Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: TE KOBIETY xD

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: TE KOBIETY xD

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2006/07/25 22:59 #1308

wision_bike

wision_bike Avatar

nom troche jest ale nie jest tak zle ja tez sie na szosie scigam takze jescz nie jest ze mna zle:lol: :lol: :lol:
2006/07/19 15:13 #1290

iceman150

iceman150 Avatar

Musisz się troche napocić :D
2006/07/16 22:22 #1286

Maruch

Maruch Avatar

Brązowa medaliska :woohoo: To sobie musisz odczasu do czasu troche pogonić za kobitką ;)
2006/07/16 18:31 #1285

wision_bike

wision_bike Avatar

nom heheheh tekscik dobry wiem oczym mowisz moja laska jest brazowa medalistka mistrzostw polski na czas :D nom i niedzielna przejazdzka z nia to popsotu typowy mini wyscig:Dale i z tego plynie piekno
:P :P



pozdrawiam
2006/07/12 11:52 #1273

.:t IMO n:.

.:t IMO n:. Avatar

Coś się ruszyło w temacie szeroko pojętego freeride’u u nas w mieście.
I to cieszy, a cieszy tym bardziej, że mamy w naszym gronie istotę piękną – kobietę.
Różni ludzie różne rzeczy ze sobą łączyli, ale to jest połączenie zwalające z nóg.
Piękny sposób życia, czysta harmonia ze swoim ukochanym sprzętem połączona z intrygującą mnie mieszanką kobiecości, lekko zadrapanych łydek i fullface’a... Odlot.

Wiecie ten teks jest pisany tylko dlatego, że istnieją takie kobiety jak Niki Gudex, nasza mistrzyni maratonu, prześliczna Maja, czy killer ścieżek XC Gunn Rita Dahle.
Każdy facet marzy o drugiej połowie, która rozumie jego pasję i nie ma nic przeciwko porysowanym łokciom czy piszczelom. Ale, bo zawsze jest ale...
Wyobraźcie sobie, że na podjazdach nie macie szans, na prostej ledwo utrzymujecie tempo, a podczas zjazdów widzicie jej plecy i to tylko parę sekund po wspólnym starcie w dół trasy...
My, faceci jesteśmy tak skonstruowani, że porażka z płcią piękną nas rozbija w drobny mak.
Minę mamy uśmiechniętą, ale kiedy nie patrzy to wymykamy się z domu i ostro trenujemy „żeby to się już nigdy nie powtórzyło”, a kiedy przy następnej okazji znowu wdychamy pył spod jej tylnej opony to szlag nas trafia! Na szczęście nie wszystkich ;)
Ja chętnie bym pośmigał za Mają (hehe, chyba na podczepionych wcześniej szelkach) i popatrzył jak wchodzi w zakręty Niki gdzieś między drzewami z 70-ką na liczniku.
Tak mili panowie, kobiety nas inspirują, zachwycają, wzbudzają w nas żądze...
Nawet najatrakcyjniejszy szlak ciągnący się w dół, pomiędzy dziką roślinnością i gołymi skałami jest piękniejszy kiedy obok mamy dziewczynę, w której oczach widzimy tą samą adrenalinę i euforię co właśnie wylewa się z naszych :)


Dlatego jeździj z nami, bo wtedy jest fajniej :)
A to, że mój bmx nadaje się do lasu jak maszyna xc do dirtu to jakoś przeżyję ;)
(w mieście nadrobię) \\m/

timon :evil:
Czas generowania strony: 0.139 s.