Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Jeziorak na bis!

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Jeziorak na bis!

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2017/06/15 23:58 #30331

Monika

Monika Avatar

Czas tak szybko ucieka i podziękowania też czasami odkłada się na później :P Cieszę się, że udało mi się pojechać na tę wycieczkę i bardzo dziękuję za jej zaplanowanie i zorganizowanie zarządowi Stowarzyszenia :ok: .
Dziękuję Wam wszystkim za wspólnie spędzony weekend na łonie natury i na urokliwej wysepce. Pomimo tego, że byliśmy drugi raz w tym samym miejscu, trasy były zupełnie inne i nie można było się nudzić. Chociaż wróciłam do domu zmęczona fizycznie, bo nie pokonuję takich dystansów 3 dni pod rząd, to psychicznie zrelaksowałam się i zapomniałam o pracy, problemach itp. Miło było również poznać nowe osoby i pogawędzić :) Od czasu do czasu fajnie wybrać się na wycieczkę w większym gronie.

Pozdrawiam wszystkich uczestników "Jezioraka na bis" i do zobaczenia na szlakach :)
2017/06/13 21:55 #30319

Matołek

Matołek Avatar

Ja również chciałbym przyłączyć się do serdecznych podziękowań za wspólnie spędzony czas z tak fajną rowerową Ekipą :woohoo: Bardzo się cieszę, że udało nam się wspólnie i w sympatycznej, wesołej atmosferze spędzić ten niezwykle udany łikend :) Jesteście super :woohoo:

Dziękuję, że byliście i mam nadzieję, że uda nam się wspólnie spędzić jeszcze niejedną wycieczkę :)

Pozdrawiam serdecznie i do następnego :)
2017/06/08 12:32 #30305

ORZEŁ

ORZEŁ Avatar

2017/06/08 09:21 #30304

Horda

Horda Avatar

Co racja to racja.

Składam samokrytykę za tak niegodne zachowanie.

W ramach zadośćuczynienia i podziękowań za świetny wypad zdjęcie z kaczuchą:

Załączniki:
2017/06/07 16:21 #30303

Bartek

Bartek Avatar

Ależ to niewdzięczna ekipa - 3 dni spędzone na wyspie zmieniło widać większość w niemowy :) Ja co prawda byłem tylko jeden dzień ale za to pełen wrażeń i mowy mi nie odjęło aż tak żeby zapomnieć o podziękowaniu dla organizatorów. Niniejszym składam na ręce władz Stowarzyszenia podziękowania za sprawną organizację i zapewnienie klimatu wycieczce. Jeziorak zawsze na propsie - a Wielka Żuława już w ogóle, więc mam nadzieję że jeszcze kiedyś uda się tam nam zawitać - być może w innym czasie i składzie ale z pewnością udało wam się zaszczepić we mnie dawkę magii Jezioraka :) Kierownictwo jak widać słuchało vox populi z zeszłego roku i w tym już wszystkie drobne niedociągnięcia zostały dociągnięte a nawet wyśrubowane :) Poznałem kilku nowych rowerzystów a z resztą znajomych spędziłem miło chociaż jeden dzień :) Dzięki i do następnego.... Maku - dzięki za transport roweru - ale masz tam zarąbisty zjazd u siebie w Rudzie :)
2017/06/05 08:49 #30302

Davis

Davis Avatar

Trzy piękne dni spędzone wspólnie z fantastyczną ekipą, ponad 250 km kręcenia korbą, urzekająca o tej porze roku ciszą i bujną przyrodą wyspa - tak rodzi się "magia Jezioraka". :)
Pogoda dopisała pomimo, że Hardy utracił swoje względy "na górze" i musieliśmy zdać się na to, co przyniesie ślepy los, a ten okazał się nader łaskawy i nawet lekki deszczyk podczas powrotu nie zatarł wrażenia, że los nam sprzyjał. :)
Sobotnia, prawie 90-cio kilometrowa trasa pokazała jak mocna jest nasza ekipa i że nie ma dla nas tras trudnych i długich, a są jedynie te piękne, które trzeba przejechać. :silly:
Mam nadzieję, że tegoroczna trasa z Ostródą jako miejscem docelowym wszystkim się podobała i pozostawi w pamięci tylko przyjemne rowerowe wspomnienia. ;)
Pozostaje mi raz jeszcze wszystkim Wam gorąco podziękować za ten wspólny weekend nad Jeziorakiem i obiecać, że "magia Jezioraka" na pewno jeszcze powróci w kolejnych odsłonach. :silly:
Z rowerowym pozdrowieniem Davis

a jak już nastanie jesienna szaruga i najdzie Was na wspominki to zajrzyjcie do galerii
Załączniki:
2017/06/04 21:19 #30301

skenay

skenay Avatar

parę fotek :)

imgur.com/a/A1Ir3
2017/06/02 09:05 #30294

Davis

Davis Avatar

Hej, to już dziś! :)
Wklejam trasy:
piątek
www.endomondo.com/routes/722147659
sobota
www.endomondo.com/routes/935786421
trasa alternatywna
www.endomondo.com/routes/536141540
niedziela
www.endomondo.com/routes/728727020

Do zobaczenia :ok:
2017/06/02 07:39 #30293

Michał MT

Michał MT Avatar

Niestety nie mogę jechać.
Udanego rowerowania :)
2017/05/31 23:09 #30291

Kasia

Kasia Avatar

Proszę wszystkich uczestników rajdu o zapoznanie się z treścią regulaminu :)


Plik załącznika:

Nazwa pliku: RegulaminR...abis.pdf
Wielkość pliku:206 KB
Załączniki:
2017/05/31 17:03 #30289

piowini

piowini Avatar

Z prawdziwą przykrością muszę poinformować, że nie będzie mnie nad Jeziorakiem. nie dam rady być w dwóch miejscach jednocześnie. Plany mają to do siebie, że człowiek jest zmuszony czasami je zmieniać. Nic złego, gdyż, częsta zmiana decyzji świadczy o ciągłości i elastyczności systemu kierowania.
Przepraszam za kłopot, życzę dobrej zabawy.
2017/05/30 21:40 #30285

Davis

Davis Avatar

Hej Joziorakowcy :) :) :) :) WAŻNE!
Podobnie jak w zeszłym roku ze względów logistycznych miejsce startu przenosimy na stację paliw Shell ul. Łyskowskiego. Ruszamy zgodnie z planem o godz. 12:30.
W kwestii bagaży, które chcecie mieć zabrane samochodem proszę o kontakt tel: 601958268
2017/05/13 08:50 #30209

Corint

Corint Avatar

Corint :)
2017/05/11 07:15 #30200

Bartek

Bartek Avatar

1) :evil: Krzyś80
2) :evil: Bartek
3) :evil: Matołek
4) :silly: Kasia
5) :evil: Wojtino
6) :) Monika
7) :) Piowini
8) Hardy (w przypadku opcji kilku tras "do wyboru" w sobotę)
9) B) Jerzy
10) :) Zbigniew Szynkielewicz
11) :evil: pieter
12) B) Aneta
13) B) Danka
14 :) ORZEŁ
15 ;) Davis
16) ;) Michał MT
17-18) :evil: :evil: Horda i Dominika
19) i 20) ;) pietrek i ainak (dojazd pociągiem)
21) :dry: Skenay

Ja na jedną noc a Iza niestety musi pauzować :(
2017/04/16 22:32 #30083

skenay

skenay Avatar

Lista chętnych:

1) :evil: Krzyś80
2) :evil: Iza
3) :evil: Bartek
4) :evil: Matołek
5) :silly: Kasia
6) :evil: Wojtino
7) :) Monika
8) :) Piowini
9) Hardy (w przypadku opcji kilku tras "do wyboru" w sobotę)
10) B) Jerzy
11) :) Zbigniew Szynkielewicz
12) :evil: pieter
13) B) Aneta
14) B) Danka
15 :) ORZEŁ
16 ;) Davis
17) ;) Michał MT
18-19) :evil: :evil: Horda i Dominika
20) i 21) ;) pietrek i ainak (dojazd pociągiem)
22) :dry: Skenay
Czas generowania strony: 0.189 s.