Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: 09.07.2016-Turniej rycerski w Golubiu-Dobrzyniu-około130km średniowiecza :)

09.07.2016-Turniej rycerski w Golubiu-Dobrzyniu-około130km średniowiecza :) 2016/07/24 19:41 #29087

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
Kuba.... nie przesadzaj z szosą.... ;) wiesz o czym mówię ;)
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

09.07.2016-Turniej rycerski w Golubiu-Dobrzyniu-około130km średniowiecza :) 2016/07/24 16:10 #29085

  • Qba84
  • Qba84 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 749
  • Otrzymane podziękowania: 1220
  • Oklaski: 12
Wrócę, wrócę- o ile zdrowie pozwoli i rower stanie na kołach:)

Szosówka jest na cieplejsze pory roku, a kiedy zaczynają liście lecieć z drzew czas przesiadać się na przełaj/ mtb.

Więc kiedy ,,normalni" ludzie zaczną chować rowery do piwnic i na stryszki, ja mam nadzieję jak zwykle ryć w błocie jak młody dzik;)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, MARCINHD

09.07.2016-Turniej rycerski w Golubiu-Dobrzyniu-około130km średniowiecza :) 2016/07/24 12:45 #29083

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
A u mnie od rana leje... Skorzystam więc z okazji i napiszę kilka zaległych słów podziękowania :)

:) Na początek chciałbym podziękować Bartkowi za inspirację Golubiem-Dobrzyniem. Piękne miasteczko ze wspaniałym zamkiem na górze, z widokiem na niemal całą starówkę. Można sobie tam usiąść i wypić herbatkę, bądź inny napój - wedle nastroju, pokontemplować i poczuć dawne czasy. Nie wiem, jak to się stało, że jakoś moje drogi rozmijały się dotąd z tym pięknym miasteczkiem, choć według Krzysia80 przejeżdżaliśmy kiedyś przez Golub. Dzięki Bartku :) Impuls był tak silny, że wiedząc, iż nie dam rady wziąć udziału w Waszej wycieczce, postanowiłem dzień wcześniej puścić się na Golub, by skosztować jego smaczków :woohoo:

:) Dziękuję wszystkim za zsynchronizowanie się na trasie, dzięki czemu mogliśmy się spotkać i chociaż kawałek pobyć na jednej wspólnej wycieczce :) Miło jest chociaż czasem, pomimo różnych preferencji i możliwości spotkać się na trasie i scalić się w jedną rowerową grupę :) Dlatego jeszcze raz wielkie dzięki :)

:) Strasznie też miło było zobaczyć Qbę na rowerze, choć będąc szczerym nie ukrywam, że mam wielką nadzieję, że nasyciwszy się kiedyś radością z szosówki, wróci w teren :woohoo:

Pozdrawiam i do miłego następnego :silly:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Za tę wiadomość podziękował(a): Bartek, Qba84

09.07.2016-Turniej rycerski w Golubiu-Dobrzyniu-około130km średniowiecza :) 2016/07/15 11:55 #28994

  • Pietrek
  • Pietrek Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 376
  • Otrzymane podziękowania: 262
  • Oklaski: 1
Dzięki Orzeł za film, mamy z Anią bardzo ładną pamiątkę z wyjazdu na przyszłość dzięki tobie :ok: W piosenkę trafiłeś idealnie :ok: ogląda się z uśmiechem na twarzy :)
Sukces jest w dużej mierze kwestią wytrwania, gdy inni rezygnują.
Za tę wiadomość podziękował(a): ORZEŁ

09.07.2016-Turniej rycerski w Golubiu-Dobrzyniu-około130km średniowiecza :) 2016/07/13 17:23 #28985

  • ORZEŁ
  • ORZEŁ Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 33
  • Otrzymane podziękowania: 72
  • Oklaski: 0
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Hardy, Bartek, Pietrek, Gall

09.07.2016-Turniej rycerski w Golubiu-Dobrzyniu-około130km średniowiecza :) 2016/07/13 12:47 #28984

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
Moim zdaniem jeszcze ciekawszą była linia łącząca Jabłonowo z Kisielicami i Kwidzynem, ona chyba także w znacznym stopniu jest czytelna do obecnej chwili. Zapewne są także fragmenty zaorane.
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.
Za tę wiadomość podziękował(a): krzys80

09.07.2016-Turniej rycerski w Golubiu-Dobrzyniu-około130km średniowiecza :) 2016/07/13 12:16 #28983

