Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: III Rowerowy Rajd Niepodległości

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: III Rowerowy Rajd Niepodległości

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/11/14 11:27 #20243

Sąsiad CCH

Sąsiad CCH Avatar

muza fantastyczna siedziała mi w głowie do wieczora :) Dzięki za przemiły dzień po całości :)
2014/11/12 22:07 #20206

Kama

Kama Avatar

matołek napisał:

Hej Bro, mogłeś nam pomachać w jakiś charakterystyczny sposób...

...tak...na przykład rowerem.... :whistle: :laugh: :evil:
2014/11/12 19:30 #20200

Matołek

Matołek Avatar

bro napisał:
Widziałem was na Jagiełły jak wracałem z Cytadeli. Słychać i widać było was z daleka , robiło to wrażenie:D

Hej Bro, mogłeś nam pomachać w jakiś charakterystyczny sposób, to bym wiedział, że to Ty :lol: bo nie pamiętam, czy mieliśmy się już okazję poznać :woohoo: Ale nic to, pewnie będą jeszcze okazje :lol:
2014/11/12 17:53 #20192

bro

bro Avatar

Widziałem was na Jagiełły jak wracałem z Cytadeli. Słychać i widać było was z daleka , robiło to wrażenie:D
2014/11/12 16:51 #20187

schabik

schabik Avatar

Bolą mnie tylko dwie rzeczy :(
1. Nie mogłem jechać z Wami :angry:
2. Wszystko pokazali w "kablówce" ale rowerzystów z flagami już nie :( A powinni pokazać!!!
2014/11/12 08:57 #20169

Bartek

Bartek Avatar

Tomek - swietna muza ,szczegolnie poczatkowe pare numerow nioslo mnie jak na skrzydlach :) Dzieki wszystkim za fajny przelot a za rok mam nadzieje frekwencja bedzie podwojna bo juz wczoraj byla dwa razy taka jak w zeszlym roku :woohoo:
2014/11/12 06:53 #20165

Matołek

Matołek Avatar

Dla jasności - kiedy na zakończeniu mówiłem o odstawieniu na kilka miesięcy, to w żadnym wypadku nie miałem na myśli rowerów, tylko flagi :woohoo:

Pozdrowerek :)
2014/11/11 23:42 #20164

Kama

Kama Avatar

Serdeczne dzięki za przemiłą atmosferę...w ten najważniejszy dla Polaków dzień :) Miło mi,że mogłam spędzić go z Wami ;)
Jestem dumna z tego ,że jestem Polką ,a tego dnia byłam dumna szczególnie :)
...widok życzliwych ludzi machających do nas i łzy wzruszenia kilku starszych Panów ( kombatantów ),którzy ujrzeli nasze oflagowane rowery bezcenny... :)
Widać jest sens w tym co trzeci rok z rzędu robimy...i super !!! :laugh:

Kilka fotek tak na szybko ;)





Załączniki:
2014/11/11 21:30 #20162

Matołek

Matołek Avatar

III Rowerowy Rajd Niepodległości
- podziękowanie -

            To był pięknie i dumnie spędzony dzień, w dodatku rowerowo  Możemy powiedzieć bez najmniejszej krępacji, że godnie i z fantazją uczciliśmy to wielkie dla naszego Narodu Święto  

Wróciłem do domu zmęczony, ale wielce pozytywnie i patriotycznie nastrojony, ale może od początku... Smile

Cały rajd rozpoczął się od od spotkania na parkingu przy Alfie, wyposażenia naszych rumaków w narodowe flagi, potem kilka słów na start i niczym kawaleria,  w towarzystwie patriotycznej, acz niesmutnej muzyki ruszyliśmy podbijać serca Grudziądzan Następnie odwiedziliśmy Cytadelę, gdzie jako goście zaproszeni przez WSK-E "RAWELIN" zatoczyliśmy kilka honorowych rund, wzbudzając tym spore zainteresowanie odwiedzających i wybijając z rytmu prezentujące musztrę wojskoWink Na koniec przejechaliśmy ulicę marszałka Józefa Piłsudskiego i zapaliliśmy symboliczną lampkę pod pomnikiem tego wielkiego patrioty.

