Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: 2022.03.20 - Dziwne przygody Koziołka Matołka - Rybno Duże i Małe

2022.03.20 - Dziwne przygody Koziołka Matołka - Rybno Duże i Małe 2022/03/21 14:48 #33752

  • piowini
  • piowini Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 697
  • Oklaski: 8
Chciałem dołączyć. Ale coś mnie dopadło i spędziłem weekend na zamiast na siodełku to na fotelu I ciągle sobie zadając pytanie, czy to jest covid, czy tylko kichanie.
jazda rowerem ma być przyjemnością a nie walką
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek

2022.03.20 - Dziwne przygody Koziołka Matołka - Rybno Duże i Małe 2022/03/20 20:39 #33749

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4971
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Melduję, że wszystkie cele, jakie sobie na dzisiaj zakładałem, z pomocą mojego dzisiejszego towarzysza - Davisa, zostały w stu procentach osiągnięte :ok:

Wspaniały dzień :woohoo: Jeszcze chłodek wisiał w powietrzu, ale przeplatany ciepłymi falami. W miejscach, które dane nam było sowicie obleżeć, ciepełko aż błogo :silly: Przyroda aż buczy do wiosennej eksplozji.... i nawet dwa wiosenne motylki cytrynki nas wesoło mijały :)

Dzięki Davisie za wspólne kilometry :ok:

Tradycyjna galeryja wybranych fotek na pamiątkę...

i do następnego :silly:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Za tę wiadomość podziękował(a): piowini, Davis, Red, Qba84

2022.03.20 - Dziwne przygody Koziołka Matołka - Rybno Duże i Małe 2022/03/20 10:16 #33748

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4971
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
No to ruszam :woohoo: Kierunek za Wisłę :)
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Za tę wiadomość podziękował(a): piowini

2022.03.20 - Dziwne przygody Koziołka Matołka - Rybno Duże i Małe 2022/03/20 08:38 #33747

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4971
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
20.03.2022 - Dziwne przygody Koziołka Matołka :silly:

Rano po raz pierwszy tego roku usłyszałem śpiew Zięby, co jak dla mnie jest swoistym ogłoszeniem wiosny. W polach też już od jakiegoś czasu słychać skowronki, czas mi więc ruszyć tyłek...

Za godzinkę, może dwie, ruszam przed siebie na kilka godzin leniwego pedałowania. Określenie "leniwego pedałowania" jednak nie oznacza, że będzie 100 procent lajtu, bo moje rowerowanie bywa specyficzne... xD

Z grubsza założenia są takie:

:silly: spontan przede wszystkim i nic na siłę...
:silly: W miarę możliwości trzymać się jak najbliżej przyrody i unikać motoryzacji/cywilizacji.
:silly: Bardzo prawdopodobne są jazdy eksperymentalno-poznawcze, tak więc możliwe jest przedzieranie przez chaszcze i inne niedogodności, czy jak kto woli - smaczki xD
:silly: Ładne miejscówki koniecznie trzeba obsiedzieć i/lub obleżeć.
:silly: Może się zdarzyć, że będzie więcej siedzenia niż jeżdżenia, albo na odwrót ;)
:silly: Jak mi się nie będzie chciało, a będzie możliwość, to wrócę pociągiem.
:silly: Dystans: 50+

Gdyby ktoś chciał się przyłączyć choćby do wspólnego startu, to dopiszę godzinę i miejsce startu. Póki co, zostawiam sobie dowolność.

Pozdro :woohoo:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Za tę wiadomość podziękował(a): piowini, MARCINHD, Qba84
Czas generowania strony: 0.188 s.