Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Oświetlenie...

Baterie CR2032 - do lampek silikonowych i liczników 2014/11/10 08:41 #20122

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
MARCINHD napisał:
w jutro w godzinach popołudniowych składam zamówienie na baterie CR2032 stosowane w naszych licznikach i lampkach silikonowych.
cena w markecie takowej baterii to niejednokrotnie 2-4 zł za 1 szt. Tu sprzedający oferuje je nam już w cenie 4,35 za 5 sztuk

kupowałem już u tego sprzedawcy i wiem że baterie są warte uwagi


jeżeli znajdą się chętni.... jutro można mi przekazać jutro na rajdzie po 4,5zł za 5 szt baterii i zamawiam także dla Was ( po 4,5zł aby podzielić jakoś rozsądnie koszt wysyłki) za nikogo nie wykładam kasy- gdyż mam nauczkę z takowych zbiorowych zamówień że zostaje się później z zamówionymi akcesoriami dla siebie w ilości max :):)

zainteresowani?


1. MARCINHD-4 kpl
2.
3.




zapomniałem o linku: allegro.pl/5-baterii-maxell-litowe-cr2032-cr-dl-2032-lithium-i4740236895.html
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

Baterie CR2032 - do lampek silikonowych i liczników 2014/11/10 08:26 #20121

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
w jutro w godzinach popołudniowych składam zamówienie na baterie CR2032 stosowane w naszych licznikach i lampkach silikonowych.
cena w markecie takowej baterii to niejednokrotnie 2-4 zł za 1 szt. Tu sprzedający oferuje je nam już w cenie 4,35 za 5 sztuk

kupowałem już u tego sprzedawcy i wiem że baterie są warte uwagi


jeżeli znajdą się chętni.... jutro można mi przekazać jutro na rajdzie po 4,5zł za 5 szt baterii i zamawiam także dla Was ( po 4,5zł aby podzielić jakoś rozsądnie koszt wysyłki) za nikogo nie wykładam kasy- gdyż mam nauczkę z takowych zbiorowych zamówień że zostaje się później z zamówionymi akcesoriami dla siebie w ilości max :):)

zainteresowani?


1. MARCINHD-4 kpl
2.
3.
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

Oświetlenie... 2014/11/08 07:00 #20070

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
zaryzykuj :) najwyżej nie dostaniesz przesyłki :) na ostatniej Masie Krytycznej w Grudziądzu była okazja zobaczyć moc i wykonanie tej lampki.... co prawda nie tej którą prezentujesz a tej z linku poniżej Twojego postu gdzie wypowiedział się Sąsiad CCH :) świetliste pozdrowerki :)

PS. ja używam chińczyka i jestem bardzo zadowolony :)

www.solarstorm.pl/produkty/produkty/solarstorm-bl02
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

Oświetlenie... 2014/11/07 23:09 #20068

  • grudztomek
  • grudztomek Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 75
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 0
Znalazłem takową jak MarcinHD opisywał za 90zł z wysyłką tylko pytanie czy warto zaryzykować zakupy w Chinach?

http://www.banggood.com/5000Lm-CREE-XM-L-2x-U2-LED-Bike-Bicycle-HeadLamp-Front-Head-Light-p-908550.html
Podpisu brak !

Oświetlenie... 2014/10/27 20:37 #19826

  • Sąsiad CCH
  • Sąsiad CCH Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 24
  • Otrzymane podziękowania: 37
  • Oklaski: 0
Jako użytkownik takowej lampy muszę powiedzieć, że wszystko zależy od kogo się kupuje. Są lampki za sto kilka zł i wewnątrz jest masakra, tu jest lampa porządnie wykonana z dobrymi jakościowo podzespołami widać staranność wykonania w każdym elemencie.
Ale jest to moje zdanie, kryterium wyboru oświetlenia był budżet do ok 200zł regulacja mocy świecenia, niewielkie wymiary ...i padło na solara x2.c od www.solarstorm.pl
Co do modyfikacji przeróbek to jak ktoś lubi i ma chęć to kto mu zabroni :)

Generalnie jestem bardzo zadowolony z zakupu.
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu tylko żuje pszczoły :)
Za tę wiadomość podziękował(a): MARCINHD

Oświetlenie... 2014/10/26 22:29 #19803

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
dzięki Davis za info...... oczywiście te lampki o których pisałem powyżej występują jako szajs także :) kolega który zakupił rozebrał, zbadał wnętrze i jako elektronik stwierdził dobre wykonanie :) ale spoko..... każdy ma swoje zdanie .... o mojej też było dużo złych opinii a działa jak ta lala :)wszystko zależy u kogo się kupuje :) chociaż nie ukrywam że wszystkie lampki i tam składane są w chinach :)
:woohoo:
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

Oświetlenie... 2014/10/26 22:24 #19802

  • Davis
  • Davis Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Salsa - adventure by bike
  • Posty: 627
  • Otrzymane podziękowania: 1218
  • Oklaski: 11
Wielu ludziom te lampki się bardzo szybko psują, są niepowtarzalne, wymagają przeróbek, zanim wydacie sporo pieniędzy zalecam rozwagę, żeby nie być gołosłownym :
www.swiatelka.pl/viewtopic.php?t=11332&postdays=0&postorder=asc&start=0

Ze swojej strony mogę polecić natomiast lampkę tego gościa:
allegro.pl/bocialarka-xm-l2-800lm-neutr-5000k-nowy-firmware-i4719010331.html
:)
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów" - S.Lem
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, MARCINHD

Oświetlenie... 2014/10/26 22:00 #19800

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
wracając do rozmowy z drogi powrotnej z Bąkowa..... podsyłam link do sprawdzonej przez kolegę Piotra lampki rowerowej... lampa daje naprawdę rewelacyjne oświetlenie.... zresztą może Piotr opiszesz coś tu sam.....



link do allegro: allegro.pl/100-oryginal-solarstorm-x2-xm-l2-latarka-rowerowa-i4729308880.html
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek
Czas generowania strony: 0.184 s.