Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Pożegnanie jesieni - Niebanalna "setka" na zakończenie jesieni z ogniskiem

Pożegnanie jesieni - Niebanalna "setka" na zakończenie jesieni z ogniskiem 2013/10/23 22:19 #11843

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Również podtrzymuję swoją chęć - wezmę udział w pełnym programie :)
Za tę wiadomość podziękował(a): sldtwa

Pożegnanie jesieni - Niebanalna "setka" na zakończenie jesieni z ogniskiem 2013/10/23 22:02 #11841

  • Anonim
  • Anonim Avatar
Oczywiście podtrzymuję chęć wyjazdu i jestem za opcją z grochówką, ogniskiem i zwiedzaniem galerii.
Wiesiek

Pożegnanie jesieni - Niebanalna "setka" na zakończenie jesieni z ogniskiem 2013/10/23 21:23 #11838

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
1 sztuka MARCINHD :)
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): sldtwa

Pożegnanie jesieni - Niebanalna "setka" na zakończenie jesieni z ogniskiem 2013/10/23 21:18 #11837

  • sldtwa
  • sldtwa Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 771
  • Otrzymane podziękowania: 769
  • Oklaski: 22
Nasza wyprawa zapowiada się coraz ciekawiej, bo przed chwilą wolę wybrania się z nami zgłosił Pan Marek Mieczkowski, jeden z nas, czyli grudziądzkich cyklomaniaków, który zaledwie przed tygodniem wrócił z wyprawy na Przylądek Północny, czyli Nordkapp. Przy ognisku w Szarnosiu będzie okazja żeby porozmawiać o wrażeniach, tym bardziej, że okoliczności wyprawy były ekstremalne i dramatyczne. :)
Mam prośbę: proszę chętnych o deklarowanie się na wyjazd, bo muszę wiedzieć ile kociołków grochówki przygotować, żeby nie zabrakło :)
"W życiu na przekór wszystkiemu, trzeba robić głupstwa i mieć kaprysy".
Za tę wiadomość podziękował(a): Elimelek

Pożegnanie jesieni - Niebanalna "setka" na zakończenie jesieni z ogniskiem 2013/10/23 20:16 #11835

  • Hardy
  • Hardy Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Posty: 1314
  • Otrzymane podziękowania: 587
  • Oklaski: 4
Jednak muszę wcześniej wrócić do domu, do g.15:15. Jedziemy więc w trójkę: Bartek, Maku i ja, na skróconą trasę :)

Pożegnanie jesieni - Niebanalna "setka" na zakończenie jesieni z ogniskiem 2013/10/23 18:52 #11832

  • maku
  • maku Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 241
  • Otrzymane podziękowania: 63
  • Oklaski: 3
Również rozważam swój częściowy udział w sobotnim wypadzie. Jeśli mi się wszystko uda to będę jechał do Szarnosia, a po poczęstunku i zwiedzaniu będę zawracał w stronę G-dz. Na 100% określę się w piątek wieczorem po masie.
This is a war, and we are soldiers ! Death can come for us at any time... In any place
Za tę wiadomość podziękował(a): sldtwa

Pożegnanie jesieni - Niebanalna "setka" na zakończenie jesieni z ogniskiem 2013/10/23 17:47 #11829

  • sldtwa
  • sldtwa Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 771
  • Otrzymane podziękowania: 769
  • Oklaski: 22
Trasa daje wiele możliwości "odjazdów". Jeśli urwiecie się np. z Szonowa (Plesewa) ok. 13:30 14:00. To spokojnie jesteście na 15:15, 15:30 w domu.
"W życiu na przekór wszystkiemu, trzeba robić głupstwa i mieć kaprysy".

Pożegnanie jesieni - Niebanalna "setka" na zakończenie jesieni z ogniskiem 2013/10/23 17:37 #11828

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Hardy napisał:
Kto tu zdradza moje prywatne kontakty, hę? ;)

Jeszcze nie wiem, czy uroczystość rodzinna nie przeszkodzi mi w wyjeździe sobotnim. Jeżeli się uda, pojadę na całą trasę, z wpłatą 10 zeta. Jeżeli nie, spróbuję pojechać na część trasy (ograniczenie czasowe).

