdrowiu nie wspomnę :) , to jest żywy dowód , że można. Dzięki za spotkanie. pozdr
2013/12/02 08:45 #12691

Kama

Kama Avatar

sldtwa napisał:
Z tego wynika, że rowerem chyba byłem tylko ja :)

...ano...obawiam się,że faktycznie rowerem przyjechał tylko Pan...p.Andrzeju... sama widziałam... :)
2013/12/02 08:34 #12690

iceman150

iceman150 Avatar

Maku posiedzieliśmy chwilę pogadaliśmy, powspominaliśmy i potem pokojowo się rozeszliśmy ;)
2013/12/02 07:21 #12689

maku

maku Avatar

Kama napisał:
Wpuścić takich gdziekolwiek...zaraz coś podwędzą... :P :whistle: :evil:
...ale oddali... :laugh:

Z tego co widzę na załączonym zdjęciu wynika że jakieś after party się odbyło :) chyba za szybko się ulotniłem :(
2013/12/02 00:06 #12686

sldtwa

sldtwa Avatar

Z tego wynika, że rowerem chyba byłem tylko ja :)
2013/12/01 22:37 #12685

Kama

Kama Avatar

Wpuścić takich gdziekolwiek...zaraz coś podwędzą... :P :whistle: :evil:
...ale oddali... :laugh:


Załączniki:
Czas generowania strony: 0.144 s.