Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: poniedzialek za miasto

poniedzialek za miasto 2015/04/13 21:47 #22928

  • wojtino
  • wojtino Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 489
  • Otrzymane podziękowania: 353
  • Oklaski: 3
:) Krótko.

:) Jutro wtorek 14.04.2015r.

:) Godzina 9;00

:) Cel Jezioro Kamionkowskie

:) Dystans ok. 100km

:) Tempo dostosowane

:) Nawierzchnia głównie asfalty

:) Start rondo ul.Miłoleśna-Polskich skrzydeł.

Znajdzie się ktoś chętny? Liczę na Ciebie Marcin_ki
Za tę wiadomość podziękował(a): Bartek, Davis

poniedzialek za miasto 2015/04/13 21:20 #22926

  • Krzyś
  • Krzyś Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • !Caramba!
  • Posty: 732
  • Otrzymane podziękowania: 580
  • Oklaski: 3
B) Strona Rowerowa właśnie służy relaxowi na 2 kółkach
a tylko grupa stwarza pełniejszą weselszą atmosferę.
B) Potrzebujemy jej wszyscy, robotnicy, żołnierze, policjanci, kolejarze, urzędnicy, dyrektorzy, panie ze sklepu,
nauczyciele szczególniej, emeryci czy młodzież.
B) Na tym rzecz polega aby się integrować - w ten czy inny sposób ale na rowerowo.
B) Tylko na rowerze łatwiej, milej i weselej się poznajemy.
B) Przecież nie zaczepimy przechodnia po to tylko aby zapytać dokąd idziesz - może pójdziemy razem, no byłoby to niecooo dziwne. B) Na rowerku jesteśmy równi i nie ma równiejszych, jedynie dopasowujemy się do stylu jazdy, jej czasu,
pory dnia i tygodnia wg możliwości.
B) Cel jest wspólny aby było nas coraz więcej.
B) Ten ruch służy zdrowemu stylowi życia poprzez rekreację jaką my roweromaniacy uprawiamy.
B) Ten ruch służy jeszcze jednej cennej i dla nas nadrzędnej idei uspokojonego ruchu w miastach i poza nimi /samochodowego/, uwolnieniu śródmieść od ruchu samochodowego dla ruchu pieszych i rowerzystów turystów oraz ich mieszkańców, popularyzacji roweru jako ekologicznego środka transportu
oraz tworzeniu
bezpiecznych Dróg Dla Rowerów = DDR na każdej ulicy czy szosie
w imię idei :
- jezdnia dla samochodów + DDR Droga Dla Rowerów + Chodnik dla pieszych nie zapomiając o trawnikach !!!

i wzaajemnej kultury na drogach bez wypadków !!!

No i jeszcze jednej idei jaką jest BĄDŹMY WRESZCZIE EUROPEJCZYKAMI a nie zacofanym ludem z epoki komuny kiedy rowerem było wstyd gdziekolwiek pojechać ponieważ świadczyło to wówczas o biedzie a nie jak
w Europie zachodniej Rowerowanie świadczy o stylu FAJNEGO
koleżeńskiego zawsze i wszędzie życia
!!!
B) Pozdro i do Zoba B)
!Caramba!
B) Bicycle for fun B)

