Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Próba zarażenia pasją rowerową młodych ludzi :)

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Próba zarażenia pasją rowerową młodych ludzi :)

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/01/24 17:43 #13104

droid

droid Avatar

byloby super .....
ponieważ mamy całkiem niezłe zaplecze aby zobaczyć nas w akcji
po za tym jest też sie czym chwalić bo paru z nas ma całkiem ładne osiągnięcia na tle krajowym co jeszcze bardziej motywuje do jazdy.
Heh sam już nawracam jednego mlodego gniewnego od zeszłego roku więc.....



Jest nadzieja
2014/01/24 17:32 #13103

Danka

Danka Avatar

droid napisał:
niestety już po spotkaniu
ale na przyszość moge
zebrać przyjaciół i znajomych z bardziej ekstremalnych odmian mtb
typu dh/fr/dj/4x
dużo dzieciaków sie tym interesuje ale nie wie jak zacząć a dla nas tez jest istotnym pozyskiwac młode talenty
a prawda jest taka że wiele talentó kryje sie właśnie w trudnej mlodzierzy na przyszlość polecam sie


Chętnie skorzystam z propozycji, będę o tym pamiętać, odezwę się bliżej wiosny by dzieciaki miały szanse na żywca zobaczyć co i jak ;)
2014/01/24 16:26 #13102

droid

droid Avatar

niestety już po spotkaniu
ale na przyszość moge
zebrać przyjaciół i znajomych z bardziej ekstremalnych odmian mtb
typu dh/fr/dj/4x
dużo dzieciaków sie tym interesuje ale nie wie jak zacząć a dla nas tez jest istotnym pozyskiwac młode talenty
a prawda jest taka że wiele talentó kryje sie właśnie w trudnej mlodzierzy na przyszlość polecam sie
2014/01/24 15:25 #13101

Anonim

 Avatar

Bardzo cenna, godna pochwały inicjatywa !
To może teraz czas na zarażenie pasją rowerową całe rodziny? Żony, mężów ale przede wszystkim swoje dzieci? Wtedy ta pasja będzie w pełni wartościowa, wychowawcza, zbliżająca i z pożytkiem dla całej rodziny
2014/01/23 17:27 #13099

Danka

Danka Avatar

Pieter przepraszam za literówkę:) Dziękuję ci bardzo . Dziękuję też Piowiniemu:)
2014/01/23 13:32 #13098

Danka

Danka Avatar

Dziękuję wszystkim uczestnikom wczorajszego spotkania za tak liczny udział. Czułam się jak "wniebowzięta" z powodu tak dużego odzewu, że aż popełniłam spory nietakt, gdy nie zapytałam o wasze imiona by móc każdego indywidualnie podziękować. Podczas spotkania cały czas się promiennie uśmiechałam do was, mam nadzieję, że nie czujecie się urażeni.

Dziękuję zatem Piterowi, Krzysiowi80, Markowi Mieczkowskiemu, J23-Grzegorzowi oraz jego przyjaciołom z klubu "Kalinka".

Jestem wam bardzo wdzięczna, dzieciaki wykazywały jak na siebie spore zainteresowanie:) Jeszcze po spotkaniu wypytywały mnie czy jeżdżę z wami i ile kilometrów jeżdżę , gdzie i jaki mam rower.
Myślę , że spotkanie było bardzo potrzebne, może w głowach tych chłopaków urodzi się myśl, że można coś fajnego robić ze swoim życie, a to im naprawdę jest potrzebne .

Myślę , że było to jedno z bardziej ciekawszych spotkań w tym internacie, dzieciaki pomimo swojej nadaktywności pilnie słuchały. Mam nadzieję, że zaczną jeździć:)
Dzięki za wątki pedagogiczne oraz spora dawkę poczucia humoru:)
2014/01/22 10:43 #13096

Bartek

Bartek Avatar

Danka napisał:
Jeśli będziesz mógł przyjechać rowerem to jak najbardziej, choć dużego poziomu entuzjazmu ze strony młodzieży nie mogę zapewnić, są nieprzewidywalni i bardzo często na nie ;)
Spokojnie - zdajemy sobie z tego sprawe:) Jedna zdobyta dusza to juz bedzie duzy sukces - a byc moze uda sie zasiac ziarno ktore zakielkuje na wiosne:) Wszystko ma znaczenie...
2014/01/22 10:05 #13095

Danka

Danka Avatar

Jeśli będziesz mógł przyjechać rowerem to jak najbardziej, choć dużego poziomu entuzjazmu ze strony młodzieży nie mogę zapewnić, są nieprzewidywalni i bardzo często na nie ;)
2014/01/22 09:07 #13094

Bartek

Bartek Avatar

Na 85% bede o ile zdaze wrocic z wyjazdu.

Czy zabieramy rowery po to zeby zaprezentowac na czym szlachta jezdzi w sezonie jesien/zima 2013/2013?:)
2014/01/21 18:59 #13092

krzys80

krzys80 Avatar

Też będę :)
2014/01/21 13:18 #13091

piowini

piowini Avatar

Będę!
2014/01/21 13:06 #13090

j23

j23 Avatar

Też będę
2014/01/21 10:42 #13089

Danka

Danka Avatar

Drodzy Koledzy, czas na uściślenie informacji. Spotkanie z młodzieżą z internatu OHP odbędzie się w środę - 22 stycznia, godz. 19-sta. Adres - Parkowa 18, Grudziądz

Będą tam:
1. Dziewczyny i chłopaki z internatu
2. Danka, która tym razem występuje jako wychowawca w tym internacie :silly:
3. Pieter
i....

Proszę o określenie, kto na pewno będzie. Muszę jakoś godnie pomieścić miłych gości :) Zachęcam już dzieciaki, może kilka osób się zainspiruje :)
2014/01/20 22:09 #13087

Danka

Danka Avatar

W takim razie 19-sta, o 18.30 młodzież ma kolacje, wiec 19-sta może być jak najbardziej :)

Z tego co wiem to jest projektor i ekran B)
2014/01/20 21:05 #13086

Bartek

Bartek Avatar

j23 napisał:
Dla mnie po 18 też jest lepszą godziną na spotkanie.
Ciekawiej będzie jeśli znajdzie się rzutnik i ekran, każdy ma ciekawe zdjęcia, które zobrazują zalety rowerowania. Ja mogę też coś na temat przynieść - zdjęcia itp.

Rzutnik w razie czego mogę zabrać:-)
Czas generowania strony: 0.186 s.