Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: II Masa Krytyczna 29 Czerwiec 2012

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: II Masa Krytyczna 29 Czerwiec 2012

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2012/07/06 11:45 #4443

wirus

wirus Avatar

Kolejny film z masy, nakręcił kolega Piotr Pełech

2012/07/02 13:30 #4408

wirus

wirus Avatar

Film dzięki portalowi egrudziadz.pl

[media][/media]
2012/07/02 10:26 #4407

wirus

wirus Avatar

Kolego Szybszy :) jesteśmy otwarci na propozycję, już dziś zapraszam cię do nowego wątku, na forum na temat trzeciej masy :)

KLIKNIJ
2012/07/01 11:05 #4401

Szybszy

Szybszy Avatar

A no pisać, można dużo. Po pierwsze trasa trochę moim zdaniem nietrafiona. Za dużo jazdy w kółko.
Przydaliby się porządkowi, odciążyliby policje, która i tak sobie nie poradziła. Były nieobstawione miejsca, które stwarzały zagrożenie. Nie wiem, na jakiej zasadzie oni działają, bo niby tylko policja może kierować ruchem, ale byłem w Bydgoszczy i tam spełniają oni świetnie swoje zadanie.
Przydałaby się jakaś przyczepka ze sprzętem grającym. Co by było jeszcze głośniej.
A tak było super. Miejmy nadzieje, że konferencja utrzyma się na podobnym poziomie, lub będzie większa.
2012/06/29 21:06 #4391

Spavn

Spavn Avatar

Było super i co tu dużo pisać :D
2012/06/29 20:51 #4390

Szybszy

Szybszy Avatar

Było minęło. Miło było was zobaczyć. Dopiero dotarłem do domu wiec jak ostygnę to coś więcej wypowiem. To co zauważyłem itd.
2012/06/29 20:51 #4389

wirus

wirus Avatar

Link do części zdjęć jakie robiłem

KLIKNIJ
2012/06/29 20:04 #4388

wróbel

wróbel Avatar

No było niesamowicie ! więcej takich mas :D
2012/06/29 14:48 #4386

Szybszy

Szybszy Avatar

Ja tak czy siak będę go zwiedzał :)
2012/06/28 15:54 #4381

wirus

wirus Avatar

Pogoda zamówiona i ma być bardzo dobra :P
Mam nadzieje, że pamiętacie o gwizdkach, trąbkach i innych głośnych gadżetach.
Co do mostu, to ja niestety nie dam rady ale liczę, że umówicie się przed mostem i przyjedziecie na masę!
2012/06/28 12:23 #4379

wróbel

wróbel Avatar

A ja mam pytanie czy będzie jakaś mniejsza grupka jeździć przez most ? :D
2012/06/28 11:46 #4378

Szybszy

Szybszy Avatar

Ludzie, Ludzie czy wy spicie? Czy wy Masy nie widzicie.
Jak się nic nie zmieni to potwierdzam swoją obecność.
Pozdrawiam.
p.s. Jadę ze Świecia jak są chętni to zapraszam, będzie raźniej.
2012/06/26 09:12 #4371

wirus

wirus Avatar

milo napisał:
Co przemawia za powrotem na ul. Legionów? Z tego co tu przeczytałem i nie tylko tu to był to główny fragment trasy na który były narzekania i cześciowo się nie dziwię.

Jakąś tam alternatywą byłby np. przejazd Piłsudskiego -> Waryńskiego -> Ruchniewicza/Kasprzaka -> Łyskowskiego -> Piłsudskiego -> Sikorskiego
Co prawda niezbyt ruchliwe to ulice i raczej dużo gapiów by nas nie podziwiało, ale ul. Legionów pt. godz.18-19 to też raczej \"umieralnia\", a do tego, dla wielu rowerzystów, niezbyt sprzyjająca nawierzchnia.

A tak w ogóle to bym widział pociągniecie ew. kolejnych mas w stronę os. lotnisko, strzemiecin czy rządz.

Dziękujemy za swoją opinie, nie ukrywam, że sami mamy dylematy przy planowaniu trasy przejazdu.Uważam, że 1,4km po ul.Legionów, to i tak nie dużo a przypomnę tylko, że cała trasa ma około 12km.
Jeśli chodzi o przejazd masy na osiedlach, kwestia dogadania i można coś pomyśleć :)
2012/06/26 01:17 #4370

milo

milo Avatar

Co przemawia za powrotem na ul. Legionów? Z tego co tu przeczytałem i nie tylko tu to był to główny fragment trasy na który były narzekania i cześciowo się nie dziwię.

Jakąś tam alternatywą byłby np. przejazd Piłsudskiego -> Waryńskiego -> Ruchniewicza/Kasprzaka -> Łyskowskiego -> Piłsudskiego -> Sikorskiego
Co prawda niezbyt ruchliwe to ulice i raczej dużo gapiów by nas nie podziwiało, ale ul. Legionów pt. godz.18-19 to też raczej \"umieralnia\", a do tego, dla wielu rowerzystów, niezbyt sprzyjająca nawierzchnia.

A tak w ogóle to bym widział pociągniecie ew. kolejnych mas w stronę os. lotnisko, strzemiecin czy rządz.
2012/06/25 22:02 #4368

wirus

wirus Avatar

Prawdopodobna trasa :

Ratuszowa > Pańska > Szkolna > Kościelna > Portowa > Gdyńska > Chełmińska > Bydgoska > Hallera > Focha > Włodka > Toruńska > Marcinkowskiego > Rybacka > Al.23 Stycznia > Piłsudskiego > Karabinierów > Legionów > Sikorskiego > Sienkiewicza > Kosynierów > Groblowa > Koniec na rynku głównym

LINK DO TRASY


ps. trasa może ulec małej zmianie
Czas generowania strony: 0.152 s.