Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: ŚWIAT POSTRZEGANY OKIEM ROWERZYSTY

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: ŚWIAT POSTRZEGANY OKIEM ROWERZYSTY

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2011/10/19 12:14 #3714

czarownica

czarownica Avatar

Co do spodni w 100% zgadzam się z Tobą Rybko :evil:
2011/10/18 17:37 #3712

rybka

rybka Avatar

A ja myślałam że te podwinięte nogawki przy twoich spodniach, nawet wtedy kiedy jest chłodno, to dlatego żeby poczuć właśnie ten wiatr we włosach :evil:

Dzięki za uznanie twórcze panowie :)


papa :silly:
2011/10/17 12:19 #3704

Matołek

Matołek Avatar

A ja czasem myślałem, że to tylko ja tak mam i jakiś dziwak jestem ;):P

...

Prawie wszystko się zgadza rybko, tylko jakoś z tym rozwiewaniem włosów to mi coś ostatnio nie do końca się sprawdza :laugh:

...

Ładnie to napisałaś, dobrze wiedzieć, że jest więcej ludzi, którzy świat postrzegają podobnie :)

Pozdr :silly:
2011/10/17 08:04 #3701

krzys80

krzys80 Avatar

Zgadzam się w 100%
I właśnie o to chodzi :)
Jestem pod wrażeniem !!!
Takiego postu właśnie brakowało :)
2011/10/16 22:35 #3697

rybka

rybka Avatar

Piękno dostrzegania miejsc i obiektów rodzi się w człowieku z czasem osiągnięcia apogeum pewnego etapu życia. Dostrzegamy to co dotychczas nam umykało lub wydawało się czymś zwykłym, powszednim i normalnym. Gra światła, barwa koloru stwarza że przyglądamy się miejscom które znamy ale właśnie odkryliśmy je na nowo. Te same widoki ci sami ludzie a jednak inne , bardziej dojrzałe, piękniejsze ? - Czyż nie tak? - Właśnie wsiadając na rower możemy podziwiać to czego nie dostrzeżemy jadąc samochodem po autostradzie z prędkością 150 km/h. Powiew wiatru który rozwiewa włosy , słońce którego promienie delikatnie pieszczą nam twarz i to powietrze które wypełniając płuca daje nam wrażenie wolności . Z dala od zgiełku i spalin jedziemy sobie w sympatycznym towarzystwie podziwiając piękno natury która nas otacza. Rower to pojazd który nadaje się nie tylko do jeżdżenia wiosną i latem również pedałowanie jesienią daje nam frajdę i przyjemność postrzegania widoków oraz ich barw . Zachód słońca oglądany jesienią jest równie piękny jak ten oglądany latem i właśnie to udało mi się dostrzec ,więc namawiam wszystkich - nie lękajcie się chłodów, ubierzcie się ciepło i na rower ale nie tylko w weekend. Popołudniowa wycieczka zakończona ogniskiem i wieczorny powrót może również dostarczyć nam sporej dawki adrenaliny. Tak więc nie odwlekajcie decyzji o podjęciu wyzwania do wiosny. Każda pora roku jest dobra na to żeby wsiąść na rower i popedałować. WARTO!!!!
Czas generowania strony: 0.133 s.