Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: 20-22.05.2016 3x70, czyli magia Jezioraka

20-22.05.2016 3x70, czyli magia Jezioraka 2016/08/10 23:04 #29239

  • Estera
  • Estera Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 55
  • Otrzymane podziękowania: 128
  • Oklaski: 2
tak coś przeczuwałam,że to -oglądamy do końca- może mieć jednak coś wspólnego ze mną :laugh: :woohoo: :lol: ( ta kobieca intuicja :P - jak nie z "herbatą" to z jęzorem :lol: )

Świetny filmik, fajnie się ogląda a jeszcze przyjemniej wspomina magię
Jezioraka , ujęcia z efektem "zaglądacza" ciekawe i wprowadzająca urozmaicenie :ok:

Pozdrowionka :P
Za tę wiadomość podziękował(a): Hardy

20-22.05.2016 3x70, czyli magia Jezioraka 2016/08/09 01:27 #29223

  • Jaca
  • Jaca Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 65
  • Otrzymane podziękowania: 199
  • Oklaski: 0


Oglądamy do końca B)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Hardy, Bartek, Davis, pieter, Kasia, chunk, Estera

20-22.05.2016 3x70, czyli magia Jezioraka 2016/08/03 23:35 #29200

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Oj,teraz wypada mi 3 dzień poskładać:) Posiedze jutro jak znajdę chwilę:) Dzięki za inspirację :side:
Amor patriae nostra lex

20-22.05.2016 3x70, czyli magia Jezioraka 2016/08/03 22:24 #29199

  • Jaca
  • Jaca Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 65
  • Otrzymane podziękowania: 199
  • Oklaski: 0
Za tę wiadomość podziękował(a): Monika, Bartek, Meg, maku, pieter, Kasia, Estera, Qba84

20-22.05.2016 3x70, czyli magia Jezioraka 2016/06/24 15:51 #28784

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
zdrowiej Qba..... i zbieraj dokumentację medyczną.... zgadamy się po niedzieli :)
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): Qba84

20-22.05.2016 3x70, czyli magia Jezioraka 2016/06/24 14:07 #28782

  • Qba84
  • Qba84 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 749
  • Otrzymane podziękowania: 1220
  • Oklaski: 12
Temat odżył, zatem i ja spieszę dodać, że jestem żywy;)

Długo się nie odzywałem, bo wskutek przeżytej traumy nie byłem w stanie doczytać wątku do końca ani nawet obejrzeć filmów... Jakiś uraz siedzi w głowie jeszcze.

Teraz korzystając z okazji chciałbym krótko, zwięźle (bo za długo musiałbym się rozpisywać) i oficjalnie podziękować szczególnie Tomkowi i Rafałowi- świadkom bezpośrednim, oraz Davisowi i Makiemu za pomoc.

Jeszcze raz dzięki, panowie- bez was zginąłbym marnie nad brzegiem pięknego Jezioraka:)

Dziękuję też wszystkim, którzy pomyśleli o mnie z troską i życzyli mi powrotu do zdrowia w poniższych postach- to dodaje otuchy:)

No i osobne podziękowania dla strażaków i służby zdrowia- naprawdę zobaczyłem ją od najlepszej strony- pełen profesjonalizm, poziom światowy.
Od początku czułem, że są to ludzie na właściwym miejscu, którzy wiedzą co należy robić.
Doprawdy, lepszej opieki nie mógłbym sobie nawet wyobrazić poczynając od ratowników i lekarzy aż do pielęgniarek (także pielęgniarzy) i salowych w szpitalu...

Jeśli o mnie chodzi, to stoję już na nogach (choć niezbyt pewnie) i myślę, że w lipcu wrócę do poważniejszego jeżdżenia. A wzbiera we mnie sportowa złość i zacięcie hehe.

A zatem jeszcze trochę rehabilitacji i niebawem powrót na rowerowy szlak!

