Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Kto nie był, niech żałuje...

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Kto nie był, niech żałuje...

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2015/08/08 23:19 #25139

piowini

piowini Avatar

Jak nie zaśpię, to przyjadę :) Przykro mi to stwierdzić, ale nie pamiętam, czy byłem na pierwszym. To już tyle lat, mam prawo nie pamiętać.
Zresztą o ile pamiętam to nie pamiętam wiele innych istotnych zdarzeń :P
2015/08/07 22:30 #25134

sldtwa

sldtwa Avatar

Oczywiście będę... Na jubileuszowym koniecznie :laugh:
2015/08/06 17:14 #25126

iceman150

iceman150 Avatar

pieter napisał:
Nasze Stowarzyszenie jak i Grudziądzka Strona Rowerowa też by kiepsko wyglądały, gdyby nie nasz Iceman150.

Stowarzyszenie może i niekoniecznie, bo akurat w tej kwestii to nie mam żadnego wkładu, tak więc nie ma co sobie przypisywać cudzych zasług. Ale dziękuję B)
2015/08/06 13:05 #25123

sylwia

 Avatar

Pozwolę sobie wspomnieć również "zakręconego bardzo pozytywnie" ś.p. Piotra Mrozińskiego, który był w organizacji rajdów od ich początku :)
2015/08/06 12:59 #25122

j23

j23 Avatar

pieter napisał:
zaraz wyniknie potrzeba powołania Instytutu Pamięci Rowerowej :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Może Instytutu nie warto powoływać, ale przypomnieć młodszym rowerzystom (niektórych nie było wtedy na świecie) osoby dzięki którym te Rajdy powstały i trwają.
Twórca i animator w pierwszych latach to sldtwa, który trafił ze swoim pomysłem w 10. :ok:
Później ten "wózek" z powodzeniem ciągnie Michał Czepek z Izą Piwowarską.
Od samego początku pomoc techniczna zapewniał śp Olek Trando (do dziś ta firma nam towarzyszy), "czarną" robotę robił zawsze uśmiechnięty Robert.
Pomoc medyczną zawsze obstawia 10 GDH WILKI
DZIĘKI wszystkim :ok: :ok: :ok:
Jeśli o kimś zapomniałem to sorry.
Warto też przypomnieć, że bywały rajdy dwudniowe - żal, że ich nie ma.
2015/08/06 08:44 #25121

pieter

pieter Avatar

iceman150 napisał:
A ja myślałem, że miho i Izabela Piwowarska :) Osoby bez których to nie byloby to samo i związane przez cały czas z tymi rajdami.

Nasze Stowarzyszenie jak i Grudziądzka Strona Rowerowa też by kiepsko wyglądały, gdyby nie nasz Iceman150. Icek nie myśl za dużo, tylko zajrzyj do archiwum, bo zaraz wyniknie potrzeba powołania Instytutu Pamięci Rowerowej :woohoo: :woohoo: :woohoo:
2015/08/05 22:24 #25117

iceman150

iceman150 Avatar

A ja myślałem, że miho i Izabela Piwowarska :) Osoby bez których to nie byloby to samo i związane przez cały czas z tymi rajdami.
2015/08/05 19:11 #25116

pieter

pieter Avatar

matołek napisał:
Kto jeszcze pamięta pierwszy rajd MORiWu? :woohoo:
No chyba jest ktoś taki, kto bardzo dobrze pamięta te początki :woohoo:, jego ksywka to: sldtwa
2015/08/05 18:46 #25114

iceman150

iceman150 Avatar

Ja pamiętam doskonale :) Tam poznałem Was osobiście i tak zaczęła się moja wieloletnia przygoda z Wami wariatami :P
I niczego nie żałuję no prawie niczego ;)
2015/08/05 18:36 #25113

krzys80

krzys80 Avatar

Hahaha jak milutko powspominać. Niektóre osoby przerwały na wspólnym rowerowaniu na rajdach miejskich już 10 lat. Trochę żeśmy się pozmieniali. Nalepszego dla wszytkich uczestników. Kolejnych 100 lat na rowerze!!!
2015/08/05 11:22 #25112

Matołek

Matołek Avatar

Kto jeszcze pamięta pierwszy rajd MORiWu? :woohoo:
2005/09/11 02:00 #8295

Matołek

Matołek Avatar

Kto nie był, niech żałuje...

        Wczorajszy rajd, to było to, czego moja dusza rowerowa od dawna pragnęłą bardzo mocno. Kto nie był, niech żałuje i bije się w pierś powtarzając: "będę na następnym rajdzie, będę...". Dawno nie widziałem takiej ilości rowerzystów w jednym miejscu. Wspaniałe uczucie - być wśród swoich. W rajdzie uczestniczyły czołowe osobistości naszego miasta. To naprawdę budujące, wiedzieć, że nasi dygnitarze też kochają rower. Po rozmowach z Panem Prezydentem wstąpiła we mnie nadzieja, że nie są obojetne naszym władzom losy rowerzystów w Grudziądzu i że w końcu doczekamy się ścieżek rowerowych i różnych  przywilejów dla dwukołowców.
        Oprócz zwiedzania zaplanowanych zabytków odbył się jeszcze festyn, na którym solidny poczęstunek, ognisko, konkursy z nagrodami. Pełen wypas!
        Całość imprezy pod czujnym okiem Policji i Straży Miejskiej, dzielnych ratowników medycznych, oraz pomocy technicznej.
        Najserdeczniejsze gratulacje dla organizatorów!!! Spisali się na medal! A wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzenie czasu. Do zobaczenia na następnym Rajdzie!
Czytaj więcej...
Czas generowania strony: 0.331 s.