Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 31.03.2019 - Rajd rowerowy „Powitanie wiosny z leśniczym”

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 31.03.2019 - Rajd rowerowy „Powitanie wiosny z leśniczym”

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2019/04/08 20:30 #32028

Matołek

Matołek Avatar

Ostatnia porcja fotek wylądowała w galerii :side:

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich uczestników i organizatorów :woohoo:

...

Jeśli fotki się podobały - dajcie znać w komentarzach lub zostawcie łapkę w górę, to będę miał motywację, żeby podjechać na następny rajd :)

Pozdrower :silly:
2019/04/05 22:00 #32002

Matołek

Matołek Avatar

Skromniutka część piąta znad Jeziora Brunatnego jest już aktywna. Skromna ilościowo, ale nie mogłem się powstrzymać ze względy na niektóre uśmiechnięte twarze :)
2019/04/04 21:15 #31997

Matołek

Matołek Avatar

Część czwarta jest już do obejrzenia - z najtrudniejszego odcinka rajdu, czyli trochę po piachu i pod górkę :)

Widać tu różnice kondycyjne, ale prowadzić rower, to żaden wstyd, zwłaszcza w tak pięknych okolicznościach przyrody :silly:
2019/04/04 07:02 #31989

Matołek

Matołek Avatar

Trzecią część fotek można już obejrzeć :)
2019/04/03 10:08 #31980

Matołek

Matołek Avatar

Druga porcja fotek poleciała do galerii :)
2019/04/02 16:08 #31978

Matołek

Matołek Avatar

 
"Powitanie wiosny z leśniczym"
okiem rowerzysty...

 

"Powitanie wiosny z leśniczym"

okiem rowerzysty - turysty ((@:

 

            W niedzielę miałem przyjemność przewinąć się przez pierwszy w tym roku Rajd Miejski organizowany przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku, oraz Grudziądzką Informację Turystyczną. Dawno mnie na rajdach miejskich nie było, więc się zwyczajnie stęskniłem Smile Miło było zobaczyć tyle uśmiechniętych rowerzystów i tych samych co dawniej, jak zawsze niezawodnych organizatorów. Cieszę się niewymownie, że rajdy nadal sprawiają rowerzystom wiele frajdy i pokazują Grudziądzanom kawałek po kawałku nasze piękne okolice. 

Czytaj więcej...
2019/03/30 05:54 #31947

Matołek

Matołek Avatar

Rajd rowerowy „Powitanie wiosny z leśniczym”
już...

Rajd rowerowy „Powitanie wiosny z leśniczym”

już w niedzielę...

            Już w najbliższą niedzielę rusza kolejna edycja rajdów rowerowych organizowanych przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku wraz z grudziądzką Informacją Turystyczną Smile Warto  wykorzystać kolejną szansę na wspólną rowerową przejażdżkę przy ładnej pogodzie 

Serdecznie polecamy i zachęcamy do udziału 

 Od Organizatorów:

Czytaj więcej...
Czas generowania strony: 0.147 s.