Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Rowerem przed siebie - z Grudziądza do Chełmna.

Rowerem przed siebie - z Grudziądza do Chełmna. 2012/08/05 10:14 #7092

  • Anonim
  • Anonim Avatar

Rowerem przed siebie- z Grudziądza do Chełmna
 

              Jest wiele pięknych miejsc na szlaku Wisły i takim właśnie miejscem jest niewątpliwie Chełmno. To miasto potrafi zachwycić jeszcze zanim się do niego zawita i przyznam, że kusiło mnie już od jakiegoś czasu aby pojechać tam rowerem. Ale od początku i po kolei.
 
Wpisuję w Umawialni na stronie www.rowerowygrudziadz wątek "wałem do Chełmna" - z niecierpliwością czekam aby choć jedna osoba się zgłosiła. No i pojawia się wpis chętnego do przebycia trasy, nie byle jakiej, bo wałem, na którym trwają prace remontowe no i jednak trzeba "przepedałować" około 32km w jedną stronę. Na miejscu spotkania me serce raduje się jeszcze bardziej bo widzę znajomą twarz kolegi, z którym przejechałam już kilkadziesiąt kilometrów i chętnego do wspólnej wyprawy- nowego kolegę, który mam nadzieję będzie przyłączał się częściej do wspólnych wypraw.
 
Ruszamy więc drogą, którą zawsze jeździliśmy aby wjechać na wał i....... niespodzianka, bo w pewnym momencie kończy się owa droga i zaczynają się wykopy prowadzące do autostrady. Próbujemy przejechać z boku wydeptaną ścieżką, ale teren nie jest zbyt równy i przy lekkim zachwianiu roweru próbuję podeprzeć się nogą, która wpada mi w dół i siadam centralnie na pokrzywach. Od razu nasuwa mi się myśl- no nie, ledwie pięć minut jazdy
Czytaj więcej...
Czas generowania strony: 0.169 s.