Do szybkiego zobaczenia:)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Monika, iceman150, Hardy, Bartek, Meg, Davis, pieter, Pietrek, Kasia, maly, MARCINHD, Estera, Aneta, ORZEŁ

20-22.05.2016 3x70, czyli magia Jezioraka 2016/06/23 09:32 #28769

  • Jaca
  • Jaca Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 65
  • Otrzymane podziękowania: 199
  • Oklaski: 0
Super Orzeł! Szkoda, by taki materiał zalegał w szufladzie...

20-22.05.2016 3x70, czyli magia Jezioraka 2016/06/22 23:17 #28768

  • ORZEŁ
  • ORZEŁ Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 33
  • Otrzymane podziękowania: 72
  • Oklaski: 0
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Monika, piowini, Hardy, Bartek, Kasia, ŁOBUZIA, Estera, Jaca

20-22.05.2016 3x70, czyli magia Jezioraka 2016/06/22 21:34 #28766

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
Jaca naprawdę fajny filmik zmontowany ze smakiem. No i nie za długi a to się liczy :)
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.

20-22.05.2016 3x70, czyli magia Jezioraka 2016/06/22 13:28 #28762

  • Estera
  • Estera Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 55
  • Otrzymane podziękowania: 128
  • Oklaski: 2
To się wytnie :lol: :silly: :lol: :silly:

20-22.05.2016 3x70, czyli magia Jezioraka 2016/06/22 12:25 #28761

  • Jaca
  • Jaca Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 65
  • Otrzymane podziękowania: 199
  • Oklaski: 0
Przedstawiam pierwszą część tego co zarejestrowała moja kamerka podczas tego pełnego prawdziwej magii wypadu. Wiem, późno i to bardzo... byłoby jeszcze później, gdyby nie usilne dopytywanie się kilku osób :)

Wybaczcie złą datę i godzinę. To wynik tego, że gdy wyciągnie się akumulator resetują się te dane... no i mojego gapiostwa... Wyłączyłem już to raz na zawsze. Kamera ma jeszcze jeden minus; nie informuje o tym, że miejsce na karcie się skończyło... Tryb rejestratora samochodowego oczywiście wyłączony (pętla)
Cały przejazd z Grudziądza do Iławy został zapisany innym materiałem...

Dla mnie ten wyjazd to prócz mega relaksu i oderwania się od codzienności możliwość poznania nowych osób, których "połączyły rowery". Dzięki temu czytając kolejne wpisy na forum za awatarem, czy nickiem widzę konkretną osobę.

Opisując swoje spostrzeżenia nie mogę nie wspomnieć o postawie Matołka podczas organizowania pomocy Kubie. Jestem pełen uznania dla opanowania i szybkości działania. Pomysły rzucaliśmy wszyscy, decyzje podejmowaliśmy wspólnie, jednak to on był osobą, która załatwiała wszystko. W mgnieniu oka był dosłownie wszędzie.
Znam pojęcie wazeliniarstwa - uwierzcie, nie to miałem na celu.

Kuba, Twój wypadek bardzo mnie poruszył. Życzę, szybkiego powrotu do zdrowia i nie mogę się doczekać, kiedy będziemy mogli wspólnie wyruszyć na szlak.

Miłego oglądania. Kolejne części już niedługo ;)

Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Monika, Hardy, Bartek, Meg, Kasia, ŁOBUZIA, Estera, Qba84

20-22.05.2016 3x70, czyli magia Jezioraka 2016/05/30 21:38 #28502

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Wspomnień część druga....