  • piowini
  • piowini Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 697
  • Oklaski: 8
Do roku 1982 istniał na tej linii ruch pasażerski. W ostatnim okresie do składu towarowego( kilka wagonów) podczepiano jeden pasażerski. całą linię zlikwidowano w roku 1991 r. Jeszcze niedawno była ona czytelna na prawie całym odcinku. Teraz tam gdzie prowadziła po płaskim przez pola jest po prostu zaorana. Widoczne są fragmenty prowadzone w wykopach lub po nasypach. Wielka szkoda, że wówczas nie pomyślano o przekształcenie torowiska w lokalną drogę. infrastruktura w postaci utwardzenia i podsypki byłą. Biegła ona w atrakcyjnym terenie. A dzisiaj byłaby to perełka, również dla ruchu rowerowego.
jazda rowerem ma być przyjemnością a nie walką
Za tę wiadomość podziękował(a): krzys80, iceman150, Krzyś

09.07.2016-Turniej rycerski w Golubiu-Dobrzyniu-około130km średniowiecza :) 2016/07/13 11:30 #28982

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
Nawiązując do rozmowy w Grupie B na temat torów kolejowych w okolicy Wieldządza, zbadałem temat trasy tej kolejki i tak jak się domyślałem prowadziły one do Chełmży, dokładna trasa to:

Chełmża, Grzegorz, Świętosław, Orłowo, Płużnica, Wieldządz, Mgowo, Dębieniec, Fijewo, Mełno.
Także łączyła zasadniczo dwie cukrownie.
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.
Za tę wiadomość podziękował(a): krzys80, piowini, Kasia

09.07.2016-Turniej rycerski w Golubiu-Dobrzyniu-około130km średniowiecza :) 2016/07/11 18:17 #28962

  • krzys80
  • krzys80 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 567
  • Oklaski: 9
Po wielu latach znów udało mi się wrócić do Golubia-Dobrzynia. Większych zmian nie zauważyłem, kolubryna jak stała tak stoi. Z dojazdu i powrotu zapewne ułożyłbym trasę niezapomnianych wyjazdów do Kijaszkowa. Czasami było, też tak samo wietrznie jak podczas moich pierwszych 80 km jednego dnia :)
Trasa ciekawa i mimo wszystko wiele nowych ścieżek. Postaje niedosyt braku plażowania nad jeziorem Okonińskim (zamiast sklepu w Elgiszewie) i nie pojechnia Doliną Dręwcy w kierunku Brodnicy. Ale za to jest powód, aby spokojnie zwiedzić ten odcinek Doliny Drwęcy, najpierw z siodełka roweru, a potem może i z kajaka :)
Bardzo miła integracja z pozostałymi grupami nad jeziorem Wielbłądzkim :) i super wspólny powrót użytkowników GSR do Grudziądza. Przypomniały mi się dobre czasy z początków strony :)

Jeszcze raz wielkie dzięki wszytskim za udział i bardzo ciekawą rowerowo sobotę!!!
Najpewniej, najszybciej i najprzyjemniej. TYLKO ROWEREM
Za tę wiadomość podziękował(a): Hardy, ainak, ŁOBUZIA, Gall

09.07.2016-Turniej rycerski w Golubiu-Dobrzyniu-około130km średniowiecza :) 2016/07/10 22:53 #28947

  • ŁOBUZIA
  • ŁOBUZIA Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 160
  • Otrzymane podziękowania: 185
  • Oklaski: 3
Za tę wiadomość podziękował(a): krzys80, Hardy, Bartek, Gall

09.07.2016-Turniej rycerski w Golubiu-Dobrzyniu-około130km średniowiecza :) 2016/07/10 22:46 #28946

  • ŁOBUZIA
  • ŁOBUZIA Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 160
  • Otrzymane podziękowania: 185
  • Oklaski: 3
Tak jak się spodziewałam udany dzień, ciekawa trasa choć niełatwa momentami, szczególnie w drodze powrotnej ten wiatr wstrzymujacy i mały niedosyt :dry: bo nie udało mi się zlukać Jez.Okonin- zapewne kiedys tam wrócę, bo nad Wieldzadzkie niekoniecznie. Dzięki i do zoba ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): krzys80, Hardy, Bartek

09.07.2016-Turniej rycerski w Golubiu-Dobrzyniu-około130km średniowiecza :) 2016/07/10 21:43 #28945

