Uwaga
  • Lack of access rights - File 'http:/fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1002081_176490139186735_579009602_n.jpg'
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: PRZEWÓZ DZIECKA ROWEREM

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: PRZEWÓZ DZIECKA ROWEREM

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2013/06/27 08:28 #9111

pawel

pawel Avatar

to prawda dzieciaki szybko rosną.rzecz w tym by tego nie przegapić wychodząc na rower tylko z kumplami. przyczepka nic mnie nie kosztowała bo pożyczona właśnie od kogoś komu dziecko "wyrosło". zastanawiam się czy przewożę w niej dziecko zgodnie z przepisami?
2013/06/26 20:41 #9098

Bartek

Bartek Avatar

Ja mam 5latke w domu i po prostu juz tak wyrosla ,ze zaczalem sie rozgladac dla niej za rowerem bardziej niz za fotelikiem czy przyczepka:)
Wydaje mi sie ,ze cena porzadnych akcesoriow do przewozu dzieci jest tym co blokuje rozwoj. Porzadny fotelik to wydatek od 300 w gore ,a przyczepka to bodajze 500 w gore:/
2013/06/25 18:36 #9077

pawel

pawel Avatar

Rowerów na drogach przybywa ale zauważyłem że dziecko mało kto zabiera na na rower.Jaka przyczyna?Czy faktycznie rowerowanie po naszych drogach jest aż tak niebezpieczne że wolimy pociechę zostawić z babcią?Jak to z wami jest?
Czas generowania strony: 0.135 s.