Amor patriae nostra lex
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Monika, Hardy, Pietrek, ŁOBUZIA, Aneta, ORZEŁ

20-22.05.2016 3x70, czyli magia Jezioraka 2016/05/24 21:58 #28445

  • Meg
  • Meg Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 158
  • Otrzymane podziękowania: 180
  • Oklaski: 2
Dziękuję wszystkim uczestnikom "magii Jezioraka" za wspólnie spędzony weekend :) To był bardzo udany wypad, zarówno dzięki bardzo dobremu przygotowaniu przez organizatorów jak i pozytywnemu nastawieniu uczestników :woohoo: Dla mnie wyjazd był rewelacyjny i mam nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję wspólnie pokręcić :silly:
Serdeczne pozdrowienia dla Kuby!!!! Do zobaczenia :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Monika, Hardy, Bartek, Pietrek, Kasia, Iza, ŁOBUZIA, Qba84

20-22.05.2016 3x70, czyli magia Jezioraka 2016/05/24 17:57 #28442

  • Kasia
  • Kasia Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 594
  • Otrzymane podziękowania: 813
  • Oklaski: 19
Tak jak już kilka razy wspomniano, Wielka Żuława okazała się być niezwykle magicznym miejscem, sprawiającym wrażenie, że czas tam płynie dużo wolniej i przede wszystkim spokojniej.
Zaplanowana trasa wokół Jezioraka była niezwykle malownicza. Jeziorak mogliśmy podziwiać z dróg prowadzących wzdłuż linii brzegowej jak i z nieco większych odległości, zielono - żółtych pagórków, które na długo pozostaną w pamięci... szczególnie jednego naszego kolegi :woohoo: :silly: :lol:
Gratulacje dla dziewczyn :ok: za pokonanie niebieskiego szlaku pieszego. Nie był on łatwy. Na krótkim jego fragmencie było dokładnie tak, jak na zdjęciu Davisa zamieszczonym przed wyjazdem.
Trasa powrotna była rewelacyjna. Do tej pory przed oczami mam szutrowe i polne drogi, mało uczęszczane wąskie ścieżki śladem dawnej kolei z Kisielic do Plesewa czy polne drogi pomiędzy Łasinem a Rogóźnem. Nie da się zapomnieć tych zielonych łąk, pól kwitnącego rzepaku rozpościerających się aż po horyzont, przydrożnych również kwitnących drzew i krzewów czy startujących przed nami bocianów.
Dołączam się do podziękowań dla uczestników tej wyprawy za wspólnie spędzony czas. Miło było poznać nowe osoby "znane" mi tylko z wpisów na forum.
Możesz więcej niż myślisz :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Monika, Hardy, Bartek, Meg, Davis, Pietrek, Iza, sldtwa, ŁOBUZIA, Estera

20-22.05.2016 3x70, czyli magia Jezioraka 2016/05/24 17:51 #28441

  • Davis
  • Davis Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Salsa - adventure by bike
  • Posty: 627
  • Otrzymane podziękowania: 1218
  • Oklaski: 11
A jak już przyjdzie jesienno-zimowa słota zawsze można powspominać te trzy piękne dni korzystając z naszej galerii :)

"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów" - S.Lem
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Monika, aja, Hardy, Bartek, Meg, Pietrek, Kasia, Iza, sldtwa, ŁOBUZIA, Estera, ORZEŁ

20-22.05.2016 3x70, czyli magia Jezioraka 2016/05/24 17:19 #28439

  • Jaca
  • Jaca Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 65
  • Otrzymane podziękowania: 199
  • Oklaski: 0
Cześć Rowerowa Rodzinko! :ok:
Korzystając ze sposobności chciałam serdecznie podziękować organizatorom trzydniowej wyprawy na Wielką Żuławę - wyspę na jeziorze Jeziorak.
Przepiękna zieleń, krajobrazy i oszałamiające zapachy, oraz ogniska blask nie byłyby taką atrakcją, gdyby nie uczestnicy tej rowerowej przygody.
Dla mnie te trzy dni na rowerze to "pierwsze koty za płoty" pod względem długości i częstotliwości kręcenia. :blink:
Tylko dzięki serdeczności, wsparciu i pomocy grupy, częstym postojom na złapanie oddechu - tu ukłon w stronę Bartka, energetycznym rodzynkom od Izy, tabletkom przeciwbólowym od Anety, kipiącej energii Estery, Andrzejowi -"teraz już tylko z górki :)", opowieściom odwracającym uwagę od zmęczenia w wydaniu Piowiniego, Ani i Bożenie za słowa otuchy, teleportacji według wskazówek Orła i sznurkowej drabince ratunkowej Rafała udało mi się szczęśliwie zrealizować wszystkie trzy trasy.
Humor, śmiech i radość to bezcenne leki na bolące kolano, które obecnie ma się coraz lepiej.
W życiu piękne są tylko chwile... a te z Wami niewątpliwie takimi były.
Do następnego razu.

