Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: 28.07-3.08 - Tygodniowa włóczęga po nietłocznych rejonach

28.07-3.08 - Tygodniowa włóczęga po nietłocznych rejonach 2014/07/21 10:16 #17344

  • Krzyś
  • Krzyś Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • !Caramba!
  • Posty: 732
  • Otrzymane podziękowania: 580
  • Oklaski: 3
Niezła pokusa, tylko te bagaże - namiot!
B) Bicycle for fun B)

28.07-3.08 - Tygodniowa włóczęga po nietłocznych rejonach 2014/07/17 21:34 #17271

  • krzys80
  • krzys80 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 567
  • Oklaski: 9
Niestety moje plany urlopowe też legły w gruzach i w dni powszednie póki co nie dam rady. Po cichu mam nadzieję dołączyć do wojaży w piątek. Poczekam co ustalicie i czy nie będę miał do Was za daleko :)
Najpewniej, najszybciej i najprzyjemniej. TYLKO ROWEREM

28.07-3.08 - Tygodniowa włóczęga po nietłocznych rejonach 2014/07/17 14:51 #17254

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
u mnie plany uległy zmianie i do Ustrzyk jadę na urlop więc niestety odpadam... chociaż nie ukrywam, że miło by było pojechać z Wami....
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

28.07-3.08 - Tygodniowa włóczęga po nietłocznych rejonach 2014/07/17 14:34 #17251

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Po rozmowie z Wojtkiem wczoraj postanowilem podpiac sie pod Twoj temat Tomku - z wlasna propozycja trasy. Otoz wstepnie mielismy z Krzysiem80 i MarcinemHD zrobic tzw Sciane Wschodnia czyli od Suwałk zjechac w dol tyle ile sie da czyli do Ustrzyk Dolnych i jesli czas by jeszcze pozwolil to wybrac sie potem w strone Krakowa. Co ty na to na taka trase?
Szczegoly i planowanie dokladne sciezki jeszcze przed nami wiec jesli wyprawa bylaby w ta strone to ja z mila checia bym sie zabral:) Krzysiu i Marcinie jesli to przeczytacie to wyrazcie swoje zdanie czy termin by wam pasowal i czy chcielibyscie dolaczyc?:)
Amor patriae nostra lex

28.07-3.08 - Tygodniowa włóczęga po nietłocznych rejonach 2014/07/13 08:14 #17153

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
W sumie, to jeszcze nie wiemy dokąd, ale razem z Wojtinem zamierzamy we wskazanym terminie upuścić trochę pary z nóg i poczuć tę radość, jaką daje wspólne, wielodniowe rowerowanie.

Może Suwalszczyzna, może jakiś jeszcze inny rejon, ale jedziemy porowerować i liczymy, że ktoś jeszcze się podłączy :woohoo:

Krótka Charakterystyka

B) Dystanse dzienne nie są proiorytetem, ale z reguły wychodzą w granicach 60-100, choć zdarza się więcej :)

B) Najważniejsza jest radocha i luz, więc jeśli znajdziemy coś fajnego, korzystamy do oporu :)

B) Noclegi na dziko, albo w agroturystyce (w zależności od okoliczności, potrzeb czy pogody) - czyli gdzie popadnie, więc wyposażenie biwakowe trzeba zabrać :)

B) Jemy też co popadnie i gdzie popadnie, czyli w zależności gdzie dopada nas głód, albo posiłkowa pora :)

Dołączy ktoś? :woohoo:
A może ktoś podpowie, gdzie warto się wybrać? :laugh:

Pozdrowerki :silly: :silly:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Czas generowania strony: 0.208 s.