Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 01.04.2017 Kwidzyn leśno-gastronomicznie

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 01.04.2017 Kwidzyn leśno-gastronomicznie

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2017/04/01 22:47 #30034

iceman150

iceman150 Avatar

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Razem z Qbą postanowiliśmy dołączyć do ekipy Bartka i eksplorowac urokliwe zakątki Doliny Osy. Musze przyznać, że byłem pod dużym wrażeniem urody przyrodniczej tego zakątka.
Dodatkowo mocna ekipa w składzie Bartek, Qba84, pieter, wojtino sprawiła ze w zadziwiająco szybkim tempie pokonywalismy kolejne wcale nie łatwe kilometry. W okolicy godziny 13 zameldowalismy się już w Jablonowie. Po sytym objeździe i spotkaniu sldtwa z synem zarzadzilismy odwrót tym razem już łatwiejszym szlakami. W domu zameldowalem się z przebiegiem 85 km co stanowi połowę mojego dotychczasowego rocznego przebiegu. Także warto było i ci co ich nie było niech żałują. :-) do następnego.
2017/04/01 07:48 #30029

Matołek

Matołek Avatar

Muszę się przyznać i usprawiedliwić Icka, że zmiana planu to był mój pomysł i wierciłem Ickowi tak długo dziurę, aż się zgodził.

Przepraszam, jeśli ktoś poczuł się zawiedziony, ale jak usłyszałem, że te niedobre paskudy Kasia z Davisem ;) zamierzają byczyć się nad jeziorkami w ten pierwszy tak ciepły tej wiosny dzień, to aż mnie serducho ścisnęło. Potrzebuję ładowania akumulatorów na jeziornych pomostach, bo zima i jesień były okropne. Las jeszcze się nawet nie miał kiedy zazielenić, więc niech trochę na nas poczeka :)

Skandię nadrobimy w najbliższym czasie mam nadzieję - obiecuję :)

Pozdrower
2017/03/31 22:10 #30028

Qba84

Qba84 Avatar

Odpadam w takim razie.

Pisałem się na skandię...
2017/03/31 19:22 #30027

Matołek

Matołek Avatar

Uwaga, uwaga, zmiana planów.

W związku z nieoczekiwanym natarciem plażowej pogody, zmieniamy plany i jedziemy posnuć się wokół jeziorek :woohoo:

Na las przyjdzie jeszcze czas - jak się zdąży zazielenić :)

Plan:

:ok: 11.34 pociąg z dworca głównego do Brodnicy

:ok: Powrót do domu na kołach po nawierzchniach w miarę nieasfaltowych,

:ok: Piękne, widoki nad jeziorem :)

Do zobaczenia :)
2017/03/31 11:00 #30022

Qba84

Qba84 Avatar

Lista chętnych:

- matołek - navigator :evil:

- iceman150- turysta B)

- Qba84- B)
2017/03/31 10:47 #30021

iceman150

iceman150 Avatar

Start: 10:31 w sobotę 30.01.2017 miejsce zbiórki ławki na Marinie przy moście obracanym
Cel: Kwidzyn a tam jakiś popas w jednym z gastronomicznych lokali
Trasa: trasa w części będzie wiodła trasą maratonu Skandia Kwidzyn edycja 2015, jednak brak będzie jakiś wybitnych trudności terenowych. Niemniej jednak asfalty będą stanowiły mniejszość.
Powrót: Z tym jest największa zagadka. Wszystko zależy w jakiej kondycji będziemy po obiedzie w Kwidzynie. Są 3 opcje:
1. Wracamy z Kwidzyna Pociągiem
2. Wracamy singlem Skandii i na wysokości Sadlinek lub Gardei pakujemy się w pociąg
3. Wracamy na kołach do Grudziądza.

Lista chętnych:
- matołek - navigator :evil:
- iceman150- turysta B)
Czas generowania strony: 0.154 s.