Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Serwis w Grudziądzu?

Serwis w Grudziądzu? 2014/06/26 07:49 #16654

  • Hajen
  • Hajen Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 102
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 0
Nie zgodzę się z opinia że w Handarbike zle serwisują.
Zmieniałem hamulce V na tarcze.
Wymiana piast ,przeplot szprych.Koła nic nie biją rower śmiga jak należy .
Informacja na sms-a że można się zgłosić po odbiór .

Cena i czas serwisu zadowalające.

Polecam.

Serwis w Grudziądzu? 2014/06/24 09:15 #16600

  • easyrider
  • easyrider Avatar
Handarbike odradzam, dostali do wymiany widelec, nie dokręcił śruby od mostka, koło centrował to bicie na boki zlikwidował, ale pojawiły się góra dół.

Niestety w Grudziądzu tylko Ebar, lub Trando i niestety stanie w kolejce.

Serwis w Grudziądzu? 2014/06/24 08:16 #16598

  • schabik
  • schabik Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 143
  • Otrzymane podziękowania: 81
  • Oklaski: 1
A ja mam bardzo złe doświadczenia z serwisem na Chełmińskiej (w miejscu gdzie był kiedyś sklep komputerowy PeCet, nie pamiętam numeru ulicy :( ) i właśnie z Trando gdzie kupiłem dwa rowery. Z jednym od samego początku były problemy. Uciążliwe trzaski. Po kilku dniach bez roweru trzaski były dalej. Stwierdzili, że amortyzator wadliwy :( znowu bez roweru. Amorek wymieniony na nowy, trzaski jak były tak są :angry: po drodze było jeszcze wmawianie, że wymyślam i, że w końcu rower nie kosztował zbyt dużo i nie ma co wymagać. Podziękowałem im mimo, że miałem u nich gwarancję. Poszedłem do serwisu tam na Chełmińskiej. Zostawiłem rower i powiedziałem co się dzieje. Skasowali 20zł, trzaski zostały i też powiedzieli, że to amortyzator bo jest kiepskiej jakości, ogólnie, że tani i tandetny. Wściekłem się na maksa :angry: Zacząłem sam szukać, kombinować, odkręcać, dokręcać, rozbierać i... po odkręceniu przedniego koła pokręciłem sobie piastą. Rozebrałem całą i okazało się, że trzy kulki były nie na swoim miejscu tylko gdzieś tam w środku w piaście. Wyciągnąłem wszystkie kulki, dokładnie wyczyściłem, nasmarowałem, złożyłem i po kłopocie ;) Jestem w tym kompletny laik i robiłem to pierwszy raz. Dwa serwisy nie mogły znaleźć takiej błahostki a powinni, bo w przeciwieństwie do mnie znają się na tym, a przynajmniej powinni. Pozdrawiam Pana z Trando :) na ostatnim rajdzie pomógł mi przy rowerze. Nie wiem, może miałem pecha, może im się nie chciało szukać usterki?? Chcieliście opinii więc piszę ;)

Serwis w Grudziądzu? 2014/06/24 06:22 #16596

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
polecam Trando na ul. 23 Stycznia 52 tel: 56-46 213 41 zadzwoń, zapytaj..... szybko-solidnie i przystępna cena :) Nie jeden rower Robert tam uleczył ze zgrzytów, stuków etc ....

goo.gl/maps/qDQ4e
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

Serwis w Grudziądzu? 2014/06/23 21:17 #16591

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
Dobry też jest Pan położony kapkę dalej na ul. Legionów Handar Bike położony w podwórzu tej kamienicy
www.google.pl/maps/@53.498138,18.763238,3a,75y,168.33h,80.47t/data=!3m4!1e1!3m2!1sH0uZXJKGmSo0RlxAG7bkdQ!2e0

lub serwis sklepu Trando na ul. 23 Stycznia
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.

Serwis w Grudziądzu? 2014/06/23 20:53 #16590

  • Livy
  • Livy Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 3
  • Oklaski: 0
Mam jakiś piasek albo uszczerbek w suporcie, bo coś stuka, stąd i mój kochany ramblerek musi trafić do rowerowego lekarza. Tylko Ebar polecacie? Ja nie znam kompletnie grudziądzkich realiów, mieszkam w okolicy od niedawna.

Serwis w Grudziądzu? 2013/08/14 13:32 #10102

  • olenka
  • olenka Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
Tak się złożyło, że ostatnio mój rower po kilkunastu latach intensywnego użytkowania wymagał remontu. Skorzystałam z usług firmy Ebar na Legionów 11 i jestem bardzo zadowolona. Do wymiany miałam linki hamulcowe, tylni hamulec, klocki w przednich hamulcach, przednia zębatka z korbą, zębatka z tyłu, łańcuch plus mały element przy przerzutce z tyłu. Za części zapłaciłam 230zł plus 70zł robocizna. Części głównie firmy Shimano. W szczegóły już się nie wdaję bo na tyle się nie znam. Sporo kasy ale się opłaciło. Mam bardzo dobrą ramę Scotta dlatego inwestycja bardziej mi się opłaciła niż kupno nowej maszyny. Na rower czekałam 3 dni. Efekt : rower prawie jak nówka ;) i mam nadzieję, że długo będzie mi służył. Oczywiście hamulce i przerzutki wyregulowane.
Wcześniej z usług tej firmy korzystał mój tata i brat. Też byli zawsze zadowoleni. Dlatego polecam tą firmę z czystym sercem. Prócz serwisu jest tam też sklep z częściami i nowymi rowerami. Polecam jeszcze raz ;)

Serwis w Grudziądzu? 2013/08/12 18:40 #10065

  • ew
  • ew Avatar
dzięki dałam radę sama :) filmik bardzo pomocny B)

Serwis w Grudziądzu? 2013/08/09 22:21 #10031

  • Bar-tek
  • Bar-tek Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 11
  • Oklaski: 0
Najlepiej i najtaniej to samemu w domu - sprawa nie wymaga większej filozofii ;)
potrzebne 2 łyżki, pompka i ewentualnie klucz, jeśli nie masz kół na zamki
chwila moment i po krzyku


jeśli jednak masz ciśnienie na serwis - to generalnie w każdym wymienią tak samo
pozder B)
"Motywacja nie zaniesie cię zbyt daleko, jeśli nie masz nóg"

Serwis w Grudziądzu? 2013/08/09 20:54 #10029

  • ew
  • ew Avatar
gdzie w Grudziądzu najlepiej wymienić dętki+opony w rowerze najlepiej na miejscu?

Serwis w Grudziądzu? 2006/04/12 20:35 #942

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Ktoś zaproponował dział na stronie o serwisach rowerowych w Grudziądzu. Dobry pomysł, tylko mam niewielką wiedzę na ten temat, bo w większości robię wszystko sam. Potrzebuję rzetelnej informacji na temat miejsc i jakości takowych usług na terenie naszego grodu, dlatego proszę Was o pomoc.

Serdecznie pozdrawiam - matematolek
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Czas generowania strony: 0.240 s.