Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Praca na listopad

Praca na listopad 2014/09/23 20:45 #18838

  • rap
  • rap Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 8
  • Oklaski: 0
Witam ponownie,
Zamykam temat. Jeden z kandydatów został zaakceptowany, więc oferta zatrudnienia przestaje być aktualna. Dziękuję wszystkim 90 osobom zainteresowanym pracą w Grudziądzu. Wygrał najlepszy. :)
Pozdrawiam,
RAP.

Praca na listopad 2014/09/19 09:39 #18714

  • rap
  • rap Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 8
  • Oklaski: 0
Cześć,
Potrzebuję pomocy przy montażu urządzeń informatycznych na cały listopad 2014. Do zainstalowania są 2 graty (40kg i 70kg) w ok.40 lokalizacjach na terenie naszego województwa. Poszukuję kogoś z Grudziądza (lub najbliższej okolicy), kogo będę zabierał ze sobą autem na miejsca wykonania prac i przywoził z powrotem po robocie. Będziemy pracować tylko w dni robocze, w godzinach 8:30 - 16:30 (plus dojazd). Nie są potrzebne żadne kwalifikacje, jedyne wymogi to ukończone 18 lat, brak przeciwskazań zdrowotnych do dźwigania ciężaru do 35kg, uczciwość i odpowiedzialność (będziemy pracować w placówkach instytucji państwowej).
Chętna do pomocy osoba zostanie zatrudniona przez mojego pracodawcę - amerykańską korporację informatyczną.
Proszę osoby zainteresowane o pisanie do mnie prywatnych wiadomości, udzielę wtedy wszelkich dodatkowych informacji.
Czekam na kandydatów do 25.09 (włącznie).
Pozdrawiam, RAP.
Czas generowania strony: 0.144 s.