Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: taka ciekawostka od " Toruniaków " :)

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: taka ciekawostka od " Toruniaków " :)

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/08/10 20:04 #17829

pieter

pieter Avatar

Bartek napisał:
Ładna lekcja dla nas - po co wywazac otwarte drzwi skoro mozna korzystac z doswiadczen innych. Mam nadzieje ze i u nas uda sie zorganizowac - niekoniecznie takie same tematycznie choc pomysl nie jest zly - ale podobne wycieczki wykorzystujac zrodla finansowania ktore wykorzystali koledzy z Torunia :woohoo:

Bardzo liczymy, że nasze Stowarzyszenie pójdzie w ślady Torunia. Przy okazji chętni mogliby zrozumieć, na czym polegają błędy powstałe przy budowie Grudziądzkich Dróg Rowerowych. Nie wszyscy rowerzyści, jak widać z postów, jasno widzą i rozumieją zaangażowanie naszego Prezesa w walkę o jakość DR w mieście.
2014/08/10 19:20 #17828

MARCINHD

MARCINHD Avatar

Piotrze przepisy omawiali przedstawiciele stowarzyszenia rowerowy Toruń posługując się do tego super planszami i rozrysowując dodatkowo sytuacje na papierze... do jazdy po mieście rudzyliśmy całą grupą która zapisała się na konkretną godzinę z przedstawicielami stowarzyszenia w/g instrukcji na ich stronie :)
2014/08/10 16:55 #17826

pieter

pieter Avatar

MarcinieHD, a kto omawiał przepisy? Kogo Stowarzyszenie namówiło do wspólnego jeżdżenia po mieście?
2014/08/10 05:52 #17819

MARCINHD

MARCINHD Avatar

w dniu wczorajszym byłem w Toruniu na edukacyjnej wycieczce rowerowej i powiem Wam szczerze że bardzo ciekawa inicjatywa... omówienie przepisów, niejasnych skrzyżowań i przejazdów dla rowerzystów, wymiana doświadczeń i poglądów... a później prawdziwa praktyka jazdy miejskiej po DDR i ulicach.... pomysł 1-sza klasa :) Jestem pod dużym wrażeniem
2014/08/05 18:20 #17738

MARCINHD

MARCINHD Avatar

2014/08/05 15:31 #17737

Bartek

Bartek Avatar

Ładna lekcja dla nas - po co wywazac otwarte drzwi skoro mozna korzystac z doswiadczen innych. Mam nadzieje ze i u nas uda sie zorganizowac - niekoniecznie takie same tematycznie choc pomysl nie jest zly - ale podobne wycieczki wykorzystujac zrodla finansowania ktore wykorzystali koledzy z Torunia :woohoo:
2014/08/05 11:39 #17733

MARCINHD

MARCINHD Avatar

Czas generowania strony: 0.153 s.