Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Rowerem po Rumunii

Rowerem po Rumunii 2007/07/02 02:00 #8215

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4971
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Rowerem po Rumunii
 
        W najbliższą niedzielę, tj. 8 lipca 2007 roku ruszamy na wyprawę do Rumunii. W trasę wyrusza co najmniej 8-mioosobowa ekipa warszawsko-grudziądzka. Zaproszenie na wycieczkę znalazłem na grupie dyskusyjnej pl.rec.rowery a zapodał je niejaki roberto - Robert z Warszawy, który ma już doświadczenie w rowerowaniu po tym kraju. Sposób podróżowania, jaki preferuje roberto od razu przypadł mi do gustu, a kraj ze względu na swoje specyficzne nieucywilizowanie, stał się obiektem moich marzeń. Jeśli teraz połączyć te dwie rzeczy, to - wyjazd moich marzeńSmiley.
 
Kilka faktów:
1. Wyjazd ma charakter podróżniczy - nie jedziemy "trzepać" kilometrów dla wyczynu...
2. Obecny skład: matematolek (Tomek) i Infamis (Wojtek), czyli dwóch miłośników rowerowych podróży z Grudziądza oraz ludzie z Warszawy: Ania, Aśka, Babencja, Sławek, Adam, Robert i prawdopodobnie Paweł,
3. Dojazd pociągiem do granicy,
4. Czas trwania wycieczki - 2-3 tygodnie,
5. Noclegi pod namiotami na dziko,
6. Wycieczka jest przedsięwizięciem niekomercyjnym, towarzyskim,
7. Każdy jedzie na własną odpowiedzialność.
 
        Jeśli ktoś lubi wyzwania, dysponuje czasem i chciałby do nas dołączyć, to proszę o kontakt ze mną lub zadawanie pytań w komentzrzach lub na forum dyskusyjnym.
Pozdrawiam - matematolek
 
Czytaj więcej...
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Czas generowania strony: 0.164 s.