Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 08.04.2018 XC1 Grudziądz - Strzemięcin

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 08.04.2018 XC1 Grudziądz - Strzemięcin

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2018/03/20 10:59 #31010

Bartek

Bartek Avatar

iceman150 napisał:
Biorąc uwagę, że wyścig odbywa się w naszym mieście, a właściwie pod domem niektórych z nas to troszkę słabo z frekwencją :)

Tak czułem ,że się przyczepi :evil: Już dawno bo od 10 minut jestem zapisany i opłacony - a jak Bóg da to może i wystartuje :whistle:
2018/03/19 17:56 #31009

iceman150

iceman150 Avatar

W tym roku po raz drugi koledzy z WB organizują super zawody w lasku Strzemięcińskim. Wyścig ten jest rozgrywany w formule XC co oznacza że poruszamy się na pętli o długości 4-5km i wykonujemy ok 4,5 okrążeń, co czyni ten wyścig bardzo dynamicznym ale i przyjaznym dla kibiców dla oglądania.
W tym roku po praz pierwszy wyścig ten będzie częścią nowego cyklu Północna Liga MTB XC, która powstała dzięki współpracy pasjonatów rowerowych z Grudziądza, Kwidzyna, Torunia i Golubia-Dobrzynia.

Na wyścig na Strzemięcinie zapisy uruchomione są od dłuższego czasu, niestety z moich obserwacji wynika, że bardzo mało Grudziądzan zapisało się na ten wyścig. Biorąc uwagę, że wyścig odbywa się w naszym mieście, a właściwie pod domem niektórych z nas to troszkę słabo z frekwencją :)

Nie dajmy się lać przybyszom zza miedzy :evil: zapraszam do zapisów i zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi wyścigu pod adresem:

Zapisy XC1 Strzemięcin
Czas generowania strony: 0.140 s.