Kiedy będę wiedział, napiszę.

PS. No dobra, niezależnie od mojej obecności, załatwię pogodę na sobotnią trasę ;)
Hardy najwyzej razem wrocimy okolo 14-15 - ja o 16 najpozniej musze byc w Grudziadzu na strzemyku:/
Amor patriae nostra lex

Pożegnanie jesieni - Niebanalna "setka" na zakończenie jesieni z ogniskiem 2013/10/23 15:02 #11814

  • Hardy
  • Hardy Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Posty: 1314
  • Otrzymane podziękowania: 587
  • Oklaski: 4
Kto tu zdradza moje prywatne kontakty, hę? ;)

Jeszcze nie wiem, czy uroczystość rodzinna nie przeszkodzi mi w wyjeździe sobotnim. Jeżeli się uda, pojadę na całą trasę, z wpłatą 10 zeta. Jeżeli nie, spróbuję pojechać na część trasy (ograniczenie czasowe).

Kiedy będę wiedział, napiszę.

PS. No dobra, niezależnie od mojej obecności, załatwię pogodę na sobotnią trasę ;)

Pożegnanie jesieni - Niebanalna 2013/10/23 13:43 #11811

  • paweł1669
  • paweł1669 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Na Rower
  • Posty: 201
  • Otrzymane podziękowania: 5
  • Oklaski: 0
ja będę jechał :(

Pożegnanie jesieni - Niebanalna 2013/10/23 10:03 #11807

  • Anonim
  • Anonim Avatar
Zajrzałem na link dot. Stacji Szarnoś. Wszystkim niezdecydowanym w sprawie przyjęcia propozycji gospodarza pewnie pomoże on w podjęciu decyzji i jestem przekonany, że będzie to decyzja na tak. Aż wierzyć się nie chce, że w naszej okolicy jest tak niesamowite miejsce... i wcale nie mam na myśli możliwości zjedzenia grochówki i kiełbasek z ogniska, ale oczywiście zwiedzanie galerii.
Wiesiek

Pożegnanie jesieni - Niebanalna 2013/10/23 08:05 #11805

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
tak tak 10zł, mój błąd sorry :) a Hardy ma wtyki tam na Górze więc napewno załatwi , zresztą nie wiem czy już nie załatwia czegoś: pogodynka.pl/polska/grudziadz_grudziadz

:whistle:
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

Pożegnanie jesieni - Niebanalna 2013/10/23 08:02 #11803

  • sldtwa
  • sldtwa Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 771
  • Otrzymane podziękowania: 769
  • Oklaski: 22
MARCINHD napisał:
ja także jestem za ta propozycja 15 zł :) i za wyjazdem w sobotę, gdyż na niedzielę mam już inne plany :)
Prostuję: 10 zł :) a jak ktoś zapomni to też coś poradzimy. Zostaje więc tylko załatwienie pogody. Podobno Hardy jest w tym dobry :)
"W życiu na przekór wszystkiemu, trzeba robić głupstwa i mieć kaprysy".

Pożegnanie jesieni - Niebanalna 2013/10/23 07:29 #11802

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
ja także jestem za ta propozycja 15 zł :) i za wyjazdem w sobotę, gdyż na niedzielę mam już inne plany :)
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

