Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Szukam chętnych na wycieczkę szlakiem fortyfikacji. oraz innych miejsc

Szukam chętnych na wycieczkę szlakiem fortyfikacji. oraz innych miejsc 2014/05/20 09:19 #15347

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
nie nie mam fejsa - więc jak to mówią : nie istnieję :) do zobaczenia w terenie
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

Szukam chętnych na wycieczkę szlakiem fortyfikacji. oraz innych miejsc 2014/05/20 09:17 #15346

  • Bunkbike
  • Bunkbike Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 8
  • Oklaski: 0
Spoko, Marcinhd. Czaję tą knigę, mam jedną wycieczkę w pdf-ie sciągnąłem do Grupy. Owszem też jestem hardym człowiekiem betonu, w sumie to zwiedzam wszystko co nam historia zostwiła. Jak masz FB to znajdziesz mnie jako Adriano Seratina. Obczaj sobietam u mnie, może coś Cię zainteresuje na rower. Pozdrawiam, i do zobaczenia w terenie ;)

Szukam chętnych na wycieczkę szlakiem fortyfikacji. oraz innych miejsc 2014/05/20 06:44 #15342

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
a do zwiedzania rowerowego pragnę koledze zaproponować niedawno wydany PRZEWODNIK Twierdza Grudziądz z danymi GPS do ciekawych obiektów :) do nabycia jest w Informacji Turystycznej.... www.it.gdz.pl/

....możemy się kiedyś zgadać ,,,, gdyż ja także jestem fanem fortyfikacji i nie tylko grudziądzkich :)
;)
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

Szukam chętnych na wycieczkę szlakiem fortyfikacji. oraz innych miejsc 2014/05/19 16:12 #15295

  • Bunkbike
  • Bunkbike Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 8
  • Oklaski: 0
Luz czaję, ja na rower zawsze chętny. Można wyskoczyć w piątek i w niedzielę wrócić. Kwestia dogadania.. Gdzie, co i jak. Po drodze zawsze warto jakieś mety zwiedzić i sfocić ;) Ja zwiedzam wszystko jak już wybijam na rower.

Szukam chętnych na wycieczkę szlakiem fortyfikacji. oraz innych miejsc 2014/05/19 13:42 #15286

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Moje drobne rady co do organizacji wycieczki:) Rady z serca bo fajnie bedzie jak taki wyjazd wypali - sam z checia bym sie wybral jak sie zbierze kilka osob:)

- wyjazd zapowiada sie na ladnych pare godzin - dobrze wiec zeby byla to sobota lub niedziela- w tygodniu jezdzimy z reguly na krotsze 1-3 godzinne wyprawy a na fortyfikacje moze to byc malo czasu

- ogloszenie konkretnej daty warto zrobic w Umawialni np tydzien wczesniej zeby ewentualni uczestnicy mieli czas sie zorganizowac i ewentualnie wpisac swoj udzial (ulatwia to pozniej planowanie atrakcji)

- przy wyjezdzie na kilka godzin warto zadbac o atrakcje kulinarne (ognisko, "bułki" ewentualnie jakas sprawdzona miejscowka na trasie z mozliwym i niedrogim jadlem:) Smakoszow i glodomorow u nas dostatek - sam sie zaliczam do amatorow "bułek" a znam tez kilku innych:)

- dobrze jest dac wstepny zarys trasy - robiac to tydzien-przed mozna uwzglednic rady i podowiedzi tzw miejscowych wyjadaczy:) a tych jest tu tez kilku - pozwoli to ogarnac wszystkie ciekawe miejsca i zmniejszy glod atrakcji jak sie czegos nie uwzgledni.

- warto podac tez przypuszczalna dlugosc trasy,jej rodzaj i ewentualne tempo - chetnym bedzie latwiej okreslic czy dadza rade ogarnac odleglosc i szybkosc przejazdu:)

- o czym takims jak oddzielny temat w Umawialni z data w tytule i chwytliwym naglowkiem nie musze chyba wspominac:) Reklama dzwignia handlu:)

- przejedz sie najpierw na krotszy przejazd z czescia ekipy z tematu "Na wariata czyli zapowiedzi z ostatniej chwili" - poznasz kilka osob i latwiej bedzie ci pozniej ogarnac wieksza grupe. Takie wyjazdy zdarzaja sie z reguly kilka razy w tygodniu - w zaleznosci od panujacej aury

To tyle co mi tak na szybko przyszlo do glowy - koledzy moze jeszcze cos podpowiedza.
Amor patriae nostra lex

Szukam chętnych na wycieczkę szlakiem fortyfikacji. oraz innych miejsc 2014/05/19 09:53 #15279

  • Bunkbike
  • Bunkbike Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 8
  • Oklaski: 0
Spoko, mamy czas :) Mam trochę mam również z trasami okolic Grudziądza, i innych zródeł wiedzy co do miejscówek.

Szukam chętnych na wycieczkę szlakiem fortyfikacji. oraz innych miejsc 2014/05/18 21:09 #15256

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
Szkoda, że tak późno do nas zawitałeś niedawno był rajd miejski z przewodnikami szlakiem twierdzy Grudziądz, gdzie była okazja zwiedzić większość fortyfikacji związanych z Grudziądzem.
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.

Szukam chętnych na wycieczkę szlakiem fortyfikacji. oraz innych miejsc 2014/05/18 18:56 #15252

  • Bunkbike
  • Bunkbike Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 8
  • Oklaski: 0
Witam, dopiero założyłem tu konto i zapoznaję się co i jak :) Nie pochodzę z tych stron, lecz od zeszłego roku mieszkam w Jeżewie, interesuję się- historią, fotografią amatorsko, fortyfikacjami (Bunkry B) ) Poginam często na rowerku, tu i tam.. Czy znajdę tu chętnych bajkersów, aby wyskoczyć na rowerki szlakiem fortów Twierdzy Grudziądz, Linii Osy, czy innych dobrych miejscówek?? Czego tu nie brakuje... Chętnych proszę o kontakt. Pozdrawiam. Adrian
Czas generowania strony: 0.189 s.