Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Amatorskia Grupa Kolarska Mały Rudnik wita miłośników rowerów

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Amatorskia Grupa Kolarska Mały Rudnik wita miłośników rowerów

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2016/04/13 22:33 #27859

.:t IMO n:.

.:t IMO n:. Avatar

Grupa kolarska zaprasza Was do wspólnej jazdy, a Wy im tu ludki złote "wyjeżdżacie" z delikatną pretensją, że na szosówkach, o gustach, o byle kręcących się korbach...

Akceptować zaproszenie, albo nie i nie wymyślać :P
2016/04/12 11:15 #27853

krzys80

krzys80 Avatar

"Jak jest moc to na wszystkim da się pojechać ;), jak nie ma mocy to i najlepszy sprzęt sam nie pojedzie."


Dokładnie większość zależy od "silnika" czyli rowerzysty :) Niech korba się kręci !!!
2016/04/12 10:47 #27852

piowini

piowini Avatar

Niech się kręci!
Nie mam żadnych preferencji, chociaż od wielu lat jeżdżę tylko na trekingu. Ale to pragmatyka. Kiedyś zdarzyło się na tzw. turystycznej kolarce (chwalę sobie do dzisiaj). Na góralu, na jakimś poniemieckim składaku z cienkimi oponkami. Chciałbym spróbować na tandemie, nigdy nie jechałem, na poziomce - zdarzyło się tylko raz i to na bardzo krótko.
Szosówka może i jest esencją kolarstwa. Ale jak śpiewał Kiepura brunetki, blondynki ja wszystkie ...
Na pewno członkowie AGKMR na szosówkach to od święta, a do sklepu po bułki jak się da.
2016/04/12 10:37 #27850

Amatorskia Grupa Kolarska

 Avatar

maly napisał:
Pietrek napisał:
Ja kiedyś na maratonie żuławy wokoło zulawywkolo.pl/ dałem radę utrzymać się "na kole" dziewczyny jadącej kolarką, ale było to 30 km/h i więcej cały czas, wiec pod koniec odpuściłem, ale i tak średnia na 140km wyszła całkiem niezła. Mały myślę, że z twoją kondycją spokojnie dasz radę. Przynajmniej trzymać się na kole. :ok:

Pietrek pewnie tak by było ale...
Jak tylko na szosowkach to ich sprawa :whistle: nie będę wnikać Jak mają takie zasady To niech sobie śmigaja B)
Pozdrawiam wszystkich
Tak jak Icek napisał
WAZNE ze korba się kreci :ok:

Niem wymogu co do sprzętu (napisałem tylko na czym my jeździmy). Jeden z naszych z naszych kolegów przez dwa lata, jeździł na 29erze do którego zakładał szosowe opony. Jak jest moc to na wszystkim da się pojechać ;), jak nie ma mocy to i najlepszy sprzęt sam nie pojedzie.
2016/04/12 07:06 #27847

maly

maly Avatar

Pietrek napisał:
Ja kiedyś na maratonie żuławy wokoło zulawywkolo.pl/ dałem radę utrzymać się "na kole" dziewczyny jadącej kolarką, ale było to 30 km/h i więcej cały czas, wiec pod koniec odpuściłem, ale i tak średnia na 140km wyszła całkiem niezła. Mały myślę, że z twoją kondycją spokojnie dasz radę. Przynajmniej trzymać się na kole. :ok:

Pietrek pewnie tak by było ale...
Jak tylko na szosowkach to ich sprawa :whistle: nie będę wnikać Jak mają takie zasady To niech sobie śmigaja B)
Pozdrawiam wszystkich
Tak jak Icek napisał
WAZNE ze korba się kreci :ok:
2016/04/11 21:43 #27846

Pietrek

Pietrek Avatar

Ja kiedyś na maratonie żuławy wokoło zulawywkolo.pl/ dałem radę utrzymać się "na kole" dziewczyny jadącej kolarką, ale było to 30 km/h i więcej cały czas, wiec pod koniec odpuściłem, ale i tak średnia na 140km wyszła całkiem niezła. Mały myślę, że z twoją kondycją spokojnie dasz radę. Przynajmniej trzymać się na kole. :ok:
2016/04/11 18:43 #27845

iceman150

iceman150 Avatar

Amatorskia Grupa Kolarska napisał:
tylko na szosówkach bo to esencja ;) kolarstwa
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :P Ważne że korba się kręci :)
2016/04/11 18:25 #27844

Amatorskia Grupa Kolarska

 Avatar

maly napisał:
B) Tylko na szosoweczkach smigacie czy na innych rowerkach tez u was są ludki? :whistle:

niedzielne przejażdżki uskuteczniamy tylko na szosówkach bo to esencja ;) kolarstwa
2016/04/11 18:21 #27843

Amatorskia Grupa Kolarska

 Avatar

Qba84 napisał:
Jestem pod wrażeniem... Kolejny dowód na odrodzenie kolarstwa szosowego w Polsce:)

Niektórych kolarzy miałem okazję spotykać na szlakach- poznaję po rowerach i po strojach.

Na niedzielę jest ustalona stała godzina i miejsce?


Miejsca zbiórek są różne, będą ogłaszane na fb, podobnie jak i godzina (zazwyczaj jest 9 lub 10)
2016/04/11 17:01 #27842

maly

maly Avatar

B) Tylko na szosoweczkach smigacie czy na innych rowerkach tez u was są ludki? :whistle:
2016/04/10 19:49 #27839

iceman150

iceman150 Avatar

Również pozdrawiam.
2016/04/10 19:33 #27838

Qba84

Qba84 Avatar

Jestem pod wrażeniem... Kolejny dowód na odrodzenie kolarstwa szosowego w Polsce:)

Niektórych kolarzy miałem okazję spotykać na szlakach- poznaję po rowerach i po strojach.

Na niedzielę jest ustalona stała godzina i miejsce?
2016/04/10 17:56 #27836

Matołek

Matołek Avatar

Piękna inicjatywa :woohoo:
2016/04/10 17:12 #27835

Amatorska Grupa Kolarska

 Avatar

Witam i pozdrawiam wszystkich miłośników rowerów w imieniu nowopowstałej Amatorskiej Grupy Kolarskiej LZS GOK Mały Rudnik
można nas obserwować i polubić ;) na fb www.facebook.com/malyrudnikkolarstwo

zapraszamy pasjonatów jazdy na szosówkach na niedzielne wspólne przejażdżki
Czas generowania strony: 0.160 s.