poniedzialek za miasto 2015/04/13 20:57 #22919

  • marcin_ki
  • marcin_ki Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 47
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: -5
Wiecie wnerwilo mnie te wasze wymadrzanie bo to ze z wami nie jestem czesto to nie moja wina a pogody i pracy miesiąc temu kupiłem nowy rower chce troche na nim po szaleć ale naprawde czasem wole pogadac o byle czym albo o rowerach albo tak o pracy naprawde byle czym. Pracuje w weekendy potem pn wt sr wolne więc mi pasują cale dnie wiem co znaczą wyjazdy dlugodystansowe i organizowanie rowerowki bo za czasów zawodowki organizowalem pierwszą rowerową wycieczke z wlefistami naszej szkoly i jakoś potrafilismy zgrac zespół i było fajnie. Co do dystansow też jestem przyzwyczajony do szybszego tempa bo te z moriwu wnerwia mnie co chwila przerwa i ciągle ręka na hamulcu bo inaczej kołem uderzam w innych koła. Inaczej mówiąc za wolne tempo a jazda na przedzie peletonu nie przystoi bo nie pozwalają z tego co pamiętam. Zauważyłem że najlepiej matolek zachowal sie z kulturą w postach i wyrozumieniem bo skoro pisze od 15 czas mam tzn reszta do waszej propozycji ale przed jazda skonsultowane na forum bo niewiem jak kto kończy pracę. Kiedyś bylem rowerem z gruty do nowego miasta lubawskiego innym razem z grudziadza do kokocka więc wiem co to jazda na długi dystans dlatego marzy mi się chelmrza i chelmno może Toruń takie moje plany na ten rok. Matolek dobrze pisze w grupie można porozmawiać lub wzajemnie sobie pomóc mieć albo bandarz albo tabletke od bólu głowy jeden drugiemu pomorze przy rowerze gdy coś się w trasie stanie a samemu to zostaje muzyka w uszach rok temu z wami nie jezdzilem bo albo sam gdzieś jechalem albo pedalowalem z dziewczyną we dwoje. Kiedys z jednym z was zorganizowalem wycieczke rowerem do melna przez powrot annowo niestety grupa się nie zagrała Pojechalismy we dwóch i jakoś źle nie było niepamietam z kim wtedy jechałem. Rowerowy staż mam bardzo długi. Na stronie rzadko jestem i mało się udzielam bo przeważnie coś mi wypadnie albo pogoda jak dzis. Nie czepiajmy się interpunkcji i dużych czy małych liter dla mnie liczy się cel jazdy co zobaczę na drodze i w miejscu docelowym a nie to czy miasto pisze się z dużych liter staram się pisać szybko i nie patrze na wielkość liter
Za tę wiadomość podziękował(a): iceman150, Krzyś

poniedzialek za miasto 2015/04/13 20:43 #22916

  • wojtino
  • wojtino Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 489
  • Otrzymane podziękowania: 353
  • Oklaski: 3
Ojoj joj... ale zawrzało a tylko przez kila godzin nie zaglądałem na stronę.

Marcin_ki Jesteś prawdopodobnie młodym człowiekiem, ale zachowujesz się jak dziecko obrażone w piaskownicy -zabieram zabawki i idę do domu-

Przecież nikt nie chciał Ciebie obrażać. Kilka uwag po nie udanym zaproszeniu do wspólnej jazdy nawet gdyby były "ostre" no to słusznej sprawie z życzliwości (ja przynajmniej tak odbieram)i nie jest to powód do obrazy dla poważnego człowieka.

Coś mi się przypomniało czy to nie Ty rok temu nawstawiałeś nam od CIENIASÓW że niby tak wolno jeżdzimy? A na końcu obraziłeś się jak i dzisiaj. :)

poniedzialek za miasto 2015/04/13 20:39 #22915

  • maly
  • maly Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 536
  • Otrzymane podziękowania: 322
  • Oklaski: 1
Hardy napisał:
GSR to m.in. strona do umawiania się na przyjemności wspólnego rowerowania, . Jesteśmy różni, ale łączy nas wspólna pasja,.

:cheer: I tak trzymajmy ;) :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzyś

poniedzialek za miasto 2015/04/13 20:07 #22899

  • Hardy
  • Hardy Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Posty: 1314
  • Otrzymane podziękowania: 587
  • Oklaski: 4
Wytonujmy, znaczy przestańmy z igieł robić widły. GSR to m.in. strona do umawiania się na przyjemności wspólnego rowerowania, a nie do wzajemnych dogryzek. Jesteśmy różni, ale łączy nas wspólna pasja, i przede wszystkim tym się tu zajmujmy.
Za tę wiadomość podziękował(a): iceman150, j23, Ewellka, maly, Krzyś

poniedzialek za miasto 2015/04/13 19:52 #22892

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
:woohoo: :side:
Boże co tu się dzieje, niby dorośli ludzie a jak na folwarku. To nie przystoi. Teraz będziemy się licytować kto ma większy staż, a kto większe ciśnienie w oponach. Troszkę wyrozumiałości, empatii i powściągliwości w komentarzach.
Wypowiedzi niektórych naprawdę mogą nie zachęcać to dołączenia do naszego zacnego grona, a tego byśmy chyba nie chcieli.

