Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Muzyczna Rowerowa Masa Krytyczna - Toruń - sobota 19 maja 2012 r.

O:Muzyczna Rowerowa Masa Krytyczna - Toruń - sobota 19 maja 2012 r. 2012/05/17 20:15 #4150

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Na jednej z toruńskich Mas już byłem i z pewnością bym się pokusił na tę muzyczną, ale musimy zadbać o naszą, pierwszą MK i rozdać możliwie najwięcej ulotek, a do tego najlepszy właśnie jest weekend :)

Pozdrawiam :)
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

Muzyczna Rowerowa Masa Krytyczna - Toruń - sobota 19 maja 2012 r. 2012/05/14 22:51 #4148

  • pawel_RT
  • pawel_RT Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 3
  • Oklaski: 1
Zapraszamy na toruńską* Muzyczną Rowerową Masę Krytyczną! sobota 19 maja, startujemy o godz. 16:00 z Rynku Nowomiejskiego.

W Masie weźmie udział muzyczna riksza z Warszawy oraz sprzęt grający Łódzkiej Masy Krytycznej. Dodatkowo w Masie pojedzie także toruńska żółta muzyczna riksza oraz grająca przyczepka. Trasa Masy będzie miała niewiele ponad 16 kilometrów.

Więcej informacji tradycyjnie na www.rowerowytorun.pl

Przypominam, że gdyby ktoś z Was chciał jechać pociągiem to w weekendy obowiązuje promocja na przewoź roweru w Arrivie: bilet na rower kosztuje 1 złoty: rowerowytorun.com.pl/art/1128/rowerem-za-zlotowke.html

* Masa jest toruńska bo w odróżnieniu od \"prawdziwych\" mas krytycznych nie jeździ w ostatni piątek miesiąca :)


PS nie wiem czy zamieściłem temat w dobrej kategorii na forum, ale lepszego miejsca znaleźć nie mogłem.
Czas generowania strony: 0.156 s.