Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 28.08.2014 - Zapowiedź XX Masy Krytycznej

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 28.08.2014 - Zapowiedź XX Masy Krytycznej

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/09/02 13:03 #18205

pieter

pieter Avatar

W trakcie zapowiedzi XX MK mówiliśmy również o nowym parkingu dla rowerów przed Starostwem Powiatowym (od strony ul. PCK). Parking powstał dzięki inicjatywie naszego Stowarzyszenia oraz przychylności Starosty i Wydziału Budownictwa. W wypowiedzi zaproponowaliśmy również naszemu Urzędowi Miasta, żeby skorzystał z dobrego przykładu i stworzył podobny parking przed ratuszem dla petentów na rowerach . Niestety ten fragment nie znalazł się w publikowanym materiale ... :( A tak przy okazji, z drugiej strony budynku Starostwa, przy ul. Małomłyńskiej możecie zobaczyć karykaturę parkingu dla rowerów wykonaną przez ZDM. Dobre dwa stojaki są tam tak zamocowane, że nadają się tylko dla dziecinnych rowerków :laugh:

tvsm.pl/videoteka/gsi/2014/sierpien/28

od min. 15.58 do 19.14
2014/08/28 11:36 #18130

Matołek

Matołek Avatar

Też mam nadzieję, że jakaś grupka się pojawi :) Szkoda, że nie możecie, ale dzięki za chęci :)

Pozdrowerki :)
2014/08/28 10:25 #18129

Danka

Danka Avatar

Chętnie wzięłabym udział, mam nawet czas , jednak jestem na zwolnieniu po operacji więc na razie nie mogę pokazywać się z rowerem :((
Mam nadzieję, że będzie kilka osób chętnych :)
2014/08/28 10:19 #18128

Bartek

Bartek Avatar

Mialem byc ale sie nie wyrwe:/
2014/08/27 23:23 #18123

Matołek

Matołek Avatar

Hejo :)

Jutro, tj. w czwartek o godzinie 13.30 na terenie Unia Park Handlowy (przy nowym parkingu rowerowym) nagrywamy zapowiedź XX Masy Krytycznej. Byłoby miło, gdyby była nas garstka, stąd prośba o udział w zapowiedzi. Przy okazji mamy zamiar pochwalić nowy parking i zademonstrować prawidłowe zabezpieczenie roweru przed kradzieżą.

Pozdrowerek i do zobaczenia :woohoo:
Czas generowania strony: 0.134 s.