W sumie patrząc po stażu to dinozaury jak krzyś80, matołek czy moja skromna osoba powinniśmy być nie do ruszenia :P
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.
Za tę wiadomość podziękował(a): Hardy, Pietrek, maly, Krzyś

poniedzialek za miasto 2015/04/13 19:35 #22884

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
To dobrze, bo do mnie będzie należało ostatnie słowo w tej sprawie :lol: . Skreślali Cię Matołeczku, ale teraz już jesteś duży man, a tamte sprawy, to przeszłość i nie powinna rzutować na relacje z kumplami. A "dać się pokroić za kogoś" - to taka przenośnia, która miała za zadanie uplastycznić opisywany problem, a Ty niestety pokroić już się dałeś. I jesteś już pokrojony na bardzo małe kawałki, skoro nie pouczyłeś na tych kilku wypadach Marcina-ki, jak to się wszystko odbywa na naszej stronie (szczególnie w umawialni). Można jeszcze było nowego ostrzec przed próbami nierozważnego wtykania kijka w mrowisko (jak Ty to czasami mawiasz :lol:)

poniedzialek za miasto 2015/04/13 19:06 #22880

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
pieter napisał:
Przeczytałem dokładnie cały wątek (zgodnie z Twoją instrukcją) i wybrałem cytat według mnie dobrze ilustrujący problem.

Dokładnie tak - wybrałeś, wyrwałeś i pominąłeś cały rozwój sytuacji.

Nauczono mnie, że jak ktoś ma problem, to się mu pomaga, a nie skreśla. I nie chodzi o tę czy inną osobę konkretnie, tylko o dawanie szansy, której w tym przypadku gość nie dostał. Osobiście doświadczyłem takiego skreślenia wielokrotnie, więc wiem, jak to boli.

W kwestii wyjaśnienia - nie dam się pokroić za nikogo i za nic, bo wolę siebie w jednym kawałku ;) a z marcinem_ki byłem już na kilku wypadach.

Tyle w temacie i żeby nie dać się wciągnąć w publiczną polemikę, nie zamierzam wypowiadać się więcej w tym wątku.

Do zobaczenia na rowerach :)
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Za tę wiadomość podziękował(a): Bartek, Davis, maku, Pietrek, maly, Krzyś, MARCINHD

poniedzialek za miasto 2015/04/13 18:48 #22879

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Nie chodzi mi o grę w ping ponga, ale skoro... Przeczytałem dokładnie cały wątek (zgodnie z Twoją instrukcją) i wybrałem cytat według mnie dobrze ilustrujący problem. Nowy, niegrzeczny, niedouczony, szantażysta, który zapowiada, że zamieni nas na słuchawki, a Ty mu dajesz tydzień na zastanowienie się, czy może jednak nasze towarzystwo jest lepsze od słuchawek. Że też nie widzisz, że masz wokół ludzi wspierających Ciebie, Twoje działania, a dałbyś się pokroić za kogoś, z kim być może nie pokonasz nawet 1 km. Chyba, że po cichu liczysz, że na nas spadnie ten zaszczyt :silly:
Prywatna rozmowa z Tobą w sprawach lojalności nie ma sensu, bo już próbowałem, łącznie przecież z rezygnacją z bliższej współpracy. A o ustosunkowaniu innych do spraw pewnych piszę, bo jestem Pieter Ploter. Zapomniałeś?
Za tę wiadomość podziękował(a): Bartek

poniedzialek za miasto 2015/04/13 18:36 #22877

  • Krzyś
  • Krzyś Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • !Caramba!
  • Posty: 732
  • Otrzymane podziękowania: 580
  • Oklaski: 3
B) A ja Wam Powiem !!! B)
B) Wszystkie kółka łączcie się !!! B)
B) Cokolwiek , ktokolwiek by chciał przez to stwierdzenie zrozumieć !!! B)
,,Hodzi o ideeę dwuch kułek",
Panie Pieterku i Panie Matołku, i Panie Hardy, i Panie HD,
i Pani Rewelko, i Panie SLDTWA, i Panie Krzyś, i Panie ->
-> i Ty co jeździsz obok nas na tym składaku !!!
i Ty co kosisz rowerki autkiem na zakrętach
oraz Panie Marcin-ki.
B) Pax, Pax między chrześcijany !!!
-> czytaj roweromainacy
szaleni mniej czy więcej,
więcej nawet lepiej, znacznie lepiej !!! B)
B) Chciałbym w dalszy ciągu móc pisać z nieodpartą przyjemnością
na stronce
B) :
B) Pozdro i Do zoba!!!
B) !Caramba! B)
B) Bicycle for fun B)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, pieter

poniedzialek za miasto 2015/04/13 18:23 #22876

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Pieter, trochę nie od początku zacząłeś te cytaty analizować...

