Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 9.12.2016 - Integracyjne spotkanie przy piwku :)

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 9.12.2016 - Integracyjne spotkanie przy piwku :)

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2016/12/11 16:28 #29797

piowini

piowini Avatar

"Bardzo fajnie było Was spotkać i posiedzieć w miłej atmosferze w Waszym towarzystwie".
Nic więcej poza specjalnym podziękowaniem dla Bartka nie mogę dodać!
Niestety, po wypiciu na wysokim stołku piwa, przerażony wizją paniki wywołanej przez ew. mój śpiew - dyskretnie spadłem.
2016/12/11 14:59 #29796

Matołek

Matołek Avatar

Hej Rowerzyści i Rowerzystki w cywilu :) Bardzo fajnie było Was spotkać i posiedzieć w miłej atmosferze w Waszym towarzystwie. Dobrze było zamienić kilka słów z dawno nie widzianymi osobami i tymi dopiero co :)

Serdecznie dziękuję za spotkanie :) Szczególne podziękowania dla Bartka za inicjatywę i jej urzeczywistnienie :ok:

Serdecznie pozdrawiam i do następnego :)
2016/12/11 13:35 #29795

Monika

Monika Avatar

Miło było zrelaksować się w gronie rowerzystów, niekoniecznie na rowerze :P
Ja również dziękuję Bartkowi za inicjatywę :ok:
2016/12/11 13:32 #29794

maly

maly Avatar

;) Również dorzucę od siebie słowa podziękowania za super wieczór spędzony w towarzystwie zakręconych sympatyków kręcenia Choć tym razem bez sprzętu w innych ubraniach jak zazwyczaj się widzimy Co sprawiało niektórym problem z poznaniem kto kim jest :woohoo:
:ok: Bartek super pomysł Dzięki :ok:
Pozdrower
B) Maly B)
2016/12/11 12:04 #29792

iceman150

iceman150 Avatar

To ja także dziękuję wszystkim za przemiłe spotkanie. No i słowa uznania dla Bartka dla podjęcia trudu oraz inicjatywy tego spotkania. Czapki z głów ;)
2016/12/11 11:55 #29791

Bartek

Bartek Avatar

No muszę przyznać ,że zostałem miło zaskoczony ilością miłośników piwa i rowerów :) W szczytowym momencie - ponieważ sytuacja dynamicznie się zmieniała - naliczyłem około 30 spragnionych rowerzystów :) Miło było zobaczyć kilka dawno niewidzianych twarzy - widać że wieść się poniosła szeroko i pozdrowienia szły dla uczestników z samej stolicy od Citasa :) Jakoś trzeba przetrwać ten błotnisty okres wietrznej i mokrej pogody i doczekać do wiosny - a takie spotkania ułatwiają nieco smutne ograniczenie możliwości jazdy :) Kto nie był ten trąbka bo można było posłuchać kilku popisów wokalnych na żywo - zgodnie z moim przypuszczeniem że jest w narodzie parcie na mikrofon :) Wg mnie było bardzo miło was wszystkich spotkać i zamienić chociaż parę słów - myślę już o czwartej edycji w okolicach końcówki stycznia więc zawczasu rezerwujcie sobie piątkowe wieczory :)

Nie sposób wymienić wszystkich uczestników a nie chciałbym kogoś pominąć ale dziękuje wszystkim którzy byli do zobaczenia na rowerze lub kolejnym karaoke :)
Załączniki:
2016/12/10 12:30 #29789

Gall

Gall Avatar

Dzięki Bartku za pomysł i jak zwykle super realizację. Nie proszę o powtórkę bo wiem, że nie porzucisz tak pięknie rozwijającej się inicjatywy. Karnawał będzie pewnie dobrą okazją na spotkanie numer IV.
2016/12/09 23:49 #29786

Ewellka

Ewellka Avatar

Było zajebiście !!!!

Kiedy powtóreczka??
2016/12/08 18:29 #29785

ŁOBUZIA

ŁOBUZIA Avatar

Tym razem chyba i ja znajdę czas na male co nieco ;) :silly: pozdrowienia
2016/12/08 12:08 #29784

Danka

Danka Avatar

Ja ostatnio nie piłam nic alkoholowego i się bardzo dobrze bawiłam ;)
Polecam serdecznie spotkanie, zawsze jest mnóstwo do obgadania i powspominania B)
2016/12/07 19:32 #29782

Hardy

Hardy Avatar

Bartek napisał:
Ewellka napisał:

Szkoda tylko, że to jest dla miłośników piwa, a co z miłośnikami winka? :unsure:


Do zobaczenia :cheer:

Wino w kieliszkach tez jest do kupienia. Miłośnicy mocniejszych trunków też będą mieli co robić ,tak samo jak i abstynenci :) Zapraszam :)

Abstynenci będą donosić piwoszom, winiarzom i tym "od mocniejszych". Będą więc mieli co robić :P
2016/12/07 10:40 #29781

Bartek

Bartek Avatar

Ewellka napisał:

Szkoda tylko, że to jest dla miłośników piwa, a co z miłośnikami winka? :unsure:


Do zobaczenia :cheer:

Wino w kieliszkach tez jest do kupienia. Miłośnicy mocniejszych trunków też będą mieli co robić ,tak samo jak i abstynenci :) Zapraszam :)
2016/12/07 10:27 #29780

Matołek

Matołek Avatar

Ewellka napisał:
a co z miłośnikami winka? :unsure:

To "piwko" w znaczeniu symbolicznym :woohoo: Tak więc winko też mile widziane :silly:
2016/12/07 10:08 #29779

Ewellka

Ewellka Avatar

No piękna inicjatywa :ok:

Jeszcze nas tam nie było, więc wstępnie przybędziemy. Możemy się spóźnić odrobinkę ...

Szkoda tylko, że to jest dla miłośników piwa, a co z miłośnikami winka? :unsure:


Do zobaczenia :cheer:
2016/12/06 21:45 #29778

Matołek

Matołek Avatar

Z przyjemnością informuję, że w najbliższy piątek o godzinie 18.00 w klubie Allo-Allo odbędzie się spotkanie rowerzystów, którzy chcą się spotkać, pogadać, powspominać, poplanować, pomarzyć i przełamać "lody" ;), jeśli takowe gdzieś się pojawiły. Mam nadzieję, że wyjdzie z tego coś fajnego, a grudziądzcy rowerzyści wzmocnią rowerowe więzi i skrzyżują w przyszłości więcej swoich rowerowych szlaków :ok:

Głównym sprawcą zamieszania jest Bartek :), który opisał szerzej co i jak:

:ok: Na stronie Kalinki

:ok: i na swojej "podróżowej" grupie na FB

Serdecznie zapraszamy wszystkich, których łączy wspólna pasja - rower :woohoo:

Do zobaczenia :woohoo:
Czas generowania strony: 0.157 s.