Kuba współlokatorze - wracaj czym prędzej do zdrowia!
Sylwia :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Monika, Hardy, Bartek, Meg, Davis, Pietrek, Kasia, Iza, sldtwa, ŁOBUZIA, Estera, Qba84, ORZEŁ

20-22.05.2016 3x70, czyli magia Jezioraka 2016/05/24 15:21 #28438

  • Aneta
  • Aneta Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 55
  • Otrzymane podziękowania: 91
  • Oklaski: 0
Poprzednicy wszystko juz napisali :) .To byla moja pierwsza tak dluga wycieczka rowerowa i mysle,ze nie ostatnia w tak dobrym towarzystwie :) .Dziekuje organizatorom i uczestnikom za wspaniale rowerowanie :) .Pozdrowionka dla Kuby.Wracaj szybko do nas :)
Believe In Yourself ;-)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Monika, Hardy, Bartek, Meg, Davis, Kasia, Iza, sldtwa, ŁOBUZIA, Estera, Qba84, ORZEŁ

20-22.05.2016 3x70, czyli magia Jezioraka 2016/05/23 23:54 #28436

  • Estera
  • Estera Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 55
  • Otrzymane podziękowania: 128
  • Oklaski: 2
To była prawdziwa magia... miejsca, widoków,wspaniałych ludzi i pozytywnej energii.
Przez pierwszą godzinę po wyruszeniu w trasę zastanawiałam się czy to się dzieje naprawdę :woohoo: ( pierwsze po 5 latach 3 dni bez mojego synka - szaleństwo :woohoo: :silly:

Szybko przekonałam się, że tak i oddałam relaksowi :whistle: ;)

Soczysta zieleń lasów mijanych po drodze była niesamowita. Wspólne kręcenie kilometrów, klimatyczny ośrodek na wyspie, wieczorne ogniska - czegóż chcieć więcej? BAJKA! :ok: :kiss:

A jak to w bajkach bywa...były też czary :lol: śmiało mogę stwierdzić,że powietrze na wyspie tuczy :lol: ...bo w głowie się nie mieści, żeby po 3 dniach rowerowania moje dupsko powiększyło się o 1,5 kg :woohoo: :lol: :laugh: ( dobrze,że Iza podrzuciła mi już link do wagi, która będzie mi mówiła...kobieto na litość jedz sałatę gdy tylko spojrzę na snickersa :laugh: )

Dzięki za uświadomienie,że dołączenie do rywalizacji kręć kilometry nie teleportuje ( moje ulubione słowo zapożyczone od Orła w trakcie wyprawy) moich plików we właściwe miejsce - melduję,że nadrobiłam zaległości ;)

I tak jak nie mogłam uwierzyć ,że jadę z Wami ( na 3 dni, sama, samiusieńka, nic nie "musząca" ) tak bardzo szybko uwierzyłam,że jestem w domu robiąc w zawrotnym tempie placki z jabłkami dla mojego Piotrusia :kiss: :silly: Dni minęły za szybko - chętnie spędziłabym z Wami jeszcze tydzień :)

Kubie życzę ekspresowego powrotu do zdrowia i cierpliwości w tym nierowerowym czasie.Sylwia harpaganko - ogromniaste gratulacje :ok: :kiss:

