Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Spotkanie z Lefem Flaczyńskim

Spotkanie z Lefem Flaczyńskim 2014/02/15 14:52 #13183

  • maciejPH
  • maciejPH Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 174
  • Otrzymane podziękowania: 117
  • Oklaski: 0
Potwierdzam kawa, herbata i ciasteczka będą.

Spotkanie z Lefem Flaczyńskim 2014/02/15 14:30 #13182

  • piowini
  • piowini Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 697
  • Oklaski: 8
Ja już mam bilet! Dla zainteresowanych podaję, że z reguły przed filmem można skosztować kawy lub/i herbaty, podgryzając ciasteczka! :)
Warto przyjść dla ducha i ciała.
jazda rowerem ma być przyjemnością a nie walką

Spotkanie z Lefem Flaczyńskim 2014/02/14 21:36 #13180

  • lef
  • lef Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 31
  • Otrzymane podziękowania: 59
  • Oklaski: 1
Fajnie, że i tu na nizinach sporo ludzi interesuje się górami, może kiedyś uda się dojechać w nie rowerem. Był taki Norweg - ruszył na rowerze z ojczystego kraju, dojechał do Nepalu i wspiął się na Everest (bez roweru oczywista). To był gość!
A w Teatrze - to nie jest spotkanie z "panem Flaczyńskim", poproszono mnie jedynie jako tzw. eksperta o wzięcie udziału w dyskusji po filmie. Liczę oczywiście na ciekawą wymianę zdań o filmie i w ogóle o górach, ze swej strony chętnie podzielę się swoją wiedzą na ten temat, a nawet swoimi osobistymi górskimi doświadczeniami.
Historia, o której opowiada film, oparta jest na autentycznym zdarzeniu, opisanym w fascynujący sposób w książce "Dotknięcie pustki". Książka ta to literatura wysokiego lotu, dzisiaj niezwykła rzadkość w erze grafomańskich opisów wypraw i podróży.
Do miłego zobaczenia!
Za tę wiadomość podziękował(a): pieter, MARCINHD

Spotkanie z Lefem Flaczyńskim 2014/02/12 17:20 #13167

  • piowini
  • piowini Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 697
  • Oklaski: 8
Od ok. 2 lat jestem stałym bywalcem DKF. Jak ktoś nie chce obejrzeć filmu, to niech przyjdzie po zakończonej projekcji na samo spotkanie. Po projekcji jest zawsze kilka minut przerwy. Kto chce idzie do domu, kto chce zostaje na dyskusję. Można nie oglądać filmu, a po jego zakończeniu przyjść na dyskusję. Nie wiem jak długo trwa film, pewnie standardowo ok. 2 godzin.
jazda rowerem ma być przyjemnością a nie walką

Spotkanie z Lefem Flaczyńskim 2014/02/11 12:14 #13166

  • maciejPH
  • maciejPH Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 174
  • Otrzymane podziękowania: 117
  • Oklaski: 0
Zapomniałem dodać, że spotkanie z P. Flaczyńskim jest bezpłatne. Płatny jest tylko film. (5 zł czy to jest faktyczne odpłatne...?)

Spotkanie z Lefem Flaczyńskim 2014/02/11 10:46 #13165

  • aja
  • aja Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 222
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 0
Miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z panem Flaczyńskim zorganizowanym w muzeum i szczerze polecam wszystkim zainteresowanym tematem. Wrażenia niesamowite, zarówno jeśli chodzi o oglądanie zapierających dech zdjęć, jak i wysłuchanie fascynujących, choć tak dramatycznych opowieści.

Spotkanie z Lefem Flaczyńskim 2014/02/09 11:45 #13153

  • maciejPH
  • maciejPH Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 174
  • Otrzymane podziękowania: 117
  • Oklaski: 0
Spotkanie z Lefem Flaczyńskim odbędzie się w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego. W tym, dniu tj. 20 lutego o godzinie 19.00 będzie projekcja filmu "Czekając na Joe". Spotkanie Z P. Flaczyńskim związane jest właśnie z tym filmem, więc proponuję obejrzeć film a potem udać się na dyskusję, tym bardziej że bilety są bardzo tanie 5 zł przedsprzedaż, 7 zł w dniu projekcji. Szczegóły dotyczące filmu podane są na stronie dkf-u: dkf.grudziadz.pl/. Ja oczywiście będę na filmie oraz spotkaniu dyskusyjnym.
Za tę wiadomość podziękował(a): MARCINHD

Spotkanie z Lefem Flaczyńskim 2014/02/08 21:04 #13147

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Ponieważ informacja o poprzednim spotkaniu z Lefem w Muzeum ukazała się na stronach GSR w ostatniej chwili i wiele osób mimo dużego zainteresowania nie zdołało przybyć na spotkanie, informuję, że kolejne i z pewnością równie zajmujące odbędzie się dnia 20 lutego w czwartek o godzinie 20.30 w Teatrze przy ul. Marszałka F. Focha 19. Proszę naszego kolegę rowerzystę Lefa o podanie bardziej szczegółowej tematyki spotkania, bo w informatorze Teatru podany jest tylko tytuł: "Przy kawie o filmie" - spotkanie z Lechem Flaczyńskim - podróżnikiem i himalaistą.
Czas generowania strony: 0.199 s.