Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: kilka slow o masie w grudziadzu

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: kilka slow o masie w grudziadzu

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2007/02/20 21:33 #1787

iceman150

iceman150 Avatar

Szczerze to wydaje mi sie ze ten temat umarl smiercia naturalna :(.
Ale nic nie stoi na przeszkodzie aby go reaktywoac tylko potrzeba kogos odwaznego kto powie jakies konkrety a potem to juz wszystko zalezy od ludzi. Pozdrawiam
2007/02/20 17:02 #1786

nasedo122

nasedo122 Avatar

W Warszawie w ost.piątek miesiąca robią masę pod hasłem "Ratujmy Dolinę Rospudy".....czy my coś kiedykolwiek zrobimy.....?
2006/08/16 19:32 #1401

wilczek_87

wilczek_87 Avatar

I co z ta nasza MASĄ?? Sprawa znow ucichła??
2006/08/03 10:00 #1351

wilczek_87

wilczek_87 Avatar

Ja sam ani nie mam mozliwosci wydrukowania plakatow informacyjnych, ani nie biore sie za jego projektowanie bo napewno znajda sie lepsi w tych klockach;) ale moge np zajac sie rozwieszeniem plakatow u mnie na rzadzu. No problem:) Nalezaloby chyba zainteresowac grudziadzkie media, przejsc sie do jakies gazety i do "kablowki". Mozna zebrac kilka osob i sie przejsc, bo ze media same sie zainteresuja- na to bym nie liczyl. I juz nie narzekajcie wszyscy ze nikt sie nie angazuje:) PZDR :)
2006/08/02 17:54 #1349

wision_bike

wision_bike Avatar

Masa Krytyczna w Grudziadzu czy to mozliwe ????
Od kilkunastu dni poruszyl sie temat masy krtycznej w naszym miescie a jednak sa obawy i watpliwosci co do naszej grudziadzkiej masy......
Zastanawia mnie i troche jest to dziwne, niektorzy pisza takie ciekawe komentarze ze jzu widac ze oni trzymaja z wladza i o nas rowerzystach prawdziwych rowerzystach nic neiwiedza i niechca wiedziec uwazaja sie za rowerzystwo ale tak naprawde nie chca nic robic w kierunku polepszenia "zycia" rowerzysta w naszym miescie kazdy wie ze z nasza wladza ciezko sie rozmawia i dochodzi do porozumienia pozwole sobie przytoczyc fraze ze sie mowi jak do sciany rozmawiajac z dzisiejsza wladza...... to jest najgorsze ze no typowej odpowiedzi od nich nigdy nie dostajemy.... czytajac wypowiedz z grudziadzkiego kuriera o sciezkach rowerowych (admin stronki wie o czym mowie) usmialem sie bo w sczegolnosic ostatnie zdanei to typowe klamstwo!!!! nom powrocmy do masy bo sie rozpisalem troche nie na ten temat co mam.....
raptem znalazlem dwie osoby ktore sa zangazowane i chca pomoc w organizacji masy krtycznej w grudziadzu osobiscie znalazlem pkt ksero ktory pomoze w reklamie masy krtycznej jest w staniewydrukowac 70 sztuk plakatow znalazla sie tez rowerzystka ktora rownierz pomoze wydrukowac i rowiesic w roznych pkt miasta.... za to dziekuej juz teraz :)
masa nei poleg atylko an przejechaniu z pkt a do b ale o propagandzie i gloszeniu hasel pomagajacych polepszyc zycie rowerzystow co razem polaczone z pprzejazdem duzej ilosci rowerzystow daje nam oszalamiajace medialne wydarzenie i uderzenie do wladz naszego miasta!!! i oto chodzi!! masa to glownie pokazanie innym ze rowerzysci tez istnieja i maja prawa!!!! a oto chyba nam wszystkim chodzi co nie????Myslicie ze nie nie zorganizowac masy w grudziadzu?? mylicie sie organizujemy rajdy itp wyjazdy na dwa dni na rowerkach a nie zorganizujemy masy??? ja mam pojecie matematolek tez jest osoba ktora ma wiedze o roganizacji i chociazby my zorganizujemy we dwojkie mase bo jak dotad znajduja sie osoby tylko do uczestnictwa w tym przedsiewzieciu i bardzo dobrze ze tak jest ale potzrebujemy kilka osob do pomocy w sprawach organizacji i reklamy masy krtycznej w grudziadzu:) drodzy rowerzysci pamietajcie ze naprawde chodzi anm o polepszenie zycia rowerzystow w grudziadzu!!!!!!wkoncu mamy dosyc duza liczbe prawdziwych rowerzystow i napewno sie uda zaparszam na mase krtyczna jescze raz!!!!


mam prosbe potrzebujemy osoby ktora zrobi projekt plakatu majaca na celu szczegolna promocje masy krtycznej w grudziadzu!!!!

stworzymy grudziadzka mase w pelni profesionalna i legalna!!!!!!


POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZAPALENCOW DO SPRAW AMSY KRTYCZNEJ!!!!!!!!!

ROWER PONAD WSZYTKO!!!!!
Czas generowania strony: 0.190 s.