Pożegnanie jesieni - Niebanalna 2013/10/22 23:40 #11798

  • Anonim
  • Anonim Avatar
Zastanawiam się, czy rozpoczęta dyskusja to nie jest przypadkiem spamowanie, więc na wszelki wypadek proponuję przenieść ją do działu "pogaduchy". Zdaję sobie sprawę, że wyjazdy proponowane przez sldtwa są atrakcyjne i przykro mi, że nie każdemu sobota odpowiada, ale przecież nie można zmuszać organizatora do tego, żeby jeździł wtedy kiedy nie ma na to ochoty. Myślę, że dostatecznie jasno napisał dlaczego niedziela nie wchodzi w rachubę. Ja te powody rozumiem, szanuję i nie widzę sensu prowadzenia dalszej dyskusji. Proponuję skupić się, zgodnie z zasadami Umawialni, na kwestiach organizacyjnych. Jest propozycja, są decyzje do podjęcia (grochówka w Szarnosiu) i na tym się skupmy. Rozumiem żal osób, które nie mogą uczestniczyć w wyjazdach sobotnich, ale przecież jak pisał Pieter, jedno drugiego nie wyklucza. Jeśli ktoś zaproponuje coś ciekawego na niedzielę, ale nie wcześniej niż 11.00 to nie wykluczam udziału.
Wiesiek

Pożegnanie jesieni - Niebanalna "setka" na zakończenie jesieni z ogniskiem 2013/10/22 22:57 #11797

  • krzys80
  • krzys80 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 567
  • Oklaski: 9
To leciutko się wtrącę. Nie wszyscy niestety albo stety mogą mieć każdą sobotę wolną. A wtedy pozostaje tylko niedziela.
Ci którzy mają wolną każdą sobotę szaleją większą grupą w miłej atmosferze co tydzień. Reszta nie może to nie jedzie, tak?
A może mała przeplatanka?
W jednym tygodniu "główny", "większy" ciekawszy wyjazd w sobotę w kolejnym taki sam w niedziele.
Różnie to dotychczas bywało, ale ciekawe duże wyjazdy też bywały w niedziele i nikomu to raczej nie przeszkadzało.
Tak pod rozwagę, dla wszystkich proponujących wyjazdy.
Najpewniej, najszybciej i najprzyjemniej. TYLKO ROWEREM
Za tę wiadomość podziękował(a): Kama, sldtwa

Pożegnanie jesieni - Niebanalna "setka" na zakończenie jesieni z ogniskiem 2013/10/22 22:44 #11796

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Anonim napisał:
Bardzo chętnie wezmę udział w wyprawie. Propozycja gospodarza z Szarnosia wydaje się atrakcyjna więc oczywiście jestem za. Trasa też bardzo mi się podoba. Ponieważ w ubiegłym tygodniu nie mogłem wziąć udziału w wypadzie w Bory Tucholskie, nie mogę więc doczekać się sobotniego wyjazdu i licznych atrakcji z nim związanych. Po cichu liczę na to, że tych atrakcji nie będzie aż tyle co ostatnio. Mam głównie na myśli tą padlinkę i straszne błocko. Zdaję sobie sprawę, że niektórzy za tym wprost przepadają, ale może innym razem.
Do zobaczenia na trasie.
Wiesiek

Nie tylko przepadają, ale jeszcze specjalnie wożą rowery i za to płacą, żeby się dobrze usmarować :laugh: :laugh: :laugh:

Pożegnanie jesieni - Niebanalna "setka" na zakończenie jesieni z ogniskiem 2013/10/22 22:33 #11795

  • Anonim
  • Anonim Avatar
Bardzo chętnie wezmę udział w wyprawie. Propozycja gospodarza z Szarnosia wydaje się atrakcyjna więc oczywiście jestem za. Trasa też bardzo mi się podoba. Ponieważ w ubiegłym tygodniu nie mogłem wziąć udziału w wypadzie w Bory Tucholskie, nie mogę więc doczekać się sobotniego wyjazdu i licznych atrakcji z nim związanych. Po cichu liczę na to, że tych atrakcji nie będzie aż tyle co ostatnio. Mam głównie na myśli tą padlinkę i straszne błocko. Zdaję sobie sprawę, że niektórzy za tym wprost przepadają, ale może innym razem.
Do zobaczenia na trasie.
Wiesiek

Pożegnanie jesieni - Niebanalna "setka" na zakończenie jesieni z ogniskiem 2013/10/22 22:28 #11794

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Decybel napisał:
Ja ten temat kończę nie będę się wspierał każdy robi jak uważa i co uważa to jest wolna strona i to są tylko propozycje

Decybel, co masz zrobić dziś, zrób jutro - będziesz miał dzień wolny :silly: A tak na poważnie - załóż wątek wcześniej z niedzielą i jakoś to poukładamy :)

Pożegnanie jesieni - Niebanalna "setka" na zakończenie jesieni z ogniskiem 2013/10/22 22:08 #11792

  • sldtwa
  • sldtwa Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 771
  • Otrzymane podziękowania: 769
  • Oklaski: 22
Tak, oczywiście. Balanga w Szarnosiu będzie między 11 a 13 :)
"W życiu na przekór wszystkiemu, trzeba robić głupstwa i mieć kaprysy".

