Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Tadeusz Glebiusz i jego rondo

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Tadeusz Glebiusz i jego rondo

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2016/01/02 19:39 #26862

Matołek

Matołek Avatar

Nie chcę Wam psuć tej wesołej pogawędki, ale proszę o poszanowanie dla ludzi subskrybujących wątek "Na wariata" :angry:

Przeniosłem wpisy nie na temat do nowego wątku - teraz możecie gawędzić do bólu :lol:
2016/01/02 19:28 #26861

Hardy

Hardy Avatar

MARCINHD napisał:
nawet nie wiecie jak żałuję że w tym dniu nie miałem kamery na kasku aby nagrać lot Tadeusza..... a leciał zacnie ;) ;)

O ile się znam na medycynie rowerowej, to tym Tadeuszem od Gleby jest niejaki Borci... w rzeczy samej mi znany? :P
2016/01/02 18:50 #26859

MARCINHD

MARCINHD Avatar

nawet nie wiecie jak żałuję że w tym dniu nie miałem kamery na kasku aby nagrać lot Tadeusza..... a leciał zacnie ;) ;)
2016/01/02 17:44 #26857

j23

j23 Avatar

pieter napisał:
W nowym 2016 roku prawdopodobnie Rada Miasta Grudziądza zmieni nazwę ronda Herberta na rondo Tadeusza Glebiusza. Społeczność rowerowa podjęła odpowiednie w tym kierunku kroki, a wniosek został już złożony i myślę, że będzie rozpatrzony pozytywnie :) .
Będzie to 5 grudnia (wtedy się narodził).
Już dziś proponuje aby w ten dzień zorganizować Wypad Przez to Rondo - sam Tadeusz Glebiusz pokaże nam jak to się robi.
:evil: :woohoo: :evil:
2016/01/02 17:28 #26856

pieter

pieter Avatar

Nie, Borci, to rondo Herberta. Wygooglaj mapę Grudziądza, to sprawdzisz :)
Szkoda, że nie jedziesz, ale dzieciaki ważniejsze :)

PS. Kto to Tadeusz Glebiusz? Ktoś od nas? :)[/quote]

Hardy, Tadeusz Glebiusz to bardzo zasłużony grudziądzki rowerzysta. Niemożliwym jest, żebyś go nie znał. W nowym 2016 roku prawdopodobnie Rada Miasta Grudziądza zmieni nazwę ronda Herberta na rondo Tadeusza Glebiusza. Społeczność rowerowa podjęła odpowiednie w tym kierunku kroki, a wniosek został już złożony i myślę, że będzie rozpatrzony pozytywnie :) .
2016/01/02 16:56 #26855

j23

j23 Avatar

Hardy napisał:
Nie, Borci, to rondo Herberta. Wygooglaj mapę Grudziądza, to sprawdzisz :)
Szkoda, że nie jedziesz, ale dzieciaki ważniejsze :)

PS. Kto to Tadeusz Glebiusz? Ktoś od nas? :)
Hardy 3 stycznia w Węgrowie będziesz mógł osobiscie poznać Tadeusza Glebiusza.
Google nie ma aktualnej mapy. :evil:
2016/01/02 11:41 #26853

Hardy

Hardy Avatar

Borci napisał:
Hardy napisał:
Bartek napisał:
Zdzislaw ja planuje okolo 13 wyskoczyc naprzeciw wyprawie chelminsko-swieckiej. Mysle ze w kierunku Sartowic bo pewnie tamtedy beda wracac. Mozemy polaczyc nasz wycieczki jak pol godzinki opoznisz temat :)

Ok., godzina 13:00. Zmieniam wtedy miejsce spotkania - na dole Strzemyka od strony miast - początek ul.Kalinkowej, rondo Herberta, zbieg ulic Śniadeckich, Korczaka i Norwida.
To rondo Tadeusza Glebiusza :evil:
Też bym chciał pokręcić ale dzieciaki dzisiaj wyjeżdżają. Trzeba się poprzytulać. ;)

Nie, Borci, to rondo Herberta. Wygooglaj mapę Grudziądza, to sprawdzisz :)
Szkoda, że nie jedziesz, ale dzieciaki ważniejsze :)

PS. Kto to Tadeusz Glebiusz? Ktoś od nas? :)
2016/01/02 11:31 #26852

Borci

Borci Avatar

Hardy napisał:
Bartek napisał:
Zdzislaw ja planuje okolo 13 wyskoczyc naprzeciw wyprawie chelminsko-swieckiej. Mysle ze w kierunku Sartowic bo pewnie tamtedy beda wracac. Mozemy polaczyc nasz wycieczki jak pol godzinki opoznisz temat :)

Ok., godzina 13:00. Zmieniam wtedy miejsce spotkania - na dole Strzemyka od strony miast - początek ul.Kalinkowej, rondo Herberta, zbieg ulic Śniadeckich, Korczaka i Norwida.
To rondo Tadeusza Glebiusza :evil:
Też bym chciał pokręcić ale dzieciaki dzisiaj wyjeżdżają. Trzeba się poprzytulać. ;)
Czas generowania strony: 0.146 s.