Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Siema :)

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Siema :)

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2013/08/05 21:39 #9974

Pes

Pes Avatar

Witaj Olu co prawda nie jestem tak bardzo zaprawiony w bojach, żeby od razu 50km ci proponować ale na jakieś krótsze z chęcią się z wami wszystkimi wybiorę trzeba trenować :D
2013/08/05 14:33 #9967

Hardy

Hardy Avatar

Witaj Olu :)
Jeździsz na rowerze? Bardzo dobrze, gronno się powiększa :)
Lubisz pływać? :) To już bardzo bardzo dobrze :)
2013/08/05 14:00 #9966

Decybel

Decybel Avatar

Witaj
2013/08/05 13:26 #9965

paweł1669

paweł1669 Avatar

cześć :)
2013/08/05 13:09 #9964

olenka

olenka Avatar

Chciałam się przywitać :) Już jakiś czas śledzę stronę Rowerowego Grudziądza aż w końcu zdecydowałam się założyć profil.

Mam na imię Ola. Wiek: 24. Pochodzę z Grudziądza ale w czasie roku akademickiego większość czasu spędzam w Bydgoszczy. Teraz mam wakacje więc mam trochę czasu na pedałowanie. Rower towarzyszy mi od dziecka. Uwielbiam spędzać czas aktywnie. Dlatego dużo chodzę, biegam, pływam, pedałuję itd. itd. Przejęłam to od swojej rodziny, w której każdy lubi taką formę spędzania czasu wolnego. Lubię spotykać nowych ludzi z pasjami więc trochę też dlatego zakładam ten profil :) Jeżeli chodzi o rower to jest to mój ulubiony środek transportu. Lubię jazdę raczej rekreacyjną. Ostatnio niestety miałam mniej okazji do wycieczek powyżej 50km więc mam nadzieję, że kiedyś będę miała okazję wybrać się gdzieś z Wami. Ekstremalne pedałowanie z wyskokami to raczej specjalność moich braci. Będę śledziła Umawialnię i mam nadzieję, że w najbliższym czasie spotkamy się na kółkach :) Do zobaczenia!
Czas generowania strony: 0.178 s.