Uwaga
  • Lack of access rights - File 'http:/rowerowygrudziadz.pl/images/phocagallery/2016/2016.05.03/matolek/thumbs/phoca_thumb_l_img_7423.jpg'
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 03.05.2016 Przez pola kwitnącego rzepaku.

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 03.05.2016 Przez pola kwitnącego rzepaku.

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2016/05/04 13:52 #28194

Matołek

Matołek Avatar

Bardzo się cieszę, że choć przymuszony groźbą przemocy ze strony kierownika, to wziąłem udział w tym kwiecistym, pełnym słońca, słodkich zapachów i dobrego humoru wypadzie. Jeśli miałbym zamknąć swoje wrażenia w jednym słowie, powiedziałbym, że było bajecznie :woohoo:

Tak więc uniesiony euforią wiosennych doznań, wybaczam kierownikowi wszystkie środki przymusu, których się wobec mnie dopuścił ;) jak również brak zapewnienia obiecanych warunków do drzemki :P

Fotki super - oddają klimat :lol: Dorzucę do nich swoje 2 grosze ku chwale kierownika :woohoo: którego na żadnej z fotek nie znalazłem (poza ksywką na stopce) :woohoo:

Bardzo dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony czas :) Wyrazy uznania dla naszych dziewczyn, a w szczególności dla mojej żony, która swoją kondycją i zaciętością mocno mnie zaskoczyła :)

Pozdrawiam i do następnego :ok:

Ps. A oto i on - nasz kierownik - niech żyje nam :silly:

2016/05/04 11:19 #28190

Meg

Meg Avatar

To była bardzo udana wyprawa. Dziękuję wszystkim uczestnikom za wspólne rowerowanie i sympatyczną atmosferę. Fotki wyszły rewelacyjnie :)
2016/05/03 22:12 #28185

Monika

Monika Avatar

Dziękuję za mile spędzony dzień w sympatycznym towarzystwie oraz w otoczeniu kwitnących pól, drzew i różnych gatunków kwiatków. Do tego letnia pogoda, której chyba nikt się nie spodziewał :)

Kierownik trochę wydłużył trasę , bo wierzył w możliwości wszystkich uczestników :) Dlatego wszyscy szczęśliwie i bez awarii dojechali, choć trasa nie należała do najłatwiejszych :P

Dziękuję i do zobaczenia :)
2016/05/03 21:55 #28184

Adi

Adi Avatar

Super wypad ,przepiekna pogoda , extra zdjecia ;-) Dzisiejsza Majówkę Uważam za udaną :-)
2016/05/03 21:54 #28183

Kasia

Kasia Avatar

Dzisiejsza wyprawa, była znakomitym zakończeniem tego majowego długiego weekendu.
Było wszystko to co lubię: zielono-żółte pola, kwitnące drzewa, leniwe wygrzewanie się w promieniach słońca, a przede wszystkim wesoła ekipa, której serdecznie dziękuję za wspólne pokonywanie kolejnych kilometrów :)
2016/05/03 21:22 #28182

Davis

Davis Avatar

Na początek muszę przeprosić, że trasa okazała się nieco dłuższa od tej zakładanej. :whistle:
Mam jedynie nadzieję, że zważywszy na jej walory przyrodnicze ujdzie mi to płazem :) Były kwitnące rzepaki i jabłonie, było wszystko czym wiosna potrafi człowieka urzec. :)
Za ten wspaniały dzień pełen pozytywnych wrażeń serdecznie dziękuję ekipie w składzie:
;) Monika
;) Kasia
;) Danka
;) Meg
;) Wojtek
;) Matołek
;) MichałMT
;) Adi
;) Davis



Trochę fotek na pamiątkę TU i do następnego razu :)
ps. Dziewczyny dałyście dzisiaj czadu :ok:
Załączniki:
2016/05/03 09:48 #28181

Danka

Danka Avatar

ja też jestem chętna :) jak wiadomo nie jestem wielkim fanem jazdy po terenie ale dla kwitnącego rzepaku jestem w stanie zrobić wiele ;)
2016/05/03 08:30 #28180

Davis

Davis Avatar

Po będzie po drodze :P
2016/05/03 08:18 #28179

Matołek

Matołek Avatar

A będzie po drodze czas na drzemkę? :lol:
2016/05/03 00:16 #28178

Meg

Meg Avatar

Ja również. Do zobaczenia :-)
2016/05/02 21:51 #28176

Kasia

Kasia Avatar

chętnie skorzystam z zaproszenia :)
2016/05/02 21:18 #28175

Davis

Davis Avatar

Jeśli pogoda będzie jutro łaskawa to ruszam nacieszyć oczy wiosennym kwieciem. Przez łąki, pola i lasy, przez Słupski Młyn i Świecie nad Osą.
B) Trasa ok 55km (asfalt nie jest mile widziany :evil: )
B) Tempo rekreacyjne
B) Start z mariny o 11:00
Wszystkich spragnionych zapachu wiosny zapraszam :)
Czas generowania strony: 0.212 s.