...

Niestety tak już mam, że mówię, jak coś mi się nie podoba i to się nazywa szczerość - jeden ze składników podniesionej przez Ciebie lojalności. A przykładowo nie podoba mi się Twoje poniższe poparcie dla niemiłych zachowań w zależności od stażu. Nie podoba mi się też publiczna, personalna poniższa połajanka względem mojej osoby (ja przez szacunek nie wskazywałem konkretnie), jak również rzucanie na szalę swojego i innych do mnie ustosunkowania.

Na razie tyle, bo swoją drogą takie rozmowy powinny mieć charakter prywatny.
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

poniedzialek za miasto 2015/04/13 17:30 #22869

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
matołek napisał:
Wybaczcie szczerość, ale niektóre z odpowiedzi nie są raczej próbą pomocy, tylko dokopywaniem osobie, która ma kłopot z napisaniem jasnej i zwięzłej propozycji wyjazdu. :( Nie będę wskazywał, o które konkretnie wypowiedzi chodzi, bo nie o to tu chodzi, ale poczytajcie sobie poniższe posty uważnie i wyobraźcie się sobie sami z drugiej strony. Udanej lektury :angry:

Matołku, trochę przesadzasz z tą ochroną nowego jajeczka, żeby się czasem nie zbiło. Zamieszczony tekst przez nowego jest nieco bezczelny i to napisany w podziękowaniu za życzliwą próbę udzielenia podpowiedzi. Cytuję:
Sie wymadrzasz. .. Skoro pisze 15 w dół to wiadomo ze mam czas od 15 a nie każdy może mieć czas o 15 tylko pozniej. Wiadomo że nie wyjedziemy o 20. Liczylem na wasze pomysły i propozycje dlatego nie pisze o rodzaju nawierzchni na moje to mogą być nawet korzenie i bruk.

Po za tym jak mamy się przemadrzac to koniec tematu wracam do samotnych wyjazdów z muzyką w uszach

Narka

Akurat w tym wypadku odpowiedzi na posty pisały osoby z poważnym stażem na naszej stronie, które są zainteresowane tym, co się dzieje na forum i z reguły są wszyscy życzliwi i wyrozumiali dla nowych. Należy jednak stosować pewne wyjątki, bo ja np. sobie nie życzę, żeby jakiś niedouczony mądruś z gródziąca, który chce jechać do chełmrzy obrażał naszych sprawdzonych i zasłużonych bikerów. Myślę, że raczej nasz drogi Prezesie zadbaj o swój obecny stan posiadania, bo towarzystwo wokół Ciebie jest bardzo zaangażowane, zgrane i czynne, a takie połajanki w obronie niegrzecznego nowego są pewną nielojalnością z Twojej strony. Zważ, co kładziesz na szali, bo może nie warto. I chciałbym jeszcze wiedzieć, dlaczego moje podziękowanie za jedyną słuszną decyzję nowego zostało wymazane. W tym momencie, rezygnując, zachował się wyjątkowo rozsądnie :laugh:
Za tę wiadomość podziękował(a): Bartek, sldtwa

poniedzialek za miasto 2015/04/13 15:16 #22859

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
marcin_ki napisał:
żegnam i naprawde matołek pisze serio wykasuj mnie stąd w ciągu doby nie chce otrzymywać żadnych powaiadomień i chce dostać na meil potwierdzenie usunięcia profilu. lub prosze o instrukcję i sam skasuje profil

Szkoda, że podejmujesz taką decyzję z powodu nieudanej próby zorganizowania wyjazdu. Może i niektóre komentarze były złośliwe, ale są też te pełne chęci pomocy. Moim zdaniem takie podejście do problemu nie jest dobrym rozwiązaniem zwłaszcza, że jak piszesz chciałbyś pojeździć w grupie. A niestety problem jest, bo Twoje wpisy były rzeczywiście, mimo szczerych chęci czytelnika nieczytelne. Piszę to będąc Ci życzliwym, więc mam nadzieję, że nie będziesz miał mi za złe. Dobrze na przykład radził Ci Hardy, żebyś na początek korzystał z zapowiedzi innych. Nikt nie urodził się przecież z piórem w ręku.

