Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Akcja przerzutka (przednia)

O:Akcja przerzutka (przednia) 2012/11/28 11:20 #6456

  • Szybszy
  • Szybszy Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 122
  • Oklaski: 0
Mam pytanko
Czy akcja się jakoś rozwinęła?

O:Akcja przerzutka (przednia) 2012/11/21 20:46 #6406

  • wojtino
  • wojtino Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 489
  • Otrzymane podziękowania: 353
  • Oklaski: 3
Ja myślę że trudno będzie dopasować używaną,jestem za kupnem nowej. Chętnie się dorzucę.A żeby inicjatywę szybszego zrealizować proponuję rowerowy wypadzik nad jeziorko w Bory Tucholskie. :)

O:Akcja przerzutka (przednia) 2012/11/21 18:14 #6405

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Niestety moja, którą wymontowałem i chciałem we wspomnianym tu celu oddać okazała się z ciągiem dolnym, a potrzebna przerzutka z ciągiem górnym. Manetkę, pancerze i linkę chłopak już posiada i leżą one od trzech tygodni w mojej piwnicy, czekając na \"dawcę\". Nietypowa jest u niego też grubość rury, bo o ile pamiętam, to 32 mm.

Pozdrawiam :silly:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

O:Akcja przerzutka (przednia) 2012/11/21 17:27 #6404

  • chris
  • chris Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
mam chyba cos takiego ale musze sprawdzic a co porzeba mechanizm przerzutki czy dzwignia mam mechanizm sprawdzalem nie jest nowy ale dziala :laugh: pozdrawiam

O:Akcja przerzutka (przednia) 2012/11/21 15:10 #6403

  • Kama
  • Kama Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • ...czasem chcę być jak ptak... ;-)
  • Posty: 583
  • Otrzymane podziękowania: 136
  • Oklaski: 3
Witam :-)
Również chętnie się dorzucę w razie potrzeby...trzeba sobie pomagać,nie ;-)
Pozdrawiam :-)

,, ...okulary, rękawice, miękkie siodło wsadź na sztycę
dla dorosłych i dla dzieci, kiedy wieje, pada, świeci
on powstrzyma cię od tycia, to nie przedmiot to STYL ŻYCIA !!! ''
:D :D :D

O:Akcja przerzutka (przednia) 2012/11/21 14:01 #6402

  • Hardy
  • Hardy Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Posty: 1314
  • Otrzymane podziękowania: 587
  • Oklaski: 4
Jeżeli by nie pasowała przerzutka oferowana przez Piowini, dołączę się do zbiórki.

O:Akcja przerzutka (przednia) 2012/11/21 13:48 #6401

  • piowini
  • piowini Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 697
  • Oklaski: 8
Mam, ale jeszcze przy starej i nieużywanej ramie rowerowej. Trzeba to tylko wymontować. Jest komplet, z hamulcem w komplecie, skokowa, chyba shimano. Używał to syn, ale zmienił rower. Była używana, ale na pewno sprawna. Tylna też, więc jest komplet. Służę w każdej chwili.
jazda rowerem ma być przyjemnością a nie walką

O:Akcja przerzutka (przednia) 2012/11/21 11:04 #6400

  • maku
  • maku Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 241
  • Otrzymane podziękowania: 63
  • Oklaski: 3
Świetny pomysł ! Podpisuję się pod tym obiema rękoma. Potrzebnego sprzętu nie posiadam, ale chętnie się dołączę do zbiórki. Zachęcam wszystkich do wsparcia akcji, dla naszego młodego kolegi byłby to świetny prezent mikołajkowy.
This is a war, and we are soldiers ! Death can come for us at any time... In any place

Akcja przerzutka (przednia) 2012/11/21 08:52 #6399

  • Szybszy
  • Szybszy Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 122
  • Oklaski: 0
Witam i pozdrawiam.
Zacznę od pytanka. Czy ktoś z braci rowerzystów nie posiada przedniej przerzutki?
Mamy w grupie zapalonego młodego rowerzystę, któremu do kompleciku właśnie brakuje przedniej przerzutki. Chcą nie chcąc nie mogę stać z boku i patrzeć jak przed każdą górką się zatrzymuje i ręcznie zmienia położenie łańcucha.

Jeśli się owaka nie znajdzie, mam też propozycję do nas wszystkich. Nie widzę problemu by odpowiednią przerzutkę zakupić, oczywiście po uprzedniej zbiórce kasiorki. Myślę, że 5 zł nikomu by nie uszczupliło portfela, a przy ilości np. 10 osób na rajdzie daje to już wystarczającą sumkę. Najtańszą przerzutkę długo nie szukając znalazłem za 19 zł. ....TUTAJ..... Więc chyba warto wspomóc kolegę w potrzebie. Jest z nas najmłodszy i warto by pokazać, że nie tylko potrafimy razem spędzać czas, ale i wpieramy swoich. Wolę by jeździł z nami, niż siedział z kumplami i spijał piwko.

Myślę ze najbliższe spotkanie było by świetnym miejscem do zbiórki a nasz dobry kolega Milo załatwił by odpowiednia cześć.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.195 s.