  • Pietrek
  • Pietrek Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 376
  • Otrzymane podziękowania: 262
  • Oklaski: 1
Dziekuję Bartkowi za ciekawą trasę w Golub-Dobrzyń byłem pierwszy raz, ciekawe miasto, a właściwie dwa połączone ze sobą posiadające oddzielne rynki. Trasą bardzo urozmaicona do Golubia większości szutrówki z powrotem w większości asfalty. Trasa choć z pięknymi widokami do najłatwiejszych nie należała ;) ale towarzystwo Ani niwelowało wszelkie trudności podróży i działało bardzo dopingująco :kiss:
Dziekuję równie całej ekipie za wesołe towarzystwo :)
Sukces jest w dużej mierze kwestią wytrwania, gdy inni rezygnują.
Za tę wiadomość podziękował(a): krzys80, Hardy, Bartek, ainak, ŁOBUZIA, Gall

09.07.2016-Turniej rycerski w Golubiu-Dobrzyniu-około130km średniowiecza :) 2016/07/10 20:03 #28941

  • ainak
  • ainak Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 293
  • Otrzymane podziękowania: 565
  • Oklaski: 3
Dziękuję bardzo za kolejną fajną wycieczkę:
- kierownikowi za ciekawą trasę, chociaż przejeżdżam przez Golub parę razy do roku, to zaproponowana trasa była dla mnie całkowicie odkrywcza :ok:
- całej ekipie za miłe towarzystwo ;)
- ekipie powitalnej za pomysł, fajnie chociaż przez chwilę skrzyżować szlaki aby się trochę zintegrować :ok:
- dziękuję przede wszystkim Pietrkowi za pomoc podczas trudnych momentów trasy :kiss:
Za tę wiadomość podziękował(a): krzys80, Hardy, Bartek, Pietrek, ŁOBUZIA, Gall

09.07.2016-Turniej rycerski w Golubiu-Dobrzyniu-około130km średniowiecza :) 2016/07/10 11:23 #28930

  • Hardy
  • Hardy Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Posty: 1314
  • Otrzymane podziękowania: 587
  • Oklaski: 4
iceman150 napisał:
Również dziękuję za wspólną drogę powrotną do domu :) Milo było widzieć dawno niewidziane twarze i te nowe także. Wiele osób miałem przyjemność pierwszy raz zobaczyć na rowerze i teraz mogę chociaż przypiąć nick do odpowiedniej osoby :) Dawno także nie jechałem w tak dużej grupie, no i przez chwilę nieuwagi prawie przypłaciłem klasycznym szlifem, no ale wyszedłem z opresji nie tracąc nawet zbytnio prędkości - "Brawo Ja :P".
Na przyszłość proponuję na miejsca postoju tak dużej grupy wybierać inne lokalizacje niż środek skrzyżowań :)

Tam gdzie spotykają się trzy grupy, jest "środek skrzyżowań" ich szlaków ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): krzys80

09.07.2016-Turniej rycerski w Golubiu-Dobrzyniu-około130km średniowiecza :) 2016/07/10 11:10 #28929

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
Również dziękuję za wspólną drogę powrotną do domu :) Milo było widzieć dawno niewidziane twarze i te nowe także. Wiele osób miałem przyjemność pierwszy raz zobaczyć na rowerze i teraz mogę chociaż przypiąć nick do odpowiedniej osoby :) Dawno także nie jechałem w tak dużej grupie, no i przez chwilę nieuwagi prawie przypłaciłem klasycznym szlifem, no ale wyszedłem z opresji nie tracąc nawet zbytnio prędkości - "Brawo Ja :P".
Na przyszłość proponuję na miejsca postoju tak dużej grupy wybierać inne lokalizacje niż środek skrzyżowań :)
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.
Za tę wiadomość podziękował(a): krzys80, Hardy, Bartek, ŁOBUZIA

09.07.2016-Turniej rycerski w Golubiu-Dobrzyniu-około130km średniowiecza :) 2016/07/10 10:52 #28928

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Za tę wiadomość podziękował(a): krzys80, Hardy, Bartek, ŁOBUZIA, Gall, Aneta

09.07.2016-Turniej rycerski w Golubiu-Dobrzyniu-około130km średniowiecza :) 2016/07/10 10:14 #28926

  • Hardy
  • Hardy Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Posty: 1314
  • Otrzymane podziękowania: 587
  • Oklaski: 4
Tak, wycieczka była udana, chociaż chyba pierwszy raz przeciwny wiatr tak dał mi w kość, co z delikatności pozostali nie zauważali ;) Cóż czasem odezwie się w niewłaściwym momencie te lub inne miejsce we własnym ciele. Widocznie dopadł mnie gorszy dzień... ale, jako życiowy optymista - jeżeli są gorsze, to muszą być i lepsze ;)

Co do "dopychania pizzy dwoma rękami" muszę podziękować Orłowi - byłem pełen podziwu, że po zjedzeniu swojej porcji w mgnieniu oka, w kilka kęsów połknął zaoferowane przeze mnie dwa kawałki pizzy! Mamy następcę Decybela :D
Za tę wiadomość podziękował(a): krzys80, Bartek, ŁOBUZIA, Gall, Aneta

09.07.2016-Turniej rycerski w Golubiu-Dobrzyniu-około130km średniowiecza :) 2016/07/10 09:21 #28924

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Fajnie wczoraj wyszło ,że udało się nam zsynchronizować aż trzy ekipy w Wieldządzu :) Dzięki wielkie ekipom naprzeciwległym - a były to:

"A" Team:

:P Iza
:P Monika
:P Danka
:P Quba84

"B" Team:

;) Kasia
;) Matołek
;) Iceman


A teraz do sedna wczorajszej wycieczki:) Golub-Dobrzyń okazał się bardzo przyjazną miejscówą z przepięknym widokiem z zamkowego wzgórza. Co prawda turniej nas ominął bo spędziliśmy go w super knajpce w mieście ale husaria nie zawiodła a pokaz strzelania z kusz oblężniczych zrobił na mnie wrażenie :) Trasa "do" przebiegła nam sprawnie bo lekko z wiatrem i po bardzo malowniczych szutrach - asfalty były i owszem ale... co najwyżej przekraczane :) Dobre hasło reklamowe to podstawa frekwencji na wycieczce :) Tym razem udało się złowić aż 10 śmiałków :) Teren wzdłuż Drwęcy to mieszanina lasów liściastych i iglastych - droga to porządny szuter przebiegający chwilami bardzo blisko rzeki. Sama Drwęca wydaje się być idealna pod kajaki i być może będzie to kolejny cel naszej kajakowej wyprawy :P Ten odcinek podobał mi się najbardziej. Po zlookaniu dokładniejszym mapy okazuje się ,że podobne tereny ciągną się od Brodnicy do Golubia i może być to wspaniały temat na którąś z dwusetek :)
Należą się pochwały dla miejsca gdzie zjedliśmy obiad - po zagrożeniu paniom za kontuarem ,że jak będzie niedobre czy mało to wrócimy tu z kolegami :P dostaliśmy takie porcje ,że nie mogliśmy wyjść z podziwu :) Ja ledwo dałem rady swojemu schabowemu a koledzy z devolajami dostali dużych oczu na ich widok :) Chyba tylko Gall dał radę wcisnąć całego za co należy się mu szacunek :) Nawet Zdzisiu odpadł przy swojej pizzy i dopychał ją dwoma rękami jak już szła mu nosem :) Genialne miejsce - dobre i tanie - otrzymuję naszą szczerą rekomendację :)
Pozdrowienia dla spotkanego w Golubiu Marka Mieczkowskiego z żona :) Miło zobaczyć na wyjeździe znajomą twarz :)
W drodze powrotnej przyszło się nam śmigać po krawędzi pogodowej i nie raz doganialiśmy lub przeganialiśmy deszczyk - na szczęście udało się tak zapiąć logistycznie przystanki ,że to co najgorsze nas ominęło a my ledwo pokropieni spokojnie dotoczyliśmy się do domów :) Ładnych kilkadziesiąt kilometrów pod wiatr też dało nam w kość i sam na sobie odczułem trudy drogi powrotnej :)
Dziękuje wszystkim za udział ,ekipom powitalnym za wpadnięcie do Wieldządza a mojej kochanej żonie za cudowne piwo nad jeziorem kiedy byłem już wyschnięty na wiórek :) Oddzielne pozdro dla Kuby który pomału wraca już do zdrowia i wczoraj śmigał jak pocisk między nami na swojej wyścigówce :)

A jechali wczoraj ze mną:

:woohoo: Aneta
:woohoo: Ainak
:woohoo: Łobuzia
:woohoo: Adam
:woohoo: Pieter
:woohoo: Gall
:woohoo: Krzyś80
:woohoo: Orzeł
:woohoo: Hardy
:woohoo: Pietrek
:woohoo: Bartek
Amor patriae nostra lex
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, krzys80, iceman150, wojtino, Hardy, pieter, Pietrek, ŁOBUZIA, Gall, Qba84, Aneta, ORZEŁ

09.07.2016-Turniej rycerski w Golubiu-Dobrzyniu-około130km średniowiecza :) 2016/07/09 10:20 #28913

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
17.00, to jak dla mnie trochę późno, więc pozwolę sobie stworzyć kolejną podgrupę, której przyświeca ten sam cel - spotkanie z grupą golubską pod kierownictwem Bartka :woohoo:

Lista popołudniowa A:

:P Iza
:P Qba84
:P Monika

Lista naprzeciwgolubska B

:woohoo: Kasia
:woohoo: Iceman150
:woohoo: Matołek

Jeśli ktoś chciałby się dołączyć, to:

:) Grupa popołudniowa A startuje o 17.00 spod strzemięcińskiego Lidla :)

:) Grupa B startuje o 14.30 spod wiaty przy rondzie Popiełuszki (przy Praktikerze) i najpierw jedzie do Przydworza, drogami w miarę możliwości nieasfaltowymi oraz w tempie średnim. Potem skierujemy się na Wieldządz, by tam spotkać się z pozostałymi grupami :)

Do zobaczenia :silly:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Za tę wiadomość podziękował(a): Hardy, Bartek, Gall

09.07.2016-Turniej rycerski w Golubiu-Dobrzyniu-około130km średniowiecza :) 2016/07/09 10:15 #28912

  • Monika
  • Monika Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 158
  • Otrzymane podziękowania: 304
  • Oklaski: 6
B) Aneta
B) Łobuzia
B) Pieter
B) Gall
B) Adam
B) Wojtino
B) Hardy
B) Bartek
B) Pietrek
B) ainak


Lista popołudniowa:

:P Iza
:P Qba84
:P Monika
Za tę wiadomość podziękował(a): Hardy, Bartek, Gall

09.07.2016-Turniej rycerski w Golubiu-Dobrzyniu-około130km średniowiecza :) 2016/07/08 22:11 #28909

  • ainak
  • ainak Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 293
  • Otrzymane podziękowania: 565
  • Oklaski: 3
B) Aneta
B) Łobuzia
B) Pieter
B) Gall
B) Adam
B) Wojtino
B) Hardy
B) Bartek
B) Pietrek
B) ainak


Lista popołudniowa:

:P Iza
:P Qba84[/quote]
Za tę wiadomość podziękował(a): krzys80, Hardy, Bartek, Pietrek

09.07.2016-Turniej rycerski w Golubiu-Dobrzyniu-około130km średniowiecza :) 2016/07/08 20:40 #28908

  • ŁOBUZIA
  • ŁOBUZIA Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 160
  • Otrzymane podziękowania: 185
  • Oklaski: 3
Tak właśnie to jezioro mialam na myśli. Dzięki i do jutra... :ok: zapowiada sie fajny dzień.

09.07.2016-Turniej rycerski w Golubiu-Dobrzyniu-około130km średniowiecza :) 2016/07/08 20:10 #28907

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Rozumiem Bożenko,że chodziło Ci o Okonin w pobliżu Golubia-Dobrzynia ?:) Bo to tam poprowadziłem ścieżkę trasy :P

Proponowana trasa:

www.endomondo.com/routes/761944908

Proponuję zabrać deszczaki - pogoda może być niestabilna. Do zobaczenia jutro :)

Kończymy wycieczkę nad jeziorem Rudnickim na plaży Delfin bułką zwycięstwa :)

Grupa z naprzeciwka może wystartować o 17:00 spod Lidla na Kraszewskiego i musi kierować się na Wieldządz. Jeśli nie spotkamy się nad jeziorem Wieldządzkim to dalej zmierzacie na Przydwórz. Zresztą i tak będziemy w kontakcie telefonicznym :)
Amor patriae nostra lex
Za tę wiadomość podziękował(a): krzys80, Hardy, ŁOBUZIA

09.07.2016-Turniej rycerski w Golubiu-Dobrzyniu-około130km średniowiecza :) 2016/07/08 18:02 #28906

  • ŁOBUZIA
  • ŁOBUZIA Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 160
  • Otrzymane podziękowania: 185
  • Oklaski: 3
Fajnie. ..oby nie padalo :unsure: i nie wiało jak ostatnio :whistle:

09.07.2016-Turniej rycerski w Golubiu-Dobrzyniu-około130km średniowiecza :) 2016/07/08 17:53 #28905

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Zaraz bede trase ukladal to zahaczymy i o jeziorko Okonin:) Klient nasz pan :)


B) Aneta
B) Łobuzia
B) Pieter
B) Gall
B) Adam
B) Wojtino
B) Hardy
B) Bartek


Lista popołudniowa:

:P Iza
:P Qba84
Amor patriae nostra lex
Za tę wiadomość podziękował(a): ŁOBUZIA
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.424 s.