Oczywiście do zmiany decyzji Cię nie zmuszę i zrobię, jak sobie zażyczysz. Mam jednak propozycję. Wstrzymaj się tydzień, aż się do sprawy zdystansujesz. Potem daj znać, co zdecydowałeś. Może być?
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

poniedzialek za miasto 2015/04/13 15:00 #22857

  • marcin_ki
  • marcin_ki Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 47
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: -5
brawo matołek chociaż zachował mądre pisanie. ale jak już wstawiłem wcześniej wpis. skoro ludzie nie rozumieją sie tylko przemądrzają prosze o wykasowanie mnie stąd słuchawki i muzyka w uszach nie jest zła przeżyje choć sympatyczniej w grupie.

żegnam i naprawde matołek pisze serio wykasuj mnie stąd w ciągu doby nie chce otrzymywać żadnych powaiadomień i chce dostać na meil potwierdzenie usunięcia profilu. lub prosze o instrukcję i sam skasuje profil
Za tę wiadomość podziękował(a): pieter, Lukash

poniedzialek za miasto 2015/04/13 13:47 #22846

  • Krzyś
  • Krzyś Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • !Caramba!
  • Posty: 732
  • Otrzymane podziękowania: 580
  • Oklaski: 3
B) Przeczytaj wszystkie uwagi - ale nie poddawaj się, dzisiaj wietrzna h pogoda, wszyscy więc są wkurzeni. B)
B) Będzie słonko to wszyscy stonują i będzie się działooo! B)
B) Praktyka czyni mistrza, a nasze koleżeństwo nigdy nie gryzie!!! B)

B) Pozdro i do Zoba B)
!Caramba!

Ps. Kolega Hardy dobrze ci podpowiedział :
Na początek proponuję, abyś obserwował zapowiedzi innych i się dołączysz, kiedy będziesz chciał i mógł.
B) Bicycle for fun B)
Za tę wiadomość podziękował(a): MARCINHD

poniedzialek za miasto 2015/04/13 13:37 #22845

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Wybaczcie szczerość, ale niektóre z odpowiedzi nie są raczej próbą pomocy, tylko dokopywaniem osobie, która ma kłopot z napisaniem jasnej i zwięzłej propozycji wyjazdu. :( Nie będę wskazywał, o które konkretnie wypowiedzi chodzi, bo nie o to tu chodzi, ale poczytajcie sobie poniższe posty uważnie i wyobraźcie się sobie sami z drugiej strony. Udanej lektury :angry:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Za tę wiadomość podziękował(a): iceman150, Bartek

poniedzialek za miasto 2015/04/13 13:08 #22843

  • Ewellka
  • Ewellka Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 349
  • Otrzymane podziękowania: 181
  • Oklaski: 5
Nowy kolega źle zaczął :(

Zamiast ładnie się przywitać i przedstawić to zaczął z grubej rury :/

Marcin_ki, jeżeli zakładasz temat to napisz dokładnie datę, godzinę startu oraz miejsce zbiórki. Dobrze jak byś napisał jeszcze jaka trasa i jaka nawierzchnia, no i o której przewidujesz powrót. No ale o tym wcześniej już napisał MARCINHD, więc nie będę dublować Jego słów.


Przejrzyj sobie posty wstecz jak to inny roweromaniacy pisali np w temacie Na Wariata lub w Umawiali.

Przypomnę, że nazwy miejscowości, miast i wsi piszemy z dużej litery i proszę zwracaj uwagę na interpunkcję zanim wstawisz odpowiedź.

Nas kobietek w grupie rowerowej jest znacznie więcej :)

Nie obrażaj się od razu jeżeli ktoś mówi Tobie jaki błąd popełniłeś.
Za tę wiadomość podziękował(a): MARCINHD

poniedzialek za miasto 2015/04/13 13:04 #22842

  • Hardy
  • Hardy Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Posty: 1314
  • Otrzymane podziękowania: 587
  • Oklaski: 4
Marcinie Ki - Twoja sprawa, jak zrobisz. Wolisz samotnie, jeździsz samotnie. Chciałeś jednak zacząć jeździć w grupie i słusznie (raźniej, weselej, nowe trasy, pomoc w razie awarii). Poprzednicy wnieśli uwagi, że ten, który proponuje, powinien też podać bardziej konkretnie: skąd, o której, gdzie jedziemy, na jak długo, tempo jazdy, rodzaje nawierzchni (przynajmniej w zarysach).

