Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 14.05.2016 - Dziesięć jezior przez lasy i pola-130km Borowiackich ścieżek..

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 14.05.2016 - Dziesięć jezior przez lasy i pola-130km Borowiackich ścieżek..

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2016/05/15 19:47 #28338

ŁOBUZIA

ŁOBUZIA Avatar

Miło było się pokręcić z Wami, chociaż niewiele jezior zahaczyłam ,ale to była dobra przejażdżka po dłuższym czasie i ...w grupie raźniej ,a nawet wesoło ;)wróciłam do domu w dobrym humorze i dobrą chwilę przed ulewą :silly: do zoba za jakiś czas :ok:
2016/05/15 19:11 #28336

sldtwa

sldtwa Avatar

Już się cieszę :D
2016/05/15 18:16 #28335

Estera

Estera Avatar

sldtwa napisał:
Esterko, też jeździłem wczoraj w okolicach Nowe - Zajączkowo, ale potężną ulewę przesiedziałem sobie w bardzo wygodnej wiacie przystankowej w Mątawach. Nie mogłaś zajechać? :woohoo: :laugh: :laugh:


Andrzeju, gdybym ja tylko wiedziała to bez wahania byłabym 3 raz w Mątawach wczoraj :laugh: :P ;) ale nic straconego bo widzimy się w piąteczek :silly: :silly: :silly:
2016/05/15 17:07 #28333

sldtwa

sldtwa Avatar

Esterko, też jeździłem wczoraj w okolicach Nowe - Zajączkowo, ale potężną ulewę przesiedziałem sobie w bardzo wygodnej wiacie przystankowej w Mątawach. Nie mogłaś zajechać? :woohoo: :laugh: :laugh:
2016/05/15 12:08 #28332

Estera

Estera Avatar

Było jak zawsze superaśnie :P świetne towarzystwo, wyśmienite humory i wbrew porannym zapowiedziom idealna pogoda do kręcenia ( chociaż jaką jedyną mnie deszcz wczoraj nie ominął, do domu weszłam przemoczona kompletnie ale to przez ten mój sentyment do drogi Nowe - Zajączkowo i nazad :laugh: :silly: :lol: :whistle:

Pierwsza setunia w tym roku zrobiona i aż prosi się o więcej.
Dzięki i do następnego
2016/05/15 09:50 #28330

chunk

chunk Avatar

No było zacnie :)
Notabene jak sobie dziś wspominam typa w moro na miejscówce ogniskowej to ni cholery nie wiem o co mu tak na prawdę chodziło :P.... no mi jeszcze musiał posprzątać :laugh: :laugh: :laugh:
To było dobre kręcenie!
Pozdro dla ekipy!
2016/05/15 09:30 #28329

Bartek

Bartek Avatar

Czas na krótkie podsumowanie B) Ekipa szyta na miarę ,mam nadzieję że w tym gronie jeszcze pojeździmy :) A kręcili wczoraj z nami:

B) Iza
B) Aneta
B) Estera
B) Łobuzia
B) Sąsiad CCH
B) chunk
B) Orzeł
B) Adam K
B) Bartek

Pogoda nam się udała jak zwykle czyli nie spadła na nas ani kropelka deszczu :) Dzięki Zdzisiu za interwencję - efekt był lepszy od obiecywanego :laugh: Plan w większości udało się nam zrealizować - odwiedziliśmy po drodze sporo jezior ,lekkie zmiany nastąpiły po informacji ,że naprzeciw do Przewodnika wyjechała nam Iza ;) Skróciliśmy nieco trasę ale za to odkryliśmy kilka ciekawych szutrów w okolicach jeziora Kałębie. W Osieku spotkaliśmy sporą grupę uczestników Kaszubskiej Marszruty na rowerze. Ciekawa sprawa - w przyszłym roku być może zdecyduję się na udział.W skrócie to rowerowy rajd na orientację gdzie na starcie dostajesz mapę i kompas i ruszasz we własną trasę zaliczając różne punkty w terenie ;)

