Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Zbiórka ciuszków dla dzieciaków z domu dziecka w Białochowie!!!

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Zbiórka ciuszków dla dzieciaków z domu dziecka w Białochowie!!!

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2015/04/10 16:25 #22703

schabik

schabik Avatar

Zebrane rzeczy już dostarczone do Domu Dziecka w Białochowie ;)
Dziękuję tym, którzy przyłączyli się do zbiórki :) bo to dzięki Wam udało się tyle zebrać ;)
Jak widać na fotkach, samochód był zapakowany po same brzegi ;) Dzięki!!!



Załączniki:
2015/04/07 14:44 #22667

schabik

schabik Avatar

Wszelkie rzeczy dla dzieciaków zbieram max do czwartku!! W piątek popołudniu jedziemy zawieźć wszystko co się uda zebrać.
2015/04/06 19:38 #22642

Monika

Monika Avatar

:) Rozmawiałam z wychowawcą z Domu Dziecka z Białochowa i pytałam, czego dzieci najbardziej potrzebują. Chciałabym podzielić się zdobytymi informacjami. Być może ktoś z Was będzie miał coś zbędnego i pomoże.

:( Najbardziej potrzebne rzeczy to:

- bielizna,
- skarpetki, rajstopy,
- dresy,
- obuwie,
- odzież lżejsza i letnia,
- pościel (także do łóżeczka).

Ponadto brakuje też sprzętu typu:

- lampki na biurka,
- komputery,
- rowery,
- hulajnogi.

To, co usłyszałam przekazuję dalej :)

Pozdrawiam :)
2015/04/04 10:01 #22579

maciejPH

maciejPH Avatar

MARCINHD napisał:
Maciej a nie lepiej razem z nami ze Sławka inicjatywy podjechać po świętach?

Będę miał załadowany samochód, bo i sąsiedzi zebrali różne pożyteczne rzeczy. Więc zawiozę dzisiaj przed świętami.
Jeśli będzie potrzeba po świętach podobnie jak MarcinHD oferuję podwózkę swoim samochodem.
2015/04/03 22:44 #22570

grudztomek

grudztomek Avatar

Będę miał jakieś zabawki, którymi się już moje dzieciaki nie bawią tylko proszę o info kto, skąd i kiedy będzie jechał to postaram się coś podrzucić.
2015/04/03 19:44 #22565

schabik

schabik Avatar

Oczywiście, jeśli ktoś chce sam tam jechać i pomóc to nie widzę problemu ;) liczy się to, że ktoś chce w ogóle to zrobić :) Ja jednak będę się trzymał swojego planu i od wtorku zaczynam kompletować od człowieków to co się uda zebrać i najpóźniej w piątek chcę wszystko zawieźć do domu dziecka. Większość ludków deklaruje mi przygotowanie paczek właśnie po świętach no i kolega który chce przekazać między innymi łóżeczko chce je zawieźć osobiście i pewnie to, co uda mi się zebrać właśnie z nim zawiozę. Jeśli jednak jeszcze ktoś będzie chciał w ten dzień jechać z nami to zapraszam ;)
2015/04/03 18:57 #22564

Iza

Iza Avatar

Ja oczywiście przygotuję paczuszkę dla dzieci i po świętach postaramy się dostarczyć.
2015/04/03 17:39 #22562

MARCINHD

MARCINHD Avatar

Maciej a nie lepiej razem z nami ze Sławka inicjatywy podjechać po świętach?
2015/04/03 17:20 #22560

maciejPH

maciejPH Avatar

Jutro jadę do Białochowa samochodem zawieźć parę rzeczy typu łóżeczko, materac, krzesełko do karmienia dziecka, jakieś zabawki, książki itd. Jeśli ktoś ma jakieś rzeczy do zawiezienia do Domu Dziecka, a nie ma np. samochodu to podjadę, zabiorę i przekażę w Domu Dziecka.
Wyjazd w godzinach południowych 11-12 ta.
2015/04/03 08:08 #22553

MARCINHD

MARCINHD Avatar

jak będziecie potrzebować samochodu do przewozu dajcie znać........ pomogę..
2015/04/03 07:39 #22552

schabik

schabik Avatar

Po moim ogłoszeniu na FB odezwało się kilku znajomych i zaoferowali pomoc. Po świętach mają mieć przygotowane jakieś paczki z ubraniami :) Będę miał też kompletne, nie zniszczone łóżeczko :) Ciesze się, że ktoś zareagował na mój apel o pomoc tym dzieciakom :) sam bym nic nie zdziałał.
2015/04/03 07:27 #22551

MARCINHD

MARCINHD Avatar

dzięki Monika za numer konta.... to chyba najlepszy sposób na ich wsparcie.... także w dniu dzisiejszym przekażę coś tam na wskazany numer...
2015/04/02 23:38 #22550

Monika

Monika Avatar

My niestety nie mamy odzieży dziecięcej, ale wsparliśmy finansowo dzieci z Białochowa, na nr konta podany w wiadomościach TVSM.

Dla zainteresowanych nr konta 09 9500 0008 0007 1811 2000 0002

Popytam w pracy o ubrania dla dzieci.
2015/04/01 10:51 #22516

schabik

schabik Avatar

Jak w temacie. Mojego kolegi z pracy siostrzenica też tam była, teraz jest u niego pod opieką. Ja mam dwa duże reklamówki ciuszków po mojej córce ale potrzeby są dużo większe!!! Prośba do Was, jeśli macie możliwość pomóżcie!!! Każdy z Was ma jakieś dzieci w rodzinie i może ktoś chciałby oddać ciuszki po swoich dzieciach, zabawki itp. Mój kolega zaoferował, że może zebrane rzeczy dostarczyć do dzieciaków swoim samochodem. Dla niewtajemniczonych przesyłam link www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150330/GRUDZIADZ01/150329168
Liczę, że ktoś z Was pomoże i do moich dwóch worków dołączy jeszcze klika!!!
Czas generowania strony: 0.216 s.