Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: VIII Masa Krytyczna - Podziękowania

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: VIII Masa Krytyczna - Podziękowania

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2013/05/01 20:41 #7529

Łukasz

Łukasz Avatar

To super Pieter. Martwiłem się tylko o Twój stan zdrowia bo w sumie pózniej to jakoś się nie widzieliśmy. Pozdrawiam serdecznie. Do następnego,
2013/04/30 11:44 #7517

pieter

pieter Avatar

Drodzy Ludkowie, nic się nie stało, lewa ręka na kierownicy i hamulcu, w drugiej trąbka, drobne stuknięcie w kierownicę z prawej strony i poleciałem. Łukaszu, nie miej żadnych wyrzutów, zdarza się w takim zagęszczeniu, wszystko OK. Kama - po buziole z pewnością się zgłoszę. Póki co przechodzę z trąby na gwizdek i obie rączki będą na kierownicy. Dzięki za wspólną manifę i do zobaczenia najpóźniej na kolejnej masie:)
2013/04/29 13:42 #7511

Uthark

Uthark Avatar

Kolizja nie wyglądała na groźną, widziałem ją, jechałem blisko. W takim tłumie chwila nieuwagi i taka kolizja gotowa. Czasami podczas przejazdu MK czy podczas rajdu trzeba być nierzadko bardziej skoncentrowanym niż podczas jazdy ulicznej. ;-)

Na szczęście, zdecydowana większość kolizji rowerowych kończy się na siniakach i otarciach.
2013/04/28 01:29 #7490

Kama

Kama Avatar

Witam...jako świadek naoczny stwierdzam,że wszyscy będą żyć... :woohoo: ... to wszystko przez tę czepliwość kierownic :whistle:
...no już tak je robią... ...zadziory jedne :evil: -wszystko ich wina :P Kolizje się zdarzają i cale szczęście,że tym razem nikt bardzo ciężko nie ucierpiał ... Buziole dla poszkodowanego... ;)

Parę fotek... ;)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
2013/04/27 20:24 #7489

Piotruss

Piotruss Avatar

witam,ja kolizji nie widziałem<a szkoda> odszkodowania nie daję,przejazd nie jest ubezpieczony<haha> tak wkrótce pojawi się wątek już IX masy,i chyba kilka nowości,jesteście za tym by dzieci prowadziły peleton i dostosowanie się do ich tempa?? co do muzycznej imprezy postaramy się wspólnymi siłami coś zrobić na własną rękę.jak pojawi się wątek 9-tej masy zapraszam do komentowania,zwracania uwagi czy jakiekolwiek zastrzeżenia...
P.S koluniu odezwij się jak tw.stan zdrowia
Pozdrawiam Piotr
2013/04/27 20:12 #7488

Hardy

Hardy Avatar

Widzę pozytywy tej małej kolizji :) :
-dopiero na VIII Masie nastąpiła pierwsza. To, przy już w sumie bardzo dużej liczbie uczestniczących rowerzystów i przejechanych kilometrów, oznacza że liczba kolizji zbliża się do zera,
-kolizja wykazała, że rower jest bezpieczny. Zderzenia są niegroźne, w przeciwieństwie do zderzeń samochodów czy motocykli ;)
2013/04/27 19:38 #7487

Łukasz

Łukasz Avatar

Głupio mi strasznie. Tak do końca to nie pamiętam jak wogóle to się stało. Do samego końca chciałem łapać Kolegę ale niestety blokada kierownic ja poleciałem do przodu, na szczęście na nogi a Kolega niestety - nie wypieły się stopy.
Ważne że wszyscy cali.
2013/04/27 19:09 #7485

Matołek

Matołek Avatar

Hej, należę do wtajemniczonych bo jechałem blisko za Wami. Z tego co wiem, to noga cała ale pewnie trochę poboli. Wyglądało trochę groźnie, ale jakoś się rozeszło :)

Już niebawem pewnie kolega Piotruss-Łotruss założy wątek dziewiątej Masy. Jak macie jakieś uwagi, propozycje - piszcie. My ze swojej strony będziemy próbowali wykombinować jakąś muzyczkę dla urozmaicenia - może się uda, może nie, niczego nie obiecujemy :)

Pozdrawiam ((o:
2013/04/27 17:43 #7482

Łukasz

Łukasz Avatar

Bardzo udana mimo małej kraksy!!! Wtajemniczeni wiedzą - mam nadzieję, że kolega skończył bez urazu.
Pozdrawiam i Dzięki Wszystkim
2013/04/27 17:28 #7481

Helios

 Avatar

Bardzo udana Masa. Dzięki i do zobaczenia za miesiac.
2013/04/26 23:14 #7474

Matołek

Matołek Avatar

VIII Masa Krytyczna - Podziękowania

            Jak naliczył nasz kolega Spavn, przez nasze miasto przemieściła się dzisiaj armia ponad 120 rowerzystów Smile

 Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Grudziądzkim Rowerzystom, którzy po raz kolejny swoim przybyciem wsparli naszą wspólną rowerową ideę budowania przyjaznego rowerzystom miasta. Żeby namówić nasze Władze do obrania właściwego kierunku, bardzo potrzebna jest nam Wasza pomoc w postaci pokazania się jako grupa społeczna, dla której warto budować porządnie i z głową Smile

 Serdeczne podziękowania dla Patrona Medialnego naszej Masy Krytycznej ? portalu eGrudziadz.pl, który ufundował opaski odblaskowe.

 Dziękujemy Policji za obstawę. Padły propozycje, aby następnym razem obstawić patrole rowerowe, które nieco naturalniej wpisałyby się w klimat naszego przejazdu.

 Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim lokalnym Mediom, które wspierają i promują naszą akcję.

 Dziękujemy chłopakom z Akademii Biegania za spontaniczne i aktywne wsparcie Smile

Na następną Masę krytyczną zapraszamy już tradycyjnie w ostatni piątek maja (31 maja) jak zwykle o 18 spod Ratusza. Nie ukrywam, że mamy nadzieję, że będzie nas jeszcze więcej. Do zobaczenia!

Pozdrawiamy tych, którzy byli i tych, którzy chcieli ale nie mogli Smile

  Kilka zebranych fotek (jak się coś pojawi lub ktoś podrzuci, będę dorzucał)
  Materiał Grudziądzkiej MMki z której zawinąłem powyższą fotkę Wink
  Materiał eGrudziadz.pl z jak zwykle fajnymi fotkami ((o:
  Profil Grudziądzkiej Masy Krytycznej na Facebooku
  Film Grudziadzkiej MM-ki
  Film portalu eGrudziadz.pl  

z rowerowym pozdrowieniem
matołek Smile

Czytaj więcej...
Czas generowania strony: 0.145 s.