Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 18.06.2016 - Stary Gdańsk zawsze w cenie - 130km rowerem przez nieznane:)

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 18.06.2016 - Stary Gdańsk zawsze w cenie - 130km rowerem przez nieznane:)

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2016/06/20 18:41 #28741

Aneta

Aneta Avatar

Wycieczka udana-zreszta jak zawsze B) Jak napisal Wojtino :) Bartkowe propozycje jak zwykle super :ok:.Dziekuje rowniez zakręconej milej ekipie :woohoo:za wspólne sobotnie krecenie :ok: Do następnego :P
2016/06/19 13:36 #28730

wojtino

wojtino Avatar

Bartkowe propozycje jak zwykle super,wesołe towarzystwo,piękna pogoda,cały dzień na rowerze,ja nie potrzebuję niczego więcej. Dzięki wszystkim za towarzystwo,do zobaczenia.
2016/06/19 12:09 #28729

Bartek

Bartek Avatar

Monika napisał:
Ja też jestem kociewianką z Tczewa :P Tylko, że kiedy mieszkałam w rodzinnym mieście nie jeździłam na rowerze :blush:

Gdyby to było trochę bliżej, też bym się z Wami wybrała :) Niestety taki dystans i zapewne prędkość nie są na razie w moim zasięgu :(
Predkosc sie dostosuje a odleglosc nie taka straszna :-) Poczynilas ogromny progres Moniko w tym sezonie wiec mysle ze wkrotce dystanse okolo setki beda w Twoim zasiegu :-)
2016/06/19 11:52 #28728

Adam K.

Adam K. Avatar

Wycieczka była super, moim zdnaiem najlepsza w tym sezonie. Jeżeli nadal będzie taki progres w jakości i organizacji wycieczek to już nie mogę się doczekać co zobaczymy na koniec sezonu. Wielkie dzięki dla Kierownika za organizację i wszystkich towarzyszy podróży za wspólną wycieczkę. Do zobaczenia na kolejnych trasach ... :D
2016/06/19 11:26 #28726

Monika

Monika Avatar

Ja też jestem kociewianką z Tczewa :P Tylko, że kiedy mieszkałam w rodzinnym mieście nie jeździłam na rowerze :blush:

Gdyby to było trochę bliżej, też bym się z Wami wybrała :) Niestety taki dystans i zapewne prędkość nie są na razie w moim zasięgu :(
2016/06/19 11:02 #28725

Bartek

Bartek Avatar

Piękna trasa nam wczoraj wyszła - okazało się ,że asfalty były w mniejszości a rządziły szutry i piękne -TWARDE - polne dróżki :) Dojazd do Gdańska zdecydowanie bardziej malowniczy niż doliną Wisły - więcej lasów,krzakorów i jeziorek :) Trafił się nam nawet odcinek wyboistych torów kiedy droga zniknęła nam w jakimś ogromnym sadzie :) Po drodze w okolicach Tczewa dołączyła do nas rowerzystka Monika z tamtejszych okolic jadąca również do Gdańska :) Było nam bardzo miło poznać kolejną zakręconą rowerową osobę i mam nadzieję ,że trasa którą obraliśmy pozwoli jej zapomnieć o nudnych ścieżkach rowerowych wzdłuż drogi krajowej nr 91 :)
Dojechaliśmy zgodnie z planem przed 16 do Pruszcza Gdańskiego gdzie urzekła nas przepiękna ścieżka rowerowa wzdłuż kanału prowadzącego do serca Gdańska :) Twierdzy nie udało się zobaczyć ponieważ była już zamknięta - ale będzie to pretekst żeby powtórzyć tą samą trasę raz jeszcze :) Zamiast tego spędziliśmy bardzo miło czas niedaleko Żurawia Gdańskiego kontemplując statki na Motławie :) Bardzo polecamy jedzenie w gdańskim Domu Harcerza - dobrze i tanio do tego w samym centrum starego miasta :) Gratulacje dla Pawła za kolejne podciągnięcie życiówki - kolejne rekordy już wkrótce przed Tobą :)

A rowerowali wczoraj z nami na różnych odcinkach:

B) Aneta
B) Monika - kociewianka z Tczewa :)
B) Pieter
B) Gall
B) Mały
B) Hardy
B) Adam
B) Paweł
B) Wojtino
B) Andrzej
B) Bartek

Dzięki i do zobaczenia ;)
2016/06/18 07:30 #28706

Hardy

Hardy Avatar

Jeżeli zdążę na 8:05 pod Marinę, to i ja kawałek Was odprowadzę :) Jeżeli mnie nie będzie, to nie czekajcie - przyjmijcie jako wiadomość "nie zdążę" :side:
2016/06/18 07:02 #28705

maly

maly Avatar

:) No to i Ja Was kawałek odprowadze :woohoo:

Pozdrower
B) Maly B)
2016/06/18 06:44 #28704

Bartek

Bartek Avatar

Citas napisał:
Ja szczerze polecam inny wjazd do Gdańska. Tylko musi być spora modyfikacja. Za Pelplinem kierować się na Subkowy, potem Narkowy, Bałdowo, Tczew i doliną Motławy, Koźliny, Krzywe Koło, Suchy Dąb, Dziewięć Włók, Wiślina, przejazd pod południową obwodnicą Gdańska i ulicą Łanową dojeżdża się do dolnego miasta, skąd jest prosty dojazd zarówno do Centrum jak i twierdzy Wisłoujście.

Pozdrowienia ze stolicy

Dzięki ale właśnie tam już jechaliśmy stąd zmiana :)
2016/06/17 22:47 #28703

Citas

Citas Avatar

Ja szczerze polecam inny wjazd do Gdańska. Tylko musi być spora modyfikacja. Za Pelplinem kierować się na Subkowy, potem Narkowy, Bałdowo, Tczew i doliną Motławy, Koźliny, Krzywe Koło, Suchy Dąb, Dziewięć Włók, Wiślina, przejazd pod południową obwodnicą Gdańska i ulicą Łanową dojeżdża się do dolnego miasta, skąd jest prosty dojazd zarówno do Centrum jak i twierdzy Wisłoujście.

Pozdrowienia ze stolicy
2016/06/17 21:42 #28702

Matołek

Matołek Avatar

Jak się wiatr nie zmieni, to rozwijacie żagiel i lądujecie w Gdańsku bez pedałowania :woohoo: Nie zapomnijcie go tylko w porę zwinąć, bo zaniesie Was do Szwecji ;)

Pomyślnych wiatrów :silly:
2016/06/17 11:20 #28700

Paweł

Paweł Avatar

B) Adam
B) Pieter
B) Wojtek
B) Bartek
B) Aneta
:laugh: Gall - mam zgodę, ale tylko odprowadzam.
B) Paweł
2016/06/16 14:02 #28691

Gall

Gall Avatar

B) Adam
B) Pieter
B) Wojtek
B) Bartek
B) Aneta
:laugh: Gall - mam zgodę, ale tylko odprowadzam.
2016/06/16 12:56 #28688

Bartek

Bartek Avatar

Wojtek podsunął mi dzisiaj ciekawy pomysł na zwiedzanie :)

Twierdza Wisłoujście

pl.wikipedia.org/wiki/Twierdza_Wis%C5%82ouj%C5%9Bcie







Twierdza jest w odległości 8 km od Starego Miasta więc jest w zasięgu :)
Załączniki:
2016/06/16 08:58 #28684

Aneta

Aneta Avatar

B) Adam
B) Pieter
B) Wojtek
B) Bartek
B) Aneta
Czas generowania strony: 0.216 s.