Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Most Kwidzyn

Most Kwidzyn 2013/08/09 21:24 #10030

  • Włóczykij
  • Włóczykij Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
witam :)
jeśli można to ja się chętnie dołączę, w tym kierunku nigdy nie jeździłem i chętnie zobaczę ten most

Most Kwidzyn 2013/08/06 22:28 #10004

  • marcin
  • marcin Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 65
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: 0
Ja jechałem taką trasą (Opalenie - Nowe):
umapa.pl/OpV9O
Dysponowałem tylko tą mapką w telefonie, teraz już wiem że są inne możliwości, ale prawdopodobnie jeszcze bardziej terenowe.
Polecam jechać do mostu po stronie zachodniej Wisły (najpierw Nowe), a wracać po stronie wschodniej (przez Korzeniewo). Dojazd od Nowego lekko terenowy - drogi polne, trochę leśnych, w większości szutrowe lub ubity piach, trochę zjazdów i podjazdów), kawałek za miejscowością Półwieś zacznie się asfalt, który poprowadzi aż do mostu, początkowo lasami, troszkę górek, później płasko. Po wschodniej stronie droga płaska, podjazd tylko w Wełczu i Nowej Wsi (lub Parskach).
Za tę wiadomość podziękował(a): Ala

Most Kwidzyn 2013/08/06 19:28 #10001

  • Ala
  • Ala Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
W czwartek w godzinach porannych (jeśli dopisze pogoda) wybieram się na nowy most (oklepany temat)
Jeśli ktoś ma urlop i miałby ochotę się przejechać w moim wycieczkowym tempie (spadającym z kilometra na kilometr do tempa rekonwalescenta) to dajcie znać. Chętnie tez skorzystam ze wskazówek (wiem, że wiele osób już było) co do trasy z Opalenie - Nowe i co do kierunku jazdy (Kwidzyn- Opalenie czy odwrotnie).
Czas generowania strony: 0.186 s.