Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Hell-o

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Hell-o

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2013/07/26 13:06 #9765

Hardy

Hardy Avatar

Cześć :)
Możemy mały lajcik po Masie Krytycznej zrobić. Tak przed dobrym snem ;)
2013/07/26 12:58 #9764

Kama

Kama Avatar

Z reguły obieramy jakiś konkretny cel wyprawy...ale zdarza się tak,że w Umawialni pisze jedno,a i tak modyfikujemy trasę już na miejscu zbiórki lub w trakcie jazdy :evil:
2013/07/26 12:52 #9763

Pes

Pes Avatar

Temat masy śledzę od dłuższego czasu tak jak ogólnie umawialnie śledziłem jeszcze zanim się zarejestrowałem. Nie wspominając, że często widziałem umówionych użytkowników na jakieś wypady spod alfa ;) Mieszkam koło alfy więc na placu zabaw jestem często z dziećmi ;) Także na pewno nieomieszkanie się umówić na jakiś dłuższy wypad jak pod szlifuje formę. Zwykłe bezcelowe jeżdżenie po mieście mi pasuje też :)
2013/07/26 12:43 #9762

Kama

Kama Avatar

Jakby co...czekamy :) Wyjeżdżamy zawsze po 18 tej...trochę trwa zanim się do kupy zbierzemy,potem kilka słów organizacyjnych,omówienie trasy i ruszamy koło 18.15 -18.20 więc pewnie zdążysz :evil:
...a jak nie,to Masa jest co miesiąc zawsze w ostatni piątek miesiąca na 18 spod Ratusza ;)
2013/07/26 12:29 #9761

Pes

Pes Avatar

Chętnie ale nie wiem czy zdążę. Wypad z dziećmi nad błonia może pochłonąć na tyle czasu, że zwyczajowo mogę nie zdążyć ;) A jeszcze za małe żeby na masę je zabrać. Co prawda młodsza uwielbia jazdę swoim rowerkiem Hello Kitty ;) Niestety wiek 3 lat, brak bagażnika, a tym bardziej fotelika dla niej jest problemem. Jeśli ogarnę to chętnie przyjadę moich gruchotem mam akurat niedaleko ;)
2013/07/26 12:23 #9759

Kama

Kama Avatar

Witaj Michał ;) Zapraszam do zaglądania do Umawialni... :)
...tam wpisujemy wypady dalsze i bliższe...w zależności od różnych
czynników nasze wyprawy są w różne miejsca...
...podczas wyjazdów wielu z nas również,jak Ty :laugh: poddaje się pasji fotografowania urokliwych miejsc...

Oczywiście dziś jest Rowerowa Masa Krytyczna,na którą serdecznie zapraszam... start 18.00 spod Ratusza

Do zobaczenia na kołach ;) Pozdrowerki :evil:
2013/07/26 11:55 #9758

Pes

Pes Avatar

Imię: Michał
Wiek: Aktualnie 26
Styl rowerowania: ostatnio do pracy, chętnie krajoznawczo
Rodzaj wypadów: jednodniowe (rodzina te sprawy ;) )

Witam serdecznie wszystkich. Historia jest krótka po 10 latach dałem się namówić na jazdę rowerem do pracy. Spodobało mi się na tyle, że z chęcią rozwinąłbym to zainteresowanie które idzie w parze z drugim jeszcze nie spełnionym w pełni - Fotografia. Jestem na etapie kombinowanie jakiegoś porządnego Aparatu. Mój rower ciężko powiedzieć co to było kiedyś ;) na początek poddałem go lekkiemu liftingowi z różnymi skutkami :D Pozdrawiam wszystkich :)
Czas generowania strony: 0.192 s.