Dziękuję organizatorom za pomysł i realizację tej magicznej wycieczki, wszystkim uczestnikom za świetna atmosferę i uśmiach. Oby szybko znalazła się w planie kolejna taka propozycja weekendowa! Do zobaczenie :ok:
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Monika, Hardy, Bartek, Meg, Davis, Pietrek, Kasia, Iza, sldtwa, ŁOBUZIA, Qba84, Aneta, ORZEŁ

20-22.05.2016 3x70, czyli magia Jezioraka 2016/05/23 23:35 #28435

  • Hardy
  • Hardy Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Posty: 1314
  • Otrzymane podziękowania: 587
  • Oklaski: 4
Poprzednicy już wszystko napisali :)
Ta wycieczka była odpoczynkiem psychicznym od ostatnio gorącego okresu w pracy. Dziękuję wszystkim - organizatorom i współuczestnikom :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Monika, Bartek, Davis, Pietrek, Kasia, Iza, sldtwa, ŁOBUZIA, Estera, Aneta

20-22.05.2016 3x70, czyli magia Jezioraka 2016/05/23 23:08 #28433

  • Pietrek
  • Pietrek Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 376
  • Otrzymane podziękowania: 262
  • Oklaski: 1
Mnie również bardzo się podobało :ok: dziekuję organizatorom za przygotowanie. Na tak fajnej wycieczce to jeszcze nie byłem. W Iławie byłem pierwszy raz. Jest naprawdę ekstra :ok: Piękne malownicze trasy nad brzegiem jeziora. Wszystko w zaplanowanym czasie dopięte na ostatni guzik, łącznie z transportem bagaży. Baza noclegowa na malowniczej prawie bezludnej wyspie, w fajnym wesołym towarzystwie uczestników wycieczki. :ok: Można było poczuć się jak na prawdziwych wczasach.:ok: Kto nie był ma czego żałować. Jakby tych atrakcji było mało, to przy naszym stoliku w bazie noclegowej pojawiła sie dodatkowa atrakcja w postaci pysznych koreczków przygotowanych przez Anię :ok: widoczne na zdjęciu. Kto nie dotarł do naszego stolika niech żałuje. :P Także w drodze powrotnej dzięki nawigacji Tomka nie zabrakło atrakcyjnych widokowo tras. Podzieliliśmy się na dwie grupy jadące różnymi trasami i jak się później okazało, co wprost nie bywałe przynajmniej trzy razy spotykaliśmy się z drugą grupą na skrzyżowaniach dróg :woohoo: . Jak to mówią góra z górą sie nie zejdzie, ale człowiek z człowiekiem zawsze. :) Dziekuję również Bartkowi za fajny film :ok:
Koreczki :ok:
Sukces jest w dużej mierze kwestią wytrwania, gdy inni rezygnują.
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Monika, Bartek, Meg, Davis, Kasia, Iza, sldtwa, ŁOBUZIA, Estera, Aneta

20-22.05.2016 3x70, czyli magia Jezioraka 2016/05/23 22:07 #28431

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Dzień 1 - wyjazd na Wyspy Szczęśliwe :)

Amor patriae nostra lex
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Monika, Hardy, Meg, Pietrek, Kasia, Iza, sldtwa, ŁOBUZIA, MARCINHD, Estera, Aneta, ORZEŁ

20-22.05.2016 3x70, czyli magia Jezioraka 2016/05/23 20:55 #28428

  • Iza
  • Iza Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 27
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 2
Wszystko co dobre, szybko się kończy...

Grupa pełna rowerowego szaleństwa od piątku do niedzieli starała się jak najbardziej efektywnie spędzić czas. No i udało się... :P

Każdego dnia mam wrażenie miałam więcej energii i więcej szaleństwa w sobie. :evil: Nie wiem, czy to Pojezierze Iławskie tak na mnie zadziałało, czy słońce, czy towarzystwo - myślę, że wszystko razem spowodowało u mnie troszkę mieszankę wybuchową w pozytywnym słowa tego znaczeniu. Było naprawdę mega, ale to mega fajnie - śmiechom nie było końca, pogoda była rewelacyjna, przyroda, która otaczała nas z każdej strony sprawiła, że nabrałam pozytywnej siły. B)

