Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: IV MK

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: IV MK

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2012/09/05 17:19 #5296

Hardy

Hardy Avatar

Szybszy napisał:
he he chyba mnie z kimś pomyliłeś, ja wyrywałem z tego niebieskiego mercedesa.

Nie pomyliłem. Ta pani w niebieskim kostiumie właśnie miała na imię Mercedes...Kama świadkiem! Kiedy próbowaliśmy tę panią uspokoić, to ze łzami mówiła \"tyle lat żyję, tatuś dał mi na imię Mercedes po prababci, lusterko też było po prababci\"... :silly:
2012/09/05 15:51 #5294

Kama

Kama Avatar

Szybszy napisał:
he he chyba mnie z kimś pomyliłeś, ja wyrywałem z tego niebieskiego mercedesa.

...masz lusterko od mesia ale ono do Twego trabancika nie pasuje... :P :P :P
2012/09/05 15:25 #5293

wirus

wirus Avatar

suntour napisał:
Przy każdej masie powtarzane jest że organizatorem jest każdy, ze nie ma formalnego organizatora po czym podpis na filmie brzmi \"Tomasz i Piotr - organizatorzy\" :) a potem będzie nam Matołka ścigać ABW :)

Każdy z uczestników jest organizatorem i to jest FAKT.
Jak napisał HARDY, każda masa (prócz pierwszej) została zgłoszona i na zgłoszeniu do UM, formalnie musi ktoś wystąpić :( za to impreza zostaje zabezpieczona i jest miło. Więc tym malutkim napisem się zbytnio Suntour nie przejmuj.
2012/09/05 15:19 #5292

Szybszy

Szybszy Avatar

he he chyba mnie z kimś pomyliłeś, ja wyrywałem z tego niebieskiego mercedesa.
2012/09/05 15:01 #5291

Hardy

Hardy Avatar

Rozumiem. Lusterko.
Tylko dlaczego wyrwałeś je z dłoni tej paniusi, która na przejściu dla pieszych akurat poprawiała swoją fryzurę? :D
2012/09/05 14:47 #5290

Szybszy

Szybszy Avatar

Ups. Ja nic nie uszkodziłem, mi to lusterko było potrzebne do mego auta... :woohoo: :woohoo: :woohoo:
2012/09/05 14:44 #5289

Hardy

Hardy Avatar

Biedacy...najwyżej będziemy dostarczać paczki do \"miejsca odosobnienia\" :)

Poważnie zaś - każde zgłoszone i mające pozwolenie: zgromadzenie, wiec, przejazd, przemarsz - musi mieć wpisanego organizatora, odpowiedzialnego za porządek i...ewentualne szkody.

Dlatego proszę nie uszkadzać w czasie przejazdu Masy Krytycznej samochodów ani przeszkadzających pieszych...;) Inaczej będziemy musieli składać się na odszkodowania obciążające naszych dwóch biednych \"organizatorów\" ;) ;)
2012/09/05 14:28 #5288

suntour

suntour Avatar

Przy każdej masie powtarzane jest że organizatorem jest każdy, ze nie ma formalnego organizatora po czym podpis na filmie brzmi \"Tomasz i Piotr - organizatorzy\" :) a potem będzie nam Matołka ścigać ABW :)
2012/09/05 09:59 #5287

wirus

wirus Avatar

2012/09/04 17:02 #5275

iceman150

iceman150 Avatar

O IV MK i nowych stojakach rowerowych w Grudziądzu :)
Dla niecierpliwych polecam oglądanie od 10 minuty.

IV MK w TVSM
2012/09/04 15:39 #5271

Matołek

Matołek Avatar

Nawet nie macie pojęcia ile bólu sprawia mi kasowanie Waszych sympatycznych pogaduszek, ale aby zapobiec zejściu z ważnego tematu muszę to czynić bez względu na ból :(

Panie i Panowie, nie bójmy się zakładać nowych wątków w odpowiednich działach, a jak takowych nie ma, dajcie znać :)

Pozdr
2012/09/04 12:00 #5257

Lopez

Lopez Avatar

\"Mysle ,ze jak ktos jezdzi samochodem to i sam zwraca uwage na to ,zeby przy swoim rowerze miec komplet oswietlenia\"
dokładnie. Niech to zabrzmi jak przestroga , ale niektórzy giną na drogach na własne życzenie. Ciemny ubiór , zero oświetlenia , jesienny deszczowy dzień i tragedia gotowa .
Bądźmy widoczni ;) pozdrawiam
2012/09/04 11:46 #5256

Bartek

Bartek Avatar

Mysle ,ze jak ktos jezdzi samochodem to i sam zwraca uwage na to ,zeby przy swoim rowerze miec komplet oswietlenia.Duzo jezdze sluzbowo po Polsce i nie raz juz mialem okazje prawie muskac blotnikiem samochodu nieoswietlonego rowerzyste w ciemnym ubraniu jadacego po ciemku poboczem.Ani jednego elemntu odlaskowego - dobrze ze w pedalach montuja chociaz byle odblaski bo goscia w ogole nie byloby widac. Pamietajcie Ci jezdzacy tylko rowerami - za jasna cholere Was nie widac jak sie jedzie w nocy po ciemku po ciasnej i waskiej drodze. Kupcie oswietlenie bo to moze sie dla Was zle skonczyc.
2012/09/04 09:39 #5254

wirus

wirus Avatar

Uthark napisał:
Z przerażeniem należy stwierdzić, że większość rowerów nie ma wymaganego prawem wyposażenia - oświetlenia. Ktoś zwrócił na to uwagę na MK?

Zbliża się jesień i zima. Dni są coraz krótsze, wielokrotnie spotykam podczas wieczornych przejażdżek rowerzystów, którzy nie szanują życia swojego i innych. Parę razy z trudem uniknąłem zderzenia z bezmyślnymi palantami na nieoświetlonych rowerach.
Problem jest nam znany i najbliższa Masa tematycznie będzie temu właśnie poświęcona :)
2012/09/04 08:48 #5251

Uthark

 Avatar

Z przerażeniem należy stwierdzić, że większość rowerów nie ma wymaganego prawem wyposażenia - oświetlenia. Ktoś zwrócił na to uwagę na MK?

Zbliża się jesień i zima. Dni są coraz krótsze, wielokrotnie spotykam podczas wieczornych przejażdżek rowerzystów, którzy nie szanują życia swojego i innych. Parę razy z trudem uniknąłem zderzenia z bezmyślnymi palantami na nieoświetlonych rowerach.
Czas generowania strony: 0.209 s.