Nie wiedziałeś o tym, kiedy się wpisywałeś, ale już wiesz. Na początek proponuję, abyś obserwował zapowiedzi innych i się dołączysz, kiedy będziesz chciał i mógł. Napisałeś, że w weekendy pracujesz (wtedy mamy dłuższe, planowane wcześniej wyjazdy). W ciągu tygodnia pracy często jednak jeździmy w godzinach popołudniowo-wieczornych na godzinę, dwie lub trzy. Najczęściej są wpisywane w dziale "Na wariata" (pół do dwóch godzin wcześniej, kiedy komuś akurat zachciało się wsiąść na rower), ale i w innych działach Umawialni też.

Poznamy się, poznasz podstawowe zasady zapowiedzi i z czasem, jeżeli spodoba Ci się, sam zaczniesz proponować wyjazdy podając potrzebne informacje :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Ewellka, Bartek, Pietrek, MARCINHD

poniedzialek za miasto 2015/04/13 12:54 #22840

  • sldtwa
  • sldtwa Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 771
  • Otrzymane podziękowania: 769
  • Oklaski: 22
Noooo! Marcin, jestem pełen podziwu. Myslałem dotąd, że jak ktoś Cię wk...., to od razu lejesz w mordę... a tu patrz... pełen spokój i opanowanie :laugh: :laugh: :laugh: Zaskakujesz :woohoo:
"W życiu na przekór wszystkiemu, trzeba robić głupstwa i mieć kaprysy".
Za tę wiadomość podziękował(a): MARCINHD

poniedzialek za miasto 2015/04/13 12:43 #22838

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
powodzenia- nie tylko ja zwróciłem Tobie uwagę, więc chyba jest coś nie tak z Twoim wpisem prawda? :)
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

poniedzialek za miasto 2015/04/13 12:41 #22837

  • marcin_ki
  • marcin_ki Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 47
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: -5
Sie wymadrzasz. .. Skoro pisze 15 w dół to wiadomo ze mam czas od 15 a nie każdy może mieć czas o 15 tylko pozniej. Wiadomo że nie wyjedziemy o 20. Liczylem na wasze pomysły i propozycje dlatego nie pisze o rodzaju nawierzchni na moje to mogą być nawet korzenie i bruk.

Po za tym jak mamy się przemadrzac to koniec tematu wracam do samotnych wyjazdów z muzyką w uszach

Narka

poniedzialek za miasto 2015/04/13 12:29 #22835

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
marcin_ki jak zakładasz temat to więcej szczegółów , chyba nie myślisz że napiszesz godzinę cyt: "po 15 w dół" to my jesteśmy jasnowidzami i domyślimy się dokładnie o którą Ci chodzi? Jaki rodzaj nawierzchni? asfalt, szutry? planowana godzina powrotu.... poza tym skoro proponujesz wyjazd, to nie rozumię Twojego zapisu cyt:...myślałem że coś ciekawego zaproponujecie... jeżeli zakładasz temat, proponujesz wyjazd, to bierzesz za niego odpowiedzialność od A do Z z zaplanowaniem trasy przejazdu włącznie:) pozdrowerki :)
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): Ewellka

poniedzialek za miasto 2015/04/13 10:51 #22830

  • marcin_ki
  • marcin_ki Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 47
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: -5
Ok jakoś wstawilem propo tempa jazdy niewiem czy Matolek pamięta ale nie lubie tempa Moriwu (częste przerwy) srednia szybkosci 13 km/h

poniedzialek za miasto 2015/04/13 10:45 #22829

  • marcin_ki
  • marcin_ki Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 47
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: -5
Godzina to raczej po 15 w dół wiadomo niektórzy pracują choć fajnie było by zaraz jakoś po obiedzie. Ale z drugiej strony też nie za późno. Tempo w zależności od oporu wiatru ale na moje oko około 15 - 20 km/h czasem jak się da szybciej.

Dystans hmm myślałem że coś ciekawego zaproponujecie dlatego pisałem byle nie nasze lasy i wtedy tu myślałem ustalimy wspólnymi siłami .

A tak ogólnie to chyba nici z tego pedalowania dziś pogoda nie dopisala. .. Więc przekladam na jutro wtorek propozycje

No i piszcie propozycje ja weekendy pracuje także chciałbym w poprzedni dzień skorzystać z roweru rekraacyjnie

Co mi się marzy- chelmrza, chelmno,

Ale to trzeba wcześniej wyjechać niewiem czy pasowało by wam.

Przepraszam że pominalem Panie kolezanko Danusiu
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.305 s.