Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 03.05.2016 - Długodystansowe szaleństwo 202km /Malbork/Tczew/Gniew/Nowe

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 03.05.2016 - Długodystansowe szaleństwo 202km /Malbork/Tczew/Gniew/Nowe

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2016/05/23 16:52 #28421

Bartek

Bartek Avatar

Zaległy film z tamtego wyjazdu - nienajlepsza jakość bo eksperymentowałem wtedy z kodekami i tutaj nie bardzo mi to wyszło :dry: Myslę ,że do wspominek dla uczestników będzie ok :)

2016/05/05 20:45 #28228

j23

j23 Avatar

ainak napisał:
krzys80 napisał:
Chciało by się jeszcze dalej (w inne dalsze miejsca) i dłużej (na kilka dni), ale cóż może nastpępnym razem...
Też mi się marzy taki wyjazd kilkudniowy, może ktoś coś wymyśli na wakacje i zbierze się jakaś rowerowa grupka ;-)
ANIU otrzymałem od rowerzystów z Piły infrmację o Rajdzie. Zbierz ekipę i jedźcie na kołach tam i zpowrotem, razem z rajdem zbierze się parę dni.
Załączniki:
2016/05/05 20:20 #28226

ainak

ainak Avatar

krzys80 napisał:
Chciało by się jeszcze dalej (w inne dalsze miejsca) i dłużej (na kilka dni), ale cóż może nastpępnym razem...
Też mi się marzy taki wyjazd kilkudniowy, może ktoś coś wymyśli na wakacje i zbierze się jakaś rowerowa grupka ;-)
2016/05/05 11:49 #28219

Aneta

Aneta Avatar

Rowniez chce podziękować kierownikowi za wspaniałą wycieczke. :) Mile widoczki i mile towarzystwo.Do nastepnego ;)
2016/05/04 19:33 #28201

krzys80

krzys80 Avatar

Było bardzo fajnie.

Niby ta sama trasa, jednak pojechałem drogami którymi jeszcze nigdy nie jechałem. Niby znów Malbork, jednak nowe miejsce smacznego posiłku. Podczas powrotu bardzo ciekawy akcent w postaci Białego Dworu. Ogólnie do cna sił i możliwości wykorzystny rowerowo dzień z nowymi wrażeniami w trochę dalszej odległości od "komina". Wspólna motywacja pozwoliła Nam pokonać tą nienajkrótszą trasę. Chciało by się jeszcze dalej (w inne dalsze miejsca) i dłużej (na kilka dni), ale cóż może nastpępnym razem...

Wielkie dzięki!!!

Aniu rodzynki uratowały nam życie :) i bardzo mi smakowały.
2016/05/04 18:31 #28200

ainak

ainak Avatar

Ja również dziękuję za super wycieczkę, piękne widoki, miłe towarzystwo, dobre jedzonko i wspólne podnoszenie się na duchu, dzięki.
2016/05/04 16:09 #28197

Bartek

Bartek Avatar

Miloby bylo gdyby uczestnicy wycieczki wrzucili swoje km na kreckilmetry.Moje juz zasilily konto miasta.
2016/05/04 11:47 #28191

Qba84

Qba84 Avatar

I ja dołączam się do podziękowań za wycieczkę, tym bardziej, że doliny Nogatu (ze śluzą) nie miałem jeszcze okazji wcześniej dotknąć rowerową oponą.

Najlepiej pamięta się końcówkę- stąd specjalnie dziękuję Ainak za garść suszonych rodzynek- dały mi niesamowitą siłę na dociśnięcie ostatnich kilometrów :)

Dla porównania: w domu byłem o 21: 45 (ech...).

A Biały Dwór faktycznie rewelacja :)

Dziś mycie roweru i ok. 20% wczorajszego dystansu dla regeneracji ;)
2016/05/04 10:16 #28189

Bartek

Bartek Avatar

Zamiast 202km było wczoraj 182km ale za to uczciwie trzeba przyznać ,że ilość terenu i szutrów wzrosła dwukrotnie :) Chyba urokliwa dolina Nogatu tak nami wstrząsneła ,że postanowiliśmy pojechać nią z powrotem ,lekko zmieniając trasę w kilku miejscach. Nawet Ania z Krzysiem którzy deklarowali chęć powrotu pociągiem po przejeździe wzdłuż Nogatu zmienili plany i wracali na kołach :) Dla kilku z nas był to najdłuższy dystans w tym roku i należą się tym osobom wielkie brawa ;)

Odwiedziliśmy wczoraj Malbork w następującym składzie :

:P Ainak
:P Aneta
:P Wojtino
:P Qba84
:P Krzys80
:P Bartek

Robi mi się chyba z tego Malborka i 3 maja tradycja bo miałem okazję pojechać tą trasę drugi jak nie trzeci rok z rzędu ;) W Malborku jak to w Malborku - mnóstwo turystów ale co bardzo mnie ucieszyło bardzo dużo osób na rowerach jeżdżących i rodzinnie i w grupkach zorganizowanych. Naprawdę życzyłbym sobie zobaczyć kiedyś tylu rowerowych turystów i u nas w Grudziądzu.
Zmieniliśmy miejsce popasu na restaurację na ul.Dworcowej i z ręką na sercu możemy ją polecać zamiast "Błękitnej Ostrygi" na końcu deptaku. Tanio i smacznie. W drodze powrotnej jadąc z Ryjewa postanowiliśmy odwiedzić zaprzyjaźniony "Biały Dwór" w Podzamczu pod Kwidzynem i muszę przyznać ,że klimat tego miejsca zrobił na nas niesamowite wrażenie - w ciszy i oszałamiającej zieleni raczyliśmy się regionalnym piwkiem a Wojtek jak zwykle swoją ukochaną kawusią :laugh: .Podziwianie panoramy doliny Wisły tak weszło w krew ,że z trudem ruszaliśmy stamtąd cztery litery. Jeśli będzie ktoś kiedyś przelatywał w okolicy to miejsce ma moją mocną rekomendację ;)

Dziękuje wszystkim uczestnikom ,wielkie brawa dla dziewczyn i szacunek dla chłopaków - 182km to już nie w kij pierdział jeśli robi się w tym około 50km szutrów i leśnych dróżek B) Zapraszam też na kolejną wyprawę w te okolice już niedługo w maju - tym razem na krótszym dystansie około 100km mającym na celu dogłębną penetrację doliny Nogatu i to z obydwu stron ;) Szczegóły wkrótce...


p.s
Ładnie pociągniemy tym wyjazdem Kręc Kilometry dla Grudziądza :evil:
2016/05/02 22:30 #28177

wojtino

wojtino Avatar

Dotrzymam Ci towarzystwa jak dam radę. :)
2016/05/02 18:01 #28174

Aneta

Aneta Avatar

Jestem chętna ;)
2016/05/02 17:25 #28173

krzys80

krzys80 Avatar

Dla motywacji się zapiszę :) Co z tego wyjdzie się zobaczy. Do Tczewa chyba dam radę :) Chociaż coś będzie z tej początkomajówki :)
2016/05/02 16:31 #28172

ainak

ainak Avatar

Jeżeli jeszcze ktoś się wpisze, to z miłą chęcią się przejadę, ale raczej max do Tczewa.
2016/05/02 14:05 #28167

Bartek

Bartek Avatar

2016/05/02 13:53 #28166

Bartek

Bartek Avatar

MARCINHD napisał:
obiad u Pana z typowo męskim głosem? ;) wiatru w plecy życzę :)

Nie,nie...100m dalej jest normalna restauracja a nie "Błękitna Ostryga" z Akademii Policyjnej :)

Czas generowania strony: 0.170 s.