Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: 02.04.2023 Dziesięć jezior z Chełmży albo i nie - kto to wie...

02.04.2023 Dziesięć jezior z Chełmży albo i nie - kto to wie... 2023/04/03 06:55 #33957

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Również tradycyjnie chciałbym podziękować wszystkim za sympatyczną atmosferę wyjazdu i tradycyjnie dorzucam małą galerię na pamiątkę.

Pozdrawiam serdecznie i do następnego :silly:
Załączniki:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Za tę wiadomość podziękował(a): krzys80, Maciej, Davis, Adi, Aneta

02.04.2023 Dziesięć jezior z Chełmży albo i nie - kto to wie... 2023/04/02 23:14 #33956

  • Davis
  • Davis Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Salsa - adventure by bike
  • Posty: 627
  • Otrzymane podziękowania: 1218
  • Oklaski: 11
Tradycyjnie chciałbym podziękować uczestniczkom i uczestnikom dzisiejszego wyjazdu:
Anecie, Kasi, Krzysiowi80, Pieterowi, Maciejowi, Matołkowi i Decybelowi :)
Szczerze mówiąc to nie liczyłem, że komuś w tę pogodę będzie chciało się kręcić. Widać sami hardkorowcy :P
Szczęśliwie zmieniliśmy kierunek wyjazdu i ten zdziczały, zimny wiatr smagał nas w zasadzie głównie po tyłkach. Kontemplacyjnych herbatek nie było, bo musiały pełnić funkcje rozgrzewające, przywracające krążenie w żyłach i zerwane połączenia w mózgach, bo kalorie uciekały ciurkiem wraz z hulającym wiatrem, każdą dziurą w czapce, kurtce, w bucie. No i brnęliśmy tak, głownie w mniejszym lub większym błocie, przed siebie - ku słońcu, które wedle porannych prognoz miało wyjść jakoś po południu i nawet wyszło, w prawdzie dopiero w Chełmży na dworcu, w oczekiwaniu na spóźniony pociąg powrotny, ale zawsze :ohmy:
Co by jednak nie pisać to finał tej dość ekstremalnej eskapady jest jednak szczęśliwy, wszak cel został osiągnięty, humory dopisywały, atrakcji na trasie nie zabrakło no i wszyscy szczęśliwie wrócili do swoich ciepłych domków.
Jeszcze raz dziękuję i do następnego razu. :)
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów" - S.Lem
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, krzys80, Kasia, Adi, Aneta

02.04.2023 Dziesięć jezior z Chełmży albo i nie - kto to wie... 2023/04/01 21:14 #33954

  • Davis
  • Davis Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Salsa - adventure by bike
  • Posty: 627
  • Otrzymane podziękowania: 1218
  • Oklaski: 11
Zważywszy na przewidywane albo i nie okoliczności przyrody, a przede wszystkim wyrażone poniżej sugestie, przychylam się do odwrócenia wycieczki. Godzina i miejsce zbiórki pozostają bez zmian; to tak na wypadek jakbyśmy postanowili z jakiegoś bardziej lub mniej racjonalnego powodu jednak wsiąść do tego pociągu :)
Do zobaczenia na dworcu Grudziądz Przedmieście przed 11:32 :ok: ;)
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów" - S.Lem
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Aneta

02.04.2023 Dziesięć jezior z Chełmży albo i nie - kto to wie... 2023/04/01 16:48 #33953

  • krzys80
  • krzys80 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 567
  • Oklaski: 9
I ta wersja najbardziej mi pasuje
Najpewniej, najszybciej i najprzyjemniej. TYLKO ROWEREM
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Davis, Aneta

02.04.2023 Dziesięć jezior z Chełmży albo i nie - kto to wie... 2023/04/01 14:43 #33952

  • Kasia
  • Kasia Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 594
  • Otrzymane podziękowania: 813
  • Oklaski: 19
Jestem za, też obserwowałam prognozy i ten wiatr bardzo mi się nie podobał, a temperatura też za wiosenna nie będzie.
Nie wiem, czy przy takiej pogodzie, będzie mi się chciało jechać aż do Chełmży.
Nie wykluczam ewentualnej krótszej wersji wycieczki :)
Możesz więcej niż myślisz :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, krzys80, Aneta

02.04.2023 Dziesięć jezior z Chełmży albo i nie - kto to wie... 2023/04/01 11:50 #33951

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Moja propozycja jest taka, aby odwrócić wyjazd - do Chełmży na kołach, a powrót pociągiem. Jeśli prognoza się sprawdzi, to będzie trochę słonka, ale dość silny wiatr północny, czyli w zakładanym planie dokładnie w czoło :sick:
Załączniki:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Za tę wiadomość podziękował(a): krzys80, Kasia, Aneta

02.04.2023 Dziesięć jezior z Chełmży albo i nie - kto to wie... 2023/03/30 07:27 #33949

  • Kasia
  • Kasia Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 594
  • Otrzymane podziękowania: 813
  • Oklaski: 19
Ja mam chęci dołączyć i nadzieję, że ta kontemplacja będzie w nieco bardziej wiosennych warunkach pogodowych niż w zeszłą niedzielę, bez zerkania w niebo i zastanawiania się czy "dopadnie" nas ta ciemna chmura z boku ;)
Możesz więcej niż myślisz :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, krzys80, Davis, Aneta

02.04.2023 Dziesięć jezior z Chełmży albo i nie - kto to wie... 2023/03/29 07:04 #33948

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Ja mam :)
Załączniki:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Za tę wiadomość podziękował(a): Davis, Kasia, Qba84, Aneta

02.04.2023 Dziesięć jezior z Chełmży albo i nie - kto to wie... 2023/03/28 22:31 #33947

  • Davis
  • Davis Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Salsa - adventure by bike
  • Posty: 627
  • Otrzymane podziękowania: 1218
  • Oklaski: 11
Pociągiem do poczciwej, starej Chełmży. Powrót do Grudziądza niekoniecznie najkrótszą drogą, przez pola, łąki i knieje, w poszukiwaniu wiosennych zapachów, krzyczących żurawi,a może klekoczących boćków.
Relaksacyjnie, niespiesznie. Posiedzieć nad wodą, pokontemplować ze świeżo zaparzoną herbatą lub co tam kto woli, (ot tak w zarysie, jak pogoda dopisze).
Start z dworca Grudziądz Przedmieście o 11:32

Jakby ktoś miał ochotę to fajnie, serdecznie zapraszam :)
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów" - S.Lem
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Maciej, Kasia, Qba84, Aneta
Czas generowania strony: 0.237 s.