Pożegnanie jesieni - Niebanalna "setka" na zakończenie jesieni z ogniskiem 2013/10/22 22:05 #11791

  • wojtino
  • wojtino Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 489
  • Otrzymane podziękowania: 353
  • Oklaski: 3
Ja bardzo chętnie wezmę udział w tej wycieczce, tym razem mam wolną sobotę całą :)

Poprzednią trasę nie mogłem z Wami, objechałem ją dzisiaj w pojedynkę ale z ominięciem szerokim łukiem tych diabelskich dołów wygodną leśną drogą. :)


Wyszło 121km :)

Pożegnanie jesieni - Niebanalna "setka" na zakończenie jesieni z ogniskiem 2013/10/22 22:04 #11790

  • Kama
  • Kama Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • ...czasem chcę być jak ptak... ;-)
  • Posty: 583
  • Otrzymane podziękowania: 136
  • Oklaski: 3
Panowie...nie ma co się spierać ;)
...ja też niestety pracuje w soboty,ostatnio wszystkie :(
...ubolewam bardzo,że nie mogę uczestniczyć w tych ciekawych wypadach... ...cóż...życie...
Życzę udanej wyprawy :)

,, ...okulary, rękawice, miękkie siodło wsadź na sztycę
dla dorosłych i dla dzieci, kiedy wieje, pada, świeci
on powstrzyma cię od tycia, to nie przedmiot to STYL ŻYCIA !!! ''
:D :D :D
Za tę wiadomość podziękował(a): sldtwa

Pożegnanie jesieni - Niebanalna "setka" na zakończenie jesieni z ogniskiem 2013/10/22 22:03 #11789

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
sldtwa napisał:
Od gospodarza stacyjki w Szarnosiu otrzymałem nową propozycję: przygotuje ognisko, drewno, podpałkę, kijki do pieczenia kiełbasy, nagotuje dla wszystkich grochówki, przygotuje chleb i herbatę, oprowadzi po galerii - wszystko za 10 zł od osoby. Przyjąć tę propozycję? Proszę o szybkie odpowiedzi.
Pasuje te 10zl za tyle dobrego. Do 15 damy rade ogarnac ognisko i grochowke?
Amor patriae nostra lex

Pożegnanie jesieni - Niebanalna "setka" na zakończenie jesieni z ogniskiem 2013/10/22 21:17 #11788

  • Decybel
  • Decybel Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 248
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 0
Ja ten temat kończę nie będę się wspierał każdy robi jak uważa i co uważa to jest wolna strona i to są tylko propozycje

Pożegnanie jesieni - Niebanalna "setka" na zakończenie jesieni z ogniskiem 2013/10/22 21:08 #11787

  • sldtwa
  • sldtwa Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 771
  • Otrzymane podziękowania: 769
  • Oklaski: 22
Decybel napisał:
czyli jak zwykle liczy się tylko chwila a reszta ma ma milczeć jak nie pasuje
Szybciej było do ugadania kiedy wyjazd a teraz jest sztywny czas i godzina

??? o co chodzi? ja rozumiem, że niektórzy pracują w sobotę i szanuję to. Ale są tacy, którzy w niedzielę chodzą do kościoła i cenią sobie możliwość spędzenia czasu ze swoją rodziną. I im też należy się szacunek. I tyle. Nic przecież nie stoi na przeszkodzie, żeby ktoś zorganizował jakąś wyprawę w niedzielę, prawda?
"W życiu na przekór wszystkiemu, trzeba robić głupstwa i mieć kaprysy".
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.238 s.