Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: GRUDZIĄDZ TOUR 2016 - Nasza coroczna "trzysetka"

GRUDZIĄDZ TOUR 2016 - Nasza coroczna "trzysetka" 2016/07/09 22:58 #28920

  • sldtwa
  • sldtwa Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 771
  • Otrzymane podziękowania: 769
  • Oklaski: 22
Jeszcze kilka tygodni temu do głowy by mi nie przyszło, żeby zainicjować 3 edycję GRUDZIĄDZ TOUR - czyli naszą coroczną "trzysetkę".
Ostatnio jednak podbudowany swoim wypadem do Warszawy i sprowokowany nieco przez Bartka, postanowiłem raz jeszcze sprawę rozważyć i jeśli znajdą się chętni rzucić jakąś propozycję.
Po ubiegłorocznych horrorach na Wyżynie Pruskiej, w tym roku proponuję coś nizinnego. Generalny kierunek to BYTÓW. W połowie drogi kąpiel w super czystym jeziorem Jeleń i powrót przez Kościerzynę.
Dystans do dyskusji - od 312 do 360 km.
Wyjazd proponuję o 00:01.
Te pierwsze 3-4 godziny nocnej jazdy pozwalają później podczas upalnego dnia na błogie tracenie czasu.
Szczegóły trasy ustalę, jeśli będą chętni.
Orientacyjnie: Grudziądz - Tleń - Tuchola - Chojnice - Jezioro Charzykowskie - Swornegacie - Bytów - Kościerzyna - ... Nowe (może Kwidzyn) - Grudziądz.

Orientacyjne terminy: 23 lipca - 30 lipca - 6 sierpnia w zależności od prognoz pogody. Decyzja w czwartek wieczorem, czyli 21.07 - 28.07 lub 4.08.

Znajdą się chętni? Jeśli tak, to proszę się deklarować, żeby można było dogadać szczegóły.
"W życiu na przekór wszystkiemu, trzeba robić głupstwa i mieć kaprysy".
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, wojtino, Bartek, pieter, MARCINHD, Adam K., ORZEŁ
Czas generowania strony: 0.182 s.