Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Ello.

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Ello.

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2013/09/02 09:14 #10581

Matołek

Matołek Avatar

Ello, Ello. Witamy i rowerowo pozdrawiamy :woohoo:

12 lat to spora przerwa, ja nie miałem nawet 12 miesięcy, a 12 lat to miałem, jak mnie bakcyl rowerowych podróży chwycił i do teraz nie puścił :) U mnie to chyba nieuleczalne :laugh:

Do zobaczenia w terenie :woohoo:
2013/09/01 10:11 #10541

Hardy

Hardy Avatar

Witaj KOMBAQ
Będziesz miał u nas rowerowanie w wielu odmianach - lajtowe, szybkie, szosowe, terenowe, krótsze, dłuższe, jednodniowe, dwudniowe, przejazdowe, jeziorowe lub barowe (znaczy z dłuższymi postojami). Czytaj tylko Umawialnię (jak pisała Kama). "Na wariata" - to szybka przejażdżka tego samego dnia, zaproponowana ledwie godzinę-dwie wcześniej. Wystarczy, jak będziesz czytał linki w lewej kolumnie strony: "Najnowsze na forum".
Jeżeli nie masz, to kup dobre lampki rowerowe ze sklepu netowego "Neolux". Na pewno się przydadzą ;)
2013/09/01 00:28 #10534

Elvis

Elvis Avatar

Witaj... dojeżdżanie nie jest takie złe (dojeżdżam spoza miasta). Melisa i nervosol przed wyjazdem i można spokojnie przejechać przez miasto ;)
2013/08/31 19:12 #10518

Kama

Kama Avatar

Witaj... jak to mówią...lepiej późno niż później... :P
...również dojeżdżam do pracy i fakt łatwo nie jest... ;)
...zaglądaj do Umawialni,tam znajdziesz coś dla siebie :)
2013/08/31 19:08 #10517

KOMBAQ

KOMBAQ Avatar

Witam. Po długim czasie (12 lat :( ) rowerowego "detoxu" (rodzina, praca, zmiana miejsca zamieszkania, z wsi na miasto), postanowiłem kupić bajka i spróbować się poruszać po mieście m.in. dojeżdżać do pracy. W Grudziądzu nie jest łatwo, ale po woli się przyzwyczajam i nabieram coraz to większej ochoty na jazdę, nie tylko do pracy. Mam nadzieję ze to forum mi to ułatwi. Mam 33 lata, a jazda jaka by mnie interesowała to, każda rodzaj wypadu i terenu na jaki można sobie pozwolić rowerem crossowym. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
Czas generowania strony: 0.175 s.