Dziękuję wszystkim za wspaniałe towarzystwo. Mam nadzieję, że nakręciliśmy Sylwię do rowerowania, której również gratuluję pokonania swoich pierwszych DUŻYCH kilometrów. :ok:

Kubie życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Do szybkiego zobaczenia na następnej wycieczce. :P
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Monika, Hardy, Bartek, Meg, Davis, Pietrek, Kasia, sldtwa, ŁOBUZIA, Estera, Qba84, Aneta

20-22.05.2016 3x70, czyli magia Jezioraka 2016/05/23 19:16 #28427

  • Monika
  • Monika Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 158
  • Otrzymane podziękowania: 304
  • Oklaski: 6
Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom wyprawy za wspólnie spędzony czas. W ten weekend poczułam się jak bym była na urlopie :woohoo: (niestety dzisiaj o godz.6 musiałam wrócić do rzeczywistości :S ). Pierwszy raz byłam w tych okolicach. Prawie bezludna wyspa przy mieście robi wrażenie, ośrodek również miał swój klimat i współgrał z otoczeniem. Niesamowite zapachy i widoki, mało uczęszczane ulice, drogi, dróżki, wylegiwanie na łączkach i przy jeziorkach, rozmowy i śmiechy przy ognisku. I jak tu się nie zrelaksować?

Wróciłam do domu trochę zmęczona, ale szczęśliwa i naładowana pozytywną energią.

Jeszcze raz wszystkim Wam dziękuję za pozytywnie nakręcony weekend :kiss: Dziękuję również zarządowi SRG za pomysł i jego udaną realizację :)

Kuba, odpoczywaj, zdrowiej i realizuj rowerowe plany, o których wspominałeś. Do szybkiego zobaczenia :kiss:
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Hardy, Bartek, Meg, Davis, Pietrek, ainak, Kasia, Iza, sldtwa, ŁOBUZIA, Estera, Qba84, Aneta

20-22.05.2016 3x70, czyli magia Jezioraka 2016/05/23 17:29 #28425

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Widziałem się dziś z Kubą i cholernie się ucieszyłem na jego widok, bo wszystko wskazuje na to, że będzie nadspodziewanie dobrze :) Jak sobie przypomnę, jak strasznie to wszystko wyglądało... Jest już w domu, stopa na swoim miejscu :) Co prawda będzie pewnie musiał się tłumaczyć ochronie na lotniskach, dlaczego "pika" ;) ale szczęście w nieszczęściu, że trafił na dobrych specjalistów :)

Szczegóły pewnie zrelacjonuje sam Qba, jak będzie miał ochotę :)
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Za tę wiadomość podziękował(a): Hardy, Meg, Pietrek, ainak, Kasia, Iza, sldtwa, ŁOBUZIA, Estera, Qba84, Aneta

20-22.05.2016 3x70, czyli magia Jezioraka 2016/05/23 17:05 #28423

  • sldtwa
  • sldtwa Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 771
  • Otrzymane podziękowania: 769
  • Oklaski: 22
Wielkie dzięki organizatorom i uczestnikom za super wyprawę i atmosferę. Nie mogę doczekać się filmików i fotek, na których odnajdziemy piękne okoliczności przyrody, w których spędziliśmy te trzy dni.
Kuba, wracaj do zdrowia. Wszystko w rowerowej przygodzie jeszcze przed Tobą.
Sylwia, stawiam na to, że jeszcze w tym roku zapiszesz się do naszych "dwusetkowych" harpaganek :) Warunek: więcej wypraw w naszym gronie.
"W życiu na przekór wszystkiemu, trzeba robić głupstwa i mieć kaprysy".
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Monika, Bartek, Meg, Davis, Pietrek, ainak, Kasia, Iza, ŁOBUZIA, Estera, Qba84, Aneta
Czas generowania strony: 0.325 s.