Jednak najciekawszym elementem wyprawy okazało się ognisko w bardzo urokliwym miejscu,w towarzystwie koników ,miejscu które jak się okazało na końcu było uwaga... HOTELEM DLA OWADÓW :blink: :woohoo: Zużywając nieco drewna na ognisko spaliliśmy ze dwa piętra tego hotelu :P Hotelem okazała się sterta drewna opałowego przygotowana na skraju lasu ;) Świetnie przygotowana miejscówka - szkoda tylko ,że nie można z niej korzystać w taki sposób jak zrobiliśmy to my wczoraj ;) W Lipinkach spotkaliśmy bardzo ciekawego pana, jak się okazało uczestnika strajków w Stoczni Gdańskiej w 1980r. Fajnie jest posłuchać opowieści o najnowszej historii kraju od osoby która bezpośrednio w jej tworzeniu uczestniczyła :) Ogólnie wszędzie spotykaliśmy się z serdecznym i ciepłym przyjęciem a miejscowi wprost nie chcieli nas wypuścić tak np. jak bardzo miła pani Sonia w Grupie :woohoo: Budzimy widać jakieś pozytywne wibracje swoim przyjazdem a każdy chce się od razu pochwalić własnymi przygodami na rowerze - w końcu każdy miał z nim kiedyś kontakt :) To bardzo miłe.

Reasumując wyprawa bardzo udana,dająca możliwość obcowania z przyrodą i ciekawymi ludźmi. Mam nadzieję ,że wszyscy dobrze się bawili i spotkamy się w tym gronie (a najlepiej jeszcze szerszym bo kilku twarzy mi tam brakowało ;) ) jeszcze nie raz. Dziękuje i pozdrawiam.
2016/05/14 08:07 #28320

ŁOBUZIA

ŁOBUZIA Avatar

Hej. Przyłącze się do Was na jakąś część wycieczki :cheer:
2016/05/13 21:58 #28319

sldtwa

sldtwa Avatar

Podsumujmy:

;) Estera
;) Aneta
;) Adam K.
;) Wojtino
;) Orzeł
;) Chunk i sldtwa, pieter, Adi - może przetną się nam szlaki
;) Bartek
2016/05/13 19:37 #28316

Hardy

Hardy Avatar

Hardego, Hardego... jak strach, to do Hardego. A pelerynkę wziąć nie łaska? :P
Ostatnio nie mogę z różnych względów pozwolić sobie na całodniowe wyjazdy. Tak że jutro wybiorę się w innym kierunku, na krócej. W tej sprawie dzwoniłem do Szefa i dał mi bezdeszczowe godziny gdzieś do czternastej. To mi wystarczało, więc o więcej nie prosiłem. Trzeba było wcześniej mnie poprosić! Teraz za późno.

Ale zobaczę, co się da jeszcze zrobić. Jeżeli się uda, to będziecie wiedzieli - jutro po południu nie będziecie się przykrywać wzmiankowanymi pelerynkami :P
2016/05/13 19:02 #28315

Sąsiad CCH

Sąsiad CCH Avatar

Plus Pioter B)
2016/05/13 17:58 #28314

Bartek

Bartek Avatar

Jutrzejszy dzień może być bardzo zróżnicowany :unsure: Mam nadzieję że Hardy postara się załatwić żebyśmy chociaż po krawędzi się przemkneli :P
2016/05/13 17:39 #28313

chunk

chunk Avatar

Kiero! Trzeba chyba namówić Hardego na udział :) Załatwi co trzeba z "górą" :) :) :)
2016/05/13 16:58 #28312

pieter

pieter Avatar

Bartek napisał:
Podsumujmy:

;) Estera
;) Aneta
;) Adam K.
;) Wojtino
;) Orzeł
;) Chunk i sldtwa, pieter - może przetną się nam szlaki
;) Bartek
2016/05/13 16:29 #28311

wojtino

wojtino Avatar

A co ja będę robił do piątku... chyba się pochlastam...
Czas generowania strony: 0.208 s.