Pierwszą część naszego przejazdu zakończyliśmy "pod mostem" Wink, by stamtąd ruszyć do Grupy, oddać hołd Hallerczykom i żołnierzom poległym w wojnie polsko-bolszewickiej. Całość akcji zakończyliśmy w grudziądzkiej marinie, gdzie z bólem serca musieliśmy się rozstać Smile

Atmosfera była podniosła, a flagi dumnie łopotały na wietrze, więc cały czas pedałowało się raźnie oraz z wielką ochotą i werwą. Bardzo urzekło nas sympatyczne przyjęcie przez mieszkańców, którzy z uśmiechem i sympatią machali do nas i klaskali. Nie ma co ukrywać - robiliśmy furorę tą niesztampową manifestacją umiłowania wolności i szacunku dla wielkich patriotów, którzy o nią dla nas walczyli.

Stowarzyszenie Rowerowy Grudziądz pragnie przesłać Wam serdeczne podziękowania:

 Dla wszystkich uczestników, bo to Wy stworzyliście tę wspaniałą atmosferę naszego przejazdu Smile
 Dla całego składu policyjnej obstawy, za sprawne przeprowadzenie nas przez miasto oraz cierpliwość i wyrozumiałość Smile
 Dla Policji z Nowego (niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę co do miasta) za miłą niespodziankę w postaci czekającej na nas za mostem eskorty.

Wielkie dzięki i brawa! Jesteście The Best 

Ps. Jak macie jakieś zdjęcia, filmiki, podsyłajcie proszę Smile

 Fotki od Davisa, Fotki od KrzysiaKrótki filmik od Marka

z rowerowym pozdrowieniem
w imieniu Stowarzyszenia Rowerowy Grudziądz
Matołek

Czytaj więcej...
2014/11/11 21:24 #20161

Krzyś

Krzyś Avatar

B) III Rajd Niepodległości B)
B) /Fotki cz. d/ B)



















B) Fotki niebawem w galerii : B) www.rowerowygrudziadz.pl/index...
2014/11/11 21:15 #20160

ainak

ainak Avatar

Ja również dziękuję za fantastyczny rajd, wspaniałą oprawę muzyczną, rewelacyjne towarzystwo, ciekawą trasę i flagi. ;-)
2014/11/11 21:07 #20159

krzys80

krzys80 Avatar

Dokładnie Hardy. Serdeczne podziękowania również z mojej strony za wyjątkowy rajd rowerowy pełen niezapomnianych wrażeń, zwłaszcza dla tak licznego grona wspaniałych uczestników.

Super oprawa muzyczno-flagowa stworzyła wyjątkową atmosferę, której długo nie zapomnę.

Jeszcze raz wszystkim WIELKIE DZIĘKI za udział!!!

To był coś!!! Musimy to nie raz powtórzyć!!!
2014/11/11 21:00 #20158

Hardy

Hardy Avatar

Masz rację, Tomek. Podziękowania również dla "sztandarowego" Petera :) i... proszę uzupełnić :)
Plus dla nas wszystkich, którzy uczestniczyliśmy w obchodach naszego Święta Niepodległości, niezależnie od poglądów i inszych ...oglądów. To jest wspólne święto wszystkich :)
2014/11/11 20:44 #20157

Matołek

Matołek Avatar

Hardy napisał:
Byliśmy widoczni, słyszalni i oklaskiwani :)
I tak trzymajmy w przyszłości :)

PS. Tomek, zorganizowałeś to tak, jak trzeba. Dzięki :)
sldtwa napisał:
Świętowałem dziś w paru miejscach i powiem krótko, chociaż może nieskromnie: byliśmy dziś najbardziej efektowną grupą tych obchodów. Widać to było również po reakcjach widzów i na Cytadeli i podczas efektownego przejazdu przez miasto.
Tomek, dzięki za wszystko. Wyszło wspaniale :)

Cieszę się, że nasze święto się udało i dziękuję za ciepłe słowa :) Mam tylko taką małą prośbę, żeby nie odłączać mojej osoby od Stowarzyszenia, w którego działalność angażują się też inne osoby :)

Pozdrowerek :silly: :silly:
2014/11/11 20:35 #20156

Krzyś

Krzyś Avatar

B) III Rajd Niepodległości B)
B) /Fotki cz. c/ B)



















Czas generowania strony: 0.379 s.