Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Witam wszystkich

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Witam wszystkich

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2012/09/06 07:22 #5299

maku

maku Avatar

suntour napisał:
Ooooo czyzby to kolega który zamiast pobrać wodę z busa poszedł i kupił w restauracji za 5 zł ?:D . Wybaczamy bo Unibikiem popylasz :)

Tak sam się z siebie śmieję :laugh: zupełnie wtedy zapominałem że dają wodę z busa.

Pozdrawiam
2012/09/05 20:13 #5297

suntour

suntour Avatar

Ooooo czyzby to kolega który zamiast pobrać wodę z busa poszedł i kupił w restauracji za 5 zł ?:D . Wybaczamy bo Unibikiem popylasz :)
2012/09/05 16:17 #5295

Kama

Kama Avatar

Hejka,witamy w rowerowo zakręconej społeczności... ;) ...i do zobaczenia na ścieżkach... :)
2012/09/04 14:18 #5262

Szybszy

Szybszy Avatar

maku napisał:
Witam wszystkich !
Pozdrawiam i do zobaczenia !

No jak wszystkich to i mnie :) . Też miło witam i pozdrawiam.
2012/09/04 13:39 #5261

maku

maku Avatar

Bartek napisał:
Aaaa...to kojarze - my to sie znamy ze starych czasow Michala K. - czasow Syntry i budowy sieci bezprzewodowych:)

No to teraz wszystko jasne trochę czasu już minęło i na rajdzie nie byłem pewien, coś tam w głowie dzwoniło ale nie wiedziałem do końca co. W sumie mogłem podejść zagadać i by było wszystko jasne. Miło się spotkać po latach i dodatkowo mamy jeszcze wspólne zainteresowania rowerowe :) Do zobaczenia na kolejnych wypadach rowerowych.
2012/09/04 13:38 #5260

Lopez

Lopez Avatar

Witamy witamy i zapraszamy do jazdy ;)
2012/09/04 13:24 #5259

Bartek

Bartek Avatar

Aaaa...to kojarze - my to sie znamy ze starych czasow Michala K. - czasow Syntry i budowy sieci bezprzewodowych:)
2012/09/04 12:56 #5258

maku

maku Avatar

Bartek napisał:
Czesc Tomku - jak byles w Tleniu to wskaz sie na ktoryms ze zdjec - jak chcesz oczywiscie - to latwiej bedzie Cie kojarzyc mijajac sie na sciezkach w Grudziadzu:)

Na zdjęciu IMG_8274.jpg z lewej strony w okularach przeciwsłonecznych to ja :P
2012/09/04 11:42 #5255

Bartek

Bartek Avatar

Czesc Tomku - jak byles w Tleniu to wskaz sie na ktoryms ze zdjec - jak chcesz oczywiscie - to latwiej bedzie Cie kojarzyc mijajac sie na sciezkach w Grudziadzu:)
2012/09/04 09:34 #5252

maku

maku Avatar

Witam wszystkich !

Mam na imię Tomek. Jazda na rowerze to dla mnie sposób na spędzanie wolnego czasu oraz aktywny wypoczynek.

Pozdrowienia dla licznej grupy jadącej z G-dz do Tlenia na kołach. Miło było z Wami spędzić dzień.

PS.
Z rozmowy z Matematołkiem też Tomkiem :) wynikło że Tomków jest dostatek w związku z powyższym zarejestrowałem się pod swoim pseudo \"maku\".

Pozdrawiam i do zobaczenia !
Czas generowania strony: 0.159 s.