Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 1 maja 2021 - Majówkowe conieco

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 1 maja 2021 - Majówkowe conieco

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2021/05/02 16:58 #33613

MARCINHD

MARCINHD Avatar

Dzięi Tomasz i Maciej.... było super..... wszelkie zwierzaki po drodze ....( długo by je wymieniać) ,,,, Klempa z łoszakiem ukoronowały wyjazd..... a info dla Qby84 ... ciekawym odcinkiem torowiska jechaliśmy ..... i w/g starych map .... to szlak Mełno <-> Chełmża .... dzięki za wyjazd i do następnego.... 5 zdjęć i ja wstawiam :) Pozdrower
2021/05/02 16:53 #33612

Matołek

Matołek Avatar

No i było, jak miało być - lajtowo, majówkowowo i przyrodniczy wypas. Nawet łosie pod Mgowem my uwidzieli, czego bym się nie spodziewał xD Widocznie zasłużyliśmy, bo i okno pogodowe się na czas wyjazdu dla nas utworzyło, żebyśmy trochę słoneczka, jak się na majówce należy zaznali :ok:

Dziękuję za wspólne kilometry drużynie w składzie:

:ok: MarcinHD

:ok: Davis

:ok: Matołek

A na pamiątkę, wrzucam tradycyjnie kilka fociuf :) i czekam na marcinowe :)

Pozdro i do następnego :silly:
2021/05/01 08:56 #33611

Qba84

Qba84 Avatar

Szerokiej drogi :ok:

Mnie potrzepała astra, ale za tydzień może być grubo B) :woohoo: :whistle:
2021/04/30 20:28 #33610

Matołek

Matołek Avatar

Na sobotę z MarcinemHD mamy mało ambitne plany sprawiania sobie rowerowej przyjemności. Mało ambitne, nie znaczy jednak do Rudnika. Zamierzamy ze trzy godzinki, może więcej, jak ochota i pogoda pozwoli, poszperać sobie po ścieżkach leśnych w okolicy. Obsiedzimy kilka fajnych miejscówek, ja na pewno poherbatkuję i przekręcimy może 20, może 50 kilometrów. Jak będzie warun, to i piwko się chlapnie xD Ot, bez spinania i wszystko na luzie :silly:

Start o 10.01 spod BRW przy Rataja.

Jak ktoś chce dołączyć, choćby na kawałek, to zapraszamy :)

No to do juterka :ok:
